sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejhorsi rande
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 3.7.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Dellores on Fri 23.5.2008 13:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Tue 3.7.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

Dellores-teda chudak kluk,byvaly je trosku horka hlava,co.
Mucka-asi si to jeste necham projit hlavou Laughing obcas mi jeste pise(asi ma chut na kofolu)
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Haemoglobin
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 2079

PostPosted: Fri 10.8.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Haemoglobin on Sat 8.12.2007 18:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 10.8.2007 20:52    Post subject: Reply with quote

To jsou story Laughing a to jsem si myslela, že takové extrémy jsem měla jen já Smile taky jedno rande a následnou dohru připojím Smile

Seznámila jsem se s dotyčným tou nejjednodušší cestou, přes net, on si mě vyhlídnul a pozval na vínko, vypadal celkem normálně, tak jsem souhlasila.
Na schůzku přišel o něco málo větší (já mám 156cm) týpek v černý mikině a už se ke mě nakláněl...tak jsem uhnula a řekla že můžem do pizzerky nahoře na Floře. Měli jsme před Florou sraz.
Poté co jsme si objednali se mě 3 větami zeptal co dělám, studuju atp. a pak začal jeho monolog, jak se ním nedávno rozešla přítelkyně, měli se prý brát, byli spolu 7 let...když se vyzpovídal, tak začal o tom, jak přišel teď o práci...asi si myslel, že na mě udělá dojem nebo co Laughing
No hodinku jsem s ním vydržela a pak on že se půjdem projít a chytal mě za ruku a hrozně se na mě lepil, načež jsem řekla, že jako fakt ne, ať se nezlobí...a vymluvila jsem se, že mám ještě sraz s kámoškou a musím jít...on že mě doprovodí a já že ne, že to zvládnu sama.
Takovej strašně vlezlej týpek...fuj, přišla jsem domů a přišla mi od něj sms (poté co mi v pizzerce dával svůj mobil a 2 služební telefony na něj) "věříš v Boha"? A já na to "proč to je pro tebe nějak důležitý?" a on "ne já jen aby jste se měly s kámoškou čemu smát" Shocked já na to že v tom případě nechápu jeho smysl pro humor a že nevím, co tím chtěl říct a že bude lepší, když už se neuvidíme.
Nato on si potom napsal do profilu něco ve smyslu že mladé ženy za honbou po sexuální přitažlivosti přicházejí o pravou lásku nebo tak nějak... Bojik
Pak se ozval o 2 měsíce později s přáním hezkých Vánoc, odepsala jsem mu neutrální sms a klid...

Tím jsem si naivně myslela, že to skončilo...v lednu jsem se seznámila se svým současným přítelem, první měsíc a půl jsme spolu spíš jen kamarádili a poznávali se, oba jsme si ještě nebyli tak jistí a vyhovovalo nám to tak...a jednoho krásného odpoledne, kdy jsme byli na obědě mi zvoní mobil, neznámé číslo, tak ho vezmu a tam se ozve "dobrý den, u telefonu Iva Lecká radio City, mluvím s ... " a já že ano a ona "znáte náš pořad ranní flirt?" a já že náhodou jo, že ráno na City vstávám a už to začalo, jestli mám přítele a já že mám přítele (no nemusím popisovat ten šťastnej výraz tehdy ještě ne mého přítele...rozzářil se jak sluníčko, že ho nezapírám a ještě že už o něm mluvím jako o příteli Love
Iva pokračovala jestli znám nějakého Standu, že jsem s ním byla na schůzce a on že se do mě zamiloval, nemůže na mě zapomenout a chce mě tímto pozvat na večeři a já že děkuju, ale že fakt ne...načež ona jestli mu to řeknu sama a já že klidně ano...tak tam začal Standa koktat a já že je to 4 měsíce a že to byla jen 1 nepovedená schůzka, tak co blbne, navíc jsme si to tenkrát jasně vyříkali. A on prý "ani kvůli té večeři" a já "ne, ani kvůli té ne, nepůjdu tam s člověkem, se kterým si nemám co říct a vyjasňovat, navíc jsem teď šťastná" a ukončili jsme to.
Pak mi ještě Iva volala jednou jestli to pak můžou pustit do éteru a já proč ne...že jsem neřekla nic špatného a ona že jo, že jsem to hezky řekla...v éteru to šlo paradoxně na 14. února, ale slyšela jsem jen kousek Laughing

A přítel tehdy prý "to abych si tě hlídal, koukám, že je o tebe zájem" Very Happy
a pak když jsme si odpoledne dávali párek v rohlíku tak já na něj ze srandy "jsem mohla mít večeři za 2 táci a mám párek" Laughing Laughing
Mno stejnak mě zaráží, jak jsem mohla udělat takovej dojem, že ho to drželo ještě 4 měsíce, přitom mě na schůzce ani neposlouchal co říkám...mluvil jen o sobě a maximálně se staral o to, jak mě chytí za ruku nebo dá pusu abych se nebránila... Rolling Eyes

Navíc poslední věc, která by mě napadla, že bych někdy mohla být v ranním flirtu Laughing
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream


Last edited by pavla.z on Fri 10.8.2007 20:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 10.8.2007 20:57    Post subject: Reply with quote

pavla Arrow tak to je fakt dobrý Mr. Green
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 10.8.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

Se mate, ja mela asi samy normalni typky ve svym zivote, a to jsem si myslela, jak nejsem divna... o.ooo
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 10.8.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

no tyhle zážitky bych za moc příjemné nepovažovala Smile
teď se tomu směju, ale na té schůzce to příjemné nebylo, jsem vůbec netušila, že takoví podivíni existují...pak jsem narážela na samé frajírky...jeden mě dostal když mě na první schůzce na Karlově mostě večer začal zuřivě líbat a nemohl pochopit, že mi to není příjemný...nevěděla jsem ještě ani jeho příjmení...no hroznej debil

Ale své + to má, člověk si pak daleko víc váží normálních kluků a teď prožívám krásné období Love
Vše zlý je k něčemu dobrý Smile a ty nepovedné schůzky, už se jim jen směju Smile
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 10.8.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

nemas balit kluky pres net Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 10.8.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

jen Standa byl přes net, zbytek ne Wink
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 10.8.2007 21:10    Post subject: Reply with quote

Pavli, nerikam ze je to prijemny, spis me to jakoze... pobavilo ze takovyhle typy jeste neznam, docela dost, clovek se po case ohlidne a vidi na svym zivote spoustu humornych veci, jenom to vypada jako tragedie v pritomnosti, budoucnost je docela casto o neco hezci.. Kongratulace k peknymu vztahu. Preju Ti to.
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 10.8.2007 21:56    Post subject: Reply with quote

2Anastacia: jo už pochopeno Smile jinak díky Smile
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms