sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Nevera po slovensky
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 19.2.2008 11:38    Post subject: Nevera po slovensky Reply with quote

Vcera na JOJ. Videli ste? Co si o tom myslite?
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 19.2.2008 12:29    Post subject: Reply with quote

O čo tam ide?
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19753

PostPosted: Tue 19.2.2008 12:36    Post subject: Reply with quote

Není to něco jako Cheaters - že tam odhalujou detektivové nevěřu a pak je "střetnutí"? Na to jsem koukala na Reality TV na kabelovce. Něco bylo drsné - když rozbíjeli věci a tak, ale jinak nic moc - za chvíli mě to přestalo bavit (a neměla jsem na to žaludek).
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Tue 19.2.2008 12:37    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sun 5.9.2010 13:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 19.2.2008 12:42    Post subject: Reply with quote

Aha, takze zase nejaka "super" reality show?
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 19.2.2008 14:11    Post subject: Reply with quote

Melly, Ty si ma predbehla, som sem dnes chcela hodiť túto tému Laughing .

No, čo si o tom myslím... Najprv ma strašne pobavilo, že to uvádza Bouček.... to tam dali toho pravého Laughing Laughing Laughing .

Pozrela som si to viac-menej zo zvedavosti, ale príde mi to dosť trápne. To sú akože naozaj reálni ľudia, alebo je to všetko len nahraté podľa "akože" skutočnosti? Pretože mi to prišlo celé akési zahraté...

Ďalšia vec je, že aj keď to možno niekoho bude zaujímať, podľa mňa je to dosť trápne. Ak tam aj budú reálni ľudia a budú si chcieť takýmto spôsobom otestovať vernosť svojho partnera, tak je to podľa mňa úbohé... Rolling Eyes Tak isto neuznávam všetky podobné relácie, aj v rádiu. Načo je to dobré? Zistia, že im je priateľ neverný a dozvie sa o tom aj celý slovenský národ. No fakt "úžasné"... Rolling Eyes Keď už niekto takýmto spôsobom potrebuje otestovať svojho partnera, tak je na tom podľa mňa dosť zle.. takéto veci by sa predsa mali riešiť iným spôsobom a hlavne nie verejne.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 19.2.2008 15:57    Post subject: Reply with quote

Hej, nieco podobne ako popisala Byzzy.

Ja som to tiez pozerala zo zvedavosti, moj pocit z toho je zvlastny. Na jednej strane nemam pochopenie pre ludi, co riesia vec verejne, je to nechutne. Bohuzial sa mi to nezdalo ako hrane, mozno tak ten prvy pripad. Ale tie dva, kde bola priamo konfrontacia mi bohuzial prisli dost realne, najma ten s tou starsou pani bol fakt drsny Sad
Inak, ze to uvadza prave Libor, to fakt pobavi - je to tragikomicke. Ale popravde mi nejak ako moderator nevadil, nebol mi neprijemne. Skor podstata tej relacie je dost uboha. Confused Na druhej strane, ak je napriklad ta posledna tetka z Popradu a stara sa tam o deti, ako ma zistit naisto ci muz zahyba, ked on sa odmieta rozpravat...? Je to tazke... a smutne... ale dost trapne tiez.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 19.2.2008 16:09    Post subject: Reply with quote

Ja neviem, mne to celé príde ako zabávanie sa na cudzom nešťastí.

Jasné, niekedy človek nezistí ľahko, že ho partner naozaj podvádza, ale myslím si, že tá pani to mohla riešiť aj inak. Takto všetci videli, ako sa k nej nepekne zachoval a bolo to dosť ponižujúce Confused . Teraz si je už jeho neverou istá a vie o tom aj polovica Slovenska. A čo ďalej? Úprimne si myslím, že v tejto relácií nebude veľa šťastných koncov. Aj keď sa niekoho nevera nepotvrdí, môže celé toto "prenasledovanie" totálne zničiť vzťah. Keby si ma dal priateľ takýmto nechutným spôsobom preveriť, asi by som bola z toho riadne sklamaná a hlboko by v mojich očiach klesol.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 19.2.2008 16:28    Post subject: Reply with quote

Ja s tebou uplne suhlasim. Urcite mala ine moznosti, ale pokusam sa to brat tak, ze niekedy je proste clovek zufaly a nic rozumne ho nenapadne. Nepomohla si, to je jasne. Bol to naozaj hnus a takto pred vsetkymi. Sad

Inak s tym preverovanim je to presne ako hovoris. Nieco take by poriadne otriaslo vztahom ak by to nebol priamo koniec. Tak ale co si ludia zvolia, to maju, je to ich volba.

Nechapem ludi, co sa na tom bavia, to naozaj nie. Mne z toho bolo smutno, aj ked nepopieram, ze to bolo pre mna do istej miery zaujimave, kedze ma medziludske vztahy velmi zaujimaju. Btw, to co tam hovorila ta pseudoodbornicka, no neviem Rolling Eyes najma ako vnucovala svoj nazor, ze tamta mlada mu urcite odpusti. To bolo nehorazne neprofesionalne.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16294
Location: up in the sky

PostPosted: Tue 19.2.2008 18:27    Post subject: Reply with quote

to bude asi něco jako test věrnosti na Evropě2, ne? Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 19.2.2008 18:32    Post subject: Reply with quote

To jsem neviděla, ale podle toho co čtu je to fakt ubohé Confused Takový věci se mají řešit mezi těma lidma a ne před celým národem Shocked Rolling Eyes
A jak Bibi zmínila tu Evropu 2...nedávno jsem slyšela jednu "reality show" na Fun rádiu tuším, jmenuje se to Pomsta je sladká a bylo to fakt ubohý...jedný ženský řekli, že jí vyhořela trafika a ona se chudák úplně sesypala, další chlap tam řval: Tak kdo vám dal to číslo, moje bývalka co, já ji snad zase zmlátím ( Shocked ) no měla jsem dost Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 19.2.2008 19:04    Post subject: Reply with quote

ja som Pomsta je sladka pocula na dakom ceskom radiu.. bolo to tiez dost nechutne o tom ako nejaka baba podvadzala priatela s dakym chlapom z netu... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 20.2.2008 8:38    Post subject: Reply with quote

Aj ja som tú "Pomstu" počula na nejakom českom rádiu... a aj presne to, čo spomína Sun, som počula.. bolo to dosť drsné... Confused
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 20.2.2008 8:45    Post subject: Reply with quote

Ja som to nepocula. Co je vlastne pointa? (okrem posmechu z cudzieho nestastia Rolling Eyes )
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 20.2.2008 10:01    Post subject: Reply with quote

melly Arrow Spočívá to v tom, že někdo zavolá do rádia a dá moderátorovi číslo na někoho, kdo ho naštval nebo mu ublížil nebo tak a ten moderátor pak na to číslo zavolá a něco si na něho vymyslí...a bylo to fakt drsný Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms