sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
nesnesitelná prof. angličtiny
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:17    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 9:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 12.2.2008 20:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29867

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:

A nebo mu reknes ze se musi vsechno naucit samo
No ale to je vlastně pravda. Až na ten slovník teda, z toho bych se neučila Laughing
On ti to za tebe do hlavy nikdo nenalije, je jenom otázkou, kolik času a úsilí jsi ochotná tomu věnovat. Nějakých pár hodin ve škole to fakt nevytrhne, ta hlavní práce spočívá v tom, co děláš "navíc".
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:23    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 12.2.2008 20:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:23    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
no tak to bude asi nekde v necem chyba.

To asi ano. Ale jsem zivy dukaz toho, ze to, aby se clovek nekolik let ucil jazyk a presto nemluvil, mozne je.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 9:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Thu 22.11.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

Tak tohle téma vystihuje mých 6 let angličtiny na gymplu. Neznám žádnou normální angličtinářku. Zvlášť naše skupina to s nima vychytala, učitelů jsme vystřídali asi 5.
Loth, máš na to asi pohled z druhý strany, ale ty učitelky fakt nejsou soudný. Třeba vzpomínám na naší němčinářku, ta nás buzerovala dokonale, nikdo si nedovolil nepřinýst úkol, říct nevim se taky nedalo. Před hodinou se všichni klepali jak ratlíci, všichni na ni nadávali, fakt mi před tou hodinou bývalo špatně a byla jsem vynervovaná, když odešla, byli jsme všichni šťastný. Ale teď lituju, že nás neměla i ty dva poslední roky, za tu dobu jsem všechno zapomněla - s učitelkou, která po nás nic nechtěla. Sice to pak byly hodiny uplně bez nervů, zato jsme se nervovali, jak dáme u matury dohromady větu. A to jsme tenkrát v němčině fakt váleli a mít ji až do matury, tak perlíme.
Zpátky k těm angličtinářkám. Ty mě nervovaly naprosto stejně, ale z těch hodin jsem si odnesla minimum. Když si vzpomenu, jak se k nám chovala ta poslední, co jsme ji měli dva roky. Prý ji vyhodili odněkad z učňáku, že žáky psychicky deptala a měla hysterický záchvaty. To jsme brzy poznali na vlastní kůži, fakt horor, na mě si obzvlášť zasedla. Komunikovat se s ní nedalo, navíc byla nahluchlá. Prostě mi dělala ze života peklo. Chodila jsem před operací na autotransfuze, byla jsem psychicky v háji a ona mě akorát prudila s absencí. Když jsem tam nebyla, vždycky měla nějakou narážku, "ta "moje přijmení" si myslí, že si může dělat co chce!". Vlastně kvůli ní jsem nematurovala z angličtiny. Když se každýho ptala, jestli bude maturovat z aj, já řekla, že ne, ona nato "to je dobře". Ale kdyby tu aj aspoň uměla, my se bavili celou dobu česky o angličtině. Spolužačce vyhrožovala, že jí nepřijde k maturitě Laughing Fuj, je mi z toho uplně zle.
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 25.11.2007 10:09    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
Nechodis na gympl do Boskovic? Laughing
Ja bych do druhe skupiny neprechazela, prece nechces klesnout s urovni znalosti, je dost mozny, ze by ses tam nudila a tak.. A prece nejde jen o znamky. Co se tyce "vydeptanosti" prvne bych to resila treba pres tridni ucitelku nebo s ni, ze ti tenhle zbusob vyuky nevyhovuje.. Jsi v tom samas, nebo je vas vic?


právě že ¨si na ni stěžujeme skoro všici ale nikdo né officiálně, a já se bojím aby si pak na mě ještě nezasedla
Back to top
 
Guest






PostPosted: Sun 25.11.2007 10:16    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Ale ono neni mozny, abys po ctyrech letech nerozumela a nemluvila...teda taky zalezi na te urovni, na jaky ses ucila, sedet v koutku s ucebnici ti moc neprinese, ze jo.
A anglictina je dulezita...

Ja nevim, ja ty ucitele proste chapu, ono to neni vazne jednoduchy ucit...pro me bylo treba i tezky si nevybijet na zacich blbou naladu Confused


to sice jo, ale zase ta učitelka by měla odhadnout na jaký úrovni jsme a podle toho jet..ona vytyčila úrovni dvou nejlepších lidí ze třídy ( jelikož ti taky mají každej den doučko z aj a můžou si to dovolit) a podle toho jede...to rozhodně není správný...co má pak dělat ten zbytek...já se fakt snažím, kdybych se nesnažila tak mi je to jedno. ale jako sorry ale když si přečtu knížku a ona mě pak vyzkouší s jedné stránky a chce naprosto dokonalý překla, a ta knížka je ten nejtěžší level tak i když si to čtu a vypisuju ty slovíčka tak stejně mám za 3....je to normální ?!?
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms