sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
F1
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Tue 14.10.2008 19:14    Post subject: Reply with quote

anglicak wrote:
no, to sa ti potom nemohol pacit ani Hakkinen, lebo ten tiez jazdil velmi velmi podobnym stylom, napr. podobne si robil priestor a odstavoval superov pri predbiehani, dokonca aj podobne si hladal priestor na predbehnutie a celkom podobne a arogantne sa spraval pri predbiehani o kolo, dokonca si myslim ze Hamilton je pri tom predbiehani o kolo opatrnejsi a ustretovejsi ako Mika


Z toho, cos napsal mám pocit, že v první části mluvíš o Schumacherovi (odstavování soupeřů) a v druhé o Sennovi (předjíždění jezdců okolo)...

Asi je chyba u mě, ale nepřipadá mi, že by se Miky týkalo cokoliv, co jsi napsal.
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
anglicak
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Wed 15.10.2008 10:13    Post subject: Reply with quote

odstavovanie superov - zly vyraz Embarassed , vysvetlim, presnejsie je skor robenie si priestoru vo vnutri zakruty miernym natlacenim sa (a niekedy aj prudkym kratkym zatocenim smerom na supera - cim ho vlastne naplasi a rozhodi pri brzdeni) na supera ktory je vedla neho a tym vlastne dochadza k jeho vytlaceniu z idealne stopy tak aby po prejdeni zakrutou tymto sposobom "odstaveny" super nemohol vratit predbiehanie spat
to je to co Hamiltonovi nie podla predstav vyslo na poslednej VC v prvej zakrute na Kimiho a prosto to prebrzdil, pozri si ako casto to robi, ale nieje to myslene ako zle predbiehanie, podla mna to tak robi spravne lebo je to pre neho bezpecnejsie a istejsie. A dokonca si dovolim tvrdit ze je to vlastne aj pre niektorych nekompletnych jazdcov, nachylnych na kontakty, bezpecnejsie. Aj Mika to iste robil ale napr. Massa toto nerobi, vsimni si. a aj Schumacher predbiehal inak.

nemyslel so tym neake odstavenie nadobro alebo - Laughing Laughing Laughing - teraz som si spomenul na zaujimave predbiehanie Montoyu ktory odstavil - sem-tam aj nadobro - viacerych jazdcov "odzadu" ked ich predbehol a potom prudko brzdil, to bol teda jazdec...
lepsi vyraz by som mal teda pouzit: vytlacenie, ale on skor usmernuje, takze usmernenie Question

no a k tej druhej poznamke, tam som to tiez nemyslel ako aroganciu typu Senna, ktory kludne vytlacil slabsich jazdcov a bolo mu jedno ako skoncia. myslel som to tak ze pri dobehnuti supera ihned pri prvej zakrute ukazal "KTO IDE" nalepenim sa na zadok a v druhej sa uz pred nich tlacil a hotovo - no mal na to pravo a nestracal cas ked ho najviac potreboval

dufam ze som svoje myslienky objasnil velmi presne
_________________
mám rád motoršport
Bývalé autá: Š120L, 4 speed (ktore som uspesne rozbil Embarassed ), Š 120L, engine 120LS, výbava GL, cize DODO GLS, 5 speed
Terajsie auto: Honda Civic Hatchback 1.4i(S) 6th Smile
Budúce auto: Honda Prelude 5th 2.0 4WS alebo Toyota Celica GT4
Sen: Honda NSX, Lotus Exige, Ariel Atom
Terajšie auto? Citröen Berlingo. Prečo? Rodina. Ako sa tie kolesá života menia. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Sun 2.11.2008 20:05    Post subject: Reply with quote

tak to bohužel nevyšlo Brecik
ale ty poslední kola to byl ukrutnej nervák...
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Sun 2.11.2008 20:10    Post subject: Reply with quote

smain wrote:
tak to bohužel nevyšlo Brecik
ale ty poslední kola to byl ukrutnej nervák...


To jo, škoda... Massy je mi fakt líto. Confused Titul jsem přál Massovi, protože Hamiltona po loňským roku nesnáším, i když objektivně si ho Hamilton zasloužil víc.
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Sun 2.11.2008 20:15    Post subject: Reply with quote

to jo, chudák Massa... zjistit, že má titul a o pár vteřin později o něj zase přijít... to je o nervy
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Sun 2.11.2008 20:25    Post subject: Reply with quote

Jo no.. Confused Hlavně mě překvapil Glock tím, jak Hamiltona pustil... Po tom, co mu Hamilton udělal v Monze...

Jediný co mě potěšilo byl výsledek mýho favorita Vettela. Very Happy Nebýt nepovedený strategie tak je na pódiu. Smile

ed: Jo a taky škoda Coutharda, tohle si nezasloužil. Confused
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
anglicak
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Mon 3.11.2008 11:40    Post subject: Reply with quote

Skoda Massu, fakt, to je pech, fujha, v poslednej zakrute celeho sampionatu (kolko presli zakrut za cely sampionat?) a este k tomu aj stat na podiu najvyssie a doma a este ako ceresnicka na torte medzi dvoma majstrami sveta, no hroza

Daimler Arrow
myslim si ze Glock nepustil Hamiltona, videl si casy na kolo? na tych tvrdych "slickoch" mal posledne kolo pomalsie o 20 sekund? to sa nedalo udrzat. nestihol to. a ked si pozries aj zaber z poslednej zakruty, pridal ale presmykli mu kola, musel zrovnavat, Hamilton Glocka prosto stihol predbehnut, aj ked LTT

ale Vettel Praise je urcite teraz v stajni King a mozno este teraz lezi v motorhome a vyspava sa z opice Laughing , myslim ze ho bude skoda v RedBulle ked Torro je teraz lepsie, a myslim ze ho vobec bude skoda v Red Torro Bulle Rosso, mal by ho zobrat iny tim, napr. Renault sa pomerne zlepsil a k Alonsovi by sa mozno aj pekne hodil ako timovy super
ale zmluvy su zmluvy...
_________________
mám rád motoršport
Bývalé autá: Š120L, 4 speed (ktore som uspesne rozbil Embarassed ), Š 120L, engine 120LS, výbava GL, cize DODO GLS, 5 speed
Terajsie auto: Honda Civic Hatchback 1.4i(S) 6th Smile
Budúce auto: Honda Prelude 5th 2.0 4WS alebo Toyota Celica GT4
Sen: Honda NSX, Lotus Exige, Ariel Atom
Terajšie auto? Citröen Berlingo. Prečo? Rodina. Ako sa tie kolesá života menia. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Page 12 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms