sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Topolánek nevyloučil, že je Talmanová těhotná
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Monday
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 45

PostPosted: Sat 7.7.2007 8:50    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
ale on je státník, on vede naši zemi, je veřejná osoba a nemůže si dělat co chce. To by si pak mohl náš pan prezident zvát na hrad prostitutky aby mu ho po práci vykouřily v kuřáckým salonku, protože je to jeho soukromá věc Rolling Eyes

prostě lidé, kteří chtějí vést naši zemi se podle toho musí chovat.


No, když si je pozve po pracovní době proč ne?! Laughing
Ne, vážně, vůbec se mi nelíbí, že se pořád propírají v médiích rozvody a milenky/milenci politiků, mně přece vůbec nezajímá, jak se bude jmenovat Topolánkovo nemanželské dítě,
ale to, že je to všude medializováno je vina pouze novinářů, kteří chtějí prodávat svoje noviny a píšou o soukromých věcěch politiků, navíc mi vadí, že je to mimo všechny bulváry i v novinách, který se považují za seriozní... kdyby raději ti novináři seděli ve sněmovně a sledovali, co se tam ne/schvaluje...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 7.7.2007 9:30    Post subject: Reply with quote

Aduška wrote:
Shrew wrote:
Aduška: ale on je státník, on vede naši zemi, je veřejná osoba a nemůže si dělat co chce. To by si pak mohl náš pan prezident zvát na hrad prostitutky aby mu ho po práci vykouřily v kuřáckým salonku, protože je to jeho soukromá věc Rolling Eyes

prostě lidé, kteří chtějí vést naši zemi se podle toho musí chovat.


No to asi ano, jen se pořád ještě naivně divím, že víc než práce se řeší tyto věci. Toť vše.


Hm...takže kvůli tomu že je státník tak má žít v manželství které mu nefunguje,v kterém je nespokojený a v kterém jsou případně na denním pořádku hádky???? To je trochu,ale sobecké ne? A myslím že výměna manželky za ženu s kterou se cítí být šťastnější,je něco jiného než kdyby si Klaus pozval prostitutky na hradě. To je jako by si tu jeho novou ženu srovnávala s prostitutkou!
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 10.7.2007 10:41    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
No doufam, ze taky jednou nebudu vymenena za "mladsi model" Rolling Eyes Laughing

Jo, to mě taky napadlo Laughing Confused Nejdřív jsem na dovolené rozečetla Tichou dohodu, z čehož mi bylo psychicky úplně blbě (četli jste to někdo? knížka o chlapovi, který se rozhodne opustit svůj fungující vztah po 20 letech manželství kvůli mladé holce. úplně jsem se viděla v pozici té jeho ženy... a ten hlavní hrdina mi až příliš povahově přípomínal přítele Rolling Eyes Confused Embarassed ), a pak jsme v letadle dostali noviny a tam se psalo o Paroubkovi Shocked
Úplně mě to vyděsilo. Nechci skončit v 50 opuštěná a nechtěná, jenomže ono se to děje tak často, že je snad lepší s tou možností smířit Confused


Last edited by mexxie on Tue 10.7.2007 13:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 10.7.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

Chlapi v prechodu... Rolling Eyes mozna to ty jejich mladice taky brzo omrzi, az jim budou muset davat na noc "bažanta" Laughing
prijde mi, ze v posledni dobe je vymena manzelky za mladou kocku stale rozsirenejsi...stava se z toho fenomen. Muzi si tak asi zvysuji sebevedomi...proc by vedle sebe meli mit povisloum, svrastelou, vycerpanou manzelku...kdyz muzou mit dobre stavenou, hladkou a pevnou 20tku.
ach jo...no way
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Tue 10.7.2007 14:11    Post subject: Reply with quote

[quote="mexxie"]
Rose Madder wrote:
Nechci skončit v 50 opuštěná a nechtěná, jenomže ono se to děje tak často, že je snad lepší s tou možností smířit Confused


Zase nemůžeš házet všechny do jednoho pytle. Já ztoho strach nemám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms