sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přátelství - Kamarádství mezi mužem a ženou...?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Je možné přátelství mezi mužem a ženou (bez sexuálního podtextu)?
Ano.
43%
 43%  [ 29 ]
Nevim.
7%
 7%  [ 5 ]
Ne.
43%
 43%  [ 29 ]
Jiná možnost. (Napiš jaká).
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 66

Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 23.12.2007 20:47    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
me by jen zajmalo jestli se Nocturmas se svejma stejnopohlavnima kamaradama bavi o sexu Smile

odmalicka si ymslim ze je to neco jinyho.. enco jako rodina..do svyho brachy ani bratrance se obvykle taky nezamilujes


já to nikdy nezažila, nemám žádného kamaráda od malička, tak to nemůžu moc objektivně posoudit, ale myslím si že je to prostě pořád kámoš jako kámoš.

do bratrance se sice nezamiluju, to ne. ale bude se mi třeba líbit, budu si s nim představovat jak mi to dělá atd.. ale bude mně právě brzdit jenom to, že je to bráchanec Laughing Laughing
nejspíš jsem ovlivněná tim, že můj bratranec je fakt samec Twisted Evil
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 24.12.2007 16:48    Post subject: Reply with quote

Mort wrote:
Man of the world wrote:
Mort wrote:
Ruth A. : a tvrdíš to z pozice obou nebo jen podle svého mínění? Nikdy nevíš, co si myslí ten druhý.třeba vteřinu.a pak to v hlavě zadupe. Nebo naopak. Žena při prvním setkání svlékne muže a muž ženu.
Snad to beru moc fatálně.


já myslím že bereš. tvrdit to mohu jen ze svého mínění. mám kamarádku do které jsme byl kdysi blázen,nikdy mezi námi nic nebylo, protože ve chvíli když jsem jí viděl s jejím tehdejším přítelem tak jsem tím jejím štěstím ohromen a nezbylo mi nic než jí to jen přát z celého srdce. Je to vážně nádherná holka, která má hodně kladů a vím že hodně kluků z mého okolí je z ní celkem paf. A ti oni pak nechápou jak ji mohu brát tak jak beru, absolutně asexuálně a přišlo by mi to jako incest. neznám jí až tak dlouho, jen asi 2 roky, někdo říká že jsme spřízněné duše, faktem je že se máme rádi...ale jen čistě kamarádsky.
PAk mám ještě jendu kamarádku, tu znám zase jiným způsobem také přibližně dva roky, a z té jsem prostě svým způsobem mimo, ted už tolik ne,ale asi kdyby m i řkela kdykoliv že chce mě,asi zahodím vše a jdu si pro ní.... Teda ted to neplatí doslova,ale ona je úžasná a občas mám pocit že tohle dřív vnímala stejně, jen už o sobě vím tolik věcí,které jsou pro ostatní TOP secret že by to asi nebylo dobré.


a jak víš, že ona to bere stejně jako ty?


myslím si to, ona pro mě spíš jako sestra, mám k ní extrémně vyvinuté ochranitelské pudy. Tuhle jsme jí řkel že jsme do ní byl úplně zblázněný,byla z toho v šoku,ale v pohodě. Nevím, možná to tak brát nemusí ale zažili jsme takových chvil kdy by se tak chovat mohla a nic se nestalo, byla tolikrát opilá... M8me se moc rádi, a jsme opravdu blízcí přátelé,lae vážně je to úplně sexuálně chladné
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Wed 26.12.2007 17:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9773

PostPosted: Thu 27.12.2007 0:41    Post subject: Reply with quote

Přesto? Jako že když mám partnera, tak je normální mít všechny ostatní vztahy s děvčaty více-než-jen-přátelské?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms