sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
radši o nevěře víte,nebo o ní vědět nechcete?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Když se nevěra stane, tak jsem radši když:
mi to partner a okolí zatají,abych se to nedozvěděla a netrápila se
30%
 30%  [ 17 ]
když o tom budu vědět
69%
 69%  [ 39 ]
Total Votes : 56

Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 2.4.2008 21:22    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Wed 2.4.2008 21:24    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Tue 29.7.2014 20:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Wed 2.4.2008 21:57    Post subject: Reply with quote

ale ne vzdy nekdo podvadi proto, ze je nespokojeny ve vztahu. Ten muze uzasne klapat, ale zahne z touhy po vzruseni, zmene, z nudy Confused
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 2.4.2008 22:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Wed 2.4.2008 23:35    Post subject: Reply with quote

Ono je to poměrně jednoduché a vlastně vůbec nemá smysl to řešit. Pokud jde o nevěru citovou, tzn. že se partner zamiluje ještě do někoho jiného, je to velký problém a stejně to dříve nebo později praskne, protože rozpolcené srdce nevydrží dlouho.

V takovém případě tedy vědět. Resp. co se týče druhé strany, tak zvážit, co vlastně chci, rozhodnout se a ukončit to co nejdříve - tam, nebo tam.

Pokud jde o nevěru tělesnou... že to prostě někde s někým "uklouzne" - a co si budeme namlouvat, to se prostě stávalo, stává a stávat bude - tak v tom případě nevědět. Úplně nejsobečtější je v takovém případě od "viníka" když to partnerovi přizná, aby ulevil svému svědomí...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Wed 2.4.2008 23:35    Post subject: Reply with quote

Pokud by to byl jednorázový úlet, tak bych to vědět nechtěla, pokud by se to opakovalo, nebo to bylo dlouhodobější (byli v tom city), vědět bych to chtěla. odjakživa jsem tvrdila, že bych nevěru nikdy neodpustila, ale už se na to taky dívám jinak.

jinak já svého (už dávno ex) přítele taky podváděla. můj ex si mě totiž nikdy pořádně nevážil, nedával mi najevo, že mě miluje, vyvyšoval se nade mě atd. a najednou se objevil někdo (znali jsme se už pár let), kdo se do mě zamiloval, vyznával mi lásku, snesl by mi modré z nebe a já se do toho druhého zamilovala. jenže jsem nedokázala ukončit vztah s tím prvním, takže jsem tak trochu chodila s oběma. nespala jsem ani s jedním, ale i tak na to nejsem hrdá. můj ex to tenkrát tušil, dokonce věděl, že se s ním stýkám, ale já mu to nikdy nepřiznala. pak jednou, když jsem se viděli, tak se mi hrabal v mobilu a našel sms, kterou jsem psala tomu druhému, něco ve smyslu, že mu děkuju za nejkrásnější noc v životě (fakt jsme spolu nespali, jen jsme vedle sebe leželi na posteli a celou noc si vykládali a mazlili se) a poslal mě někam. ale já se z toho vykecala, vymluvila jsem mu to a tak nějak po tomhle jsem se nakonec, paradoxně, rozešla s tím druhým, do kterého jsem byla zamilovaná. do teď nevím, proč jsem se tenkrát tak zachovala a do teď mě to mrzí, ptž jsem přišla o super kluka. každopádně můj ex o tom do teď neví a celkem mě překvapuje, že jsem mu to neřekla ani tehdy, když přišel po půl roce po rozchodu s tím, ať se k němu vrátím, já řekla, že ne a on mi řekl, ať mu aspoň řeknu, že jsem ho někdy podvedla....
ale nejsem na to hrdá, už bych to neudělala. chápu lidi, kterým se tohle stalo (Velveta) ale taky chápu, když to někdo odsuzuje, ptž je to fakt otřesný. ale nemůžu říct, že bych toho litovala. to, jak jsem byla tu krátkou dobu šťastná s tím druhým, tak jsem s tím prvním v životě šťastná nebyla..
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Wed 2.4.2008 23:37    Post subject: Reply with quote

Larra: jsme nějaký propojený, bo co! Paranoidnik Laughing
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Wed 2.4.2008 23:39    Post subject: Reply with quote

Jo, to BadHans napsal výstižně. pokud jde o jednorázový úlet, zastávám názor, že pokud chce ten, kdo podvedl, ve vztahu zůstat, sám se dostatečně vytrestá výčitkami svědomí. protože když se k tomu někdo přizná, tak jen proto, aby se mu ulevilo, aby neměl výčitky svědomí a tomu druhému jen ublíží.

BadHans Arrow to teda jo! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Thu 3.4.2008 7:21    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Tue 29.7.2014 20:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 3.4.2008 7:40    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Hm zas na druhou stranu, KDY to chcete o te nevere slyset, v ktere jeji fazi?
Kdyz to probiha, kdyz uz je to skoncene nebo uz temer zapomenute?

Hned v zacatku Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 15.6.2008 20:37    Post subject: Reply with quote

Pokud by se jednalo o chvilkový zkrat, třeba v opilosti, tak to raději vědět nechci, ale pokud by šlo o paralelní vztah, tak bych to vědět chtěla. Stejně tak, pokud bych neměla tušení, tak je mi to fuk, ale kdybych měla podezření, tak bych to vědět taky chtěla.

Ono taky dost záleží na způsobu, jakym se to člověk dozví... třeba teď nedávno někdo řekl našemu kamarádovi, že jeho žena spí s mym přítelem...ten byl z toho na prášky, hned jí vyhrožoval rozvodem atd. Díky bohu jsem od začátku týhle fámy věděla, že je to naprostý nesmysl. Ale ten kamarád tomu věřil. Takže ne každý drby jsou pravdivý, a jde-li o téma nevěra, člověk rychle zapomíná, že si lidi taky kolikrát vymýšlí...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Sun 15.6.2008 20:57    Post subject: Reply with quote

Tjorven wrote:
Misul wrote:
ale ne vzdy nekdo podvadi proto, ze je nespokojeny ve vztahu. Ten muze uzasne klapat, ale zahne z touhy po vzruseni, zmene, z nudy Confused


no tak ja to, ze se nekdo ve vztahu nudi, pocitam do problemu Wink
maxmiliana-> no ja bych rekla, ze vetsina never je neplanovanych Laughing a stejne myslim, ze kdyz nekdo zacne podvadet, tak s necim ve vztahu neni spokojeny(klidne i s necim, co si vubec neuvedomuje), ze mu proste neco chybi (obdiv, porozumeni,...). Jinak ta moznost ze "mam te moc rad, nas vztah je perfektni, nic mi v nem nechybi, ale stejne te podvadim" je vicemene jen pro nevyspele jedince, kteri nevedi, co chteji. A kdyz nekdo s timhle "oduvodnenim" podvadi (nebo kvuli tomu, ze touzi "po vzruseni, zmene, nebo to udelal z nudy")...tak to na nej budu koukat hodne divne Wink . Jestli touzi po zmene, tak at si rozmysli, jestli tu zmenu fakt chce, a pak at se zklidni anebo rozejde Exclamation


Bohuzel i v "dokonalych" svazcich se to nekdy stane... Confused Takhle jsem to myslela.
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Page 15 of 15

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms