sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak na vás působí III
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 209, 210, 211
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 16.5.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Tak ja myslim, ze Court mluvi z duse vice lidem. Ja terba kolikrat jen ziram, jak dokaze vystihnout to, co ja mam na mysli, ale nedokazu to tak dobre formulovat.


No to je fakt, že umí dobře vystihnout podstatu věci. Ale stejně mi Terrynka přijde dost odlišná, tak mě to tak trochu překvapilo. No nic, to asi bylo stejně OT, tak to neřešte Cool
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 16.5.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

Koogi -> myslela jsem to tak, jako Villet, hlavne posledni dobou s ni v hodne vecech souhlasim. Libi se mi to, jak sve nazory umi vyjadrit a podat. Samozrejme nesouhlasim ve vsem Smile ale i tak je to pro me proste osobnost. Jsem to asi mela trosku vic rozepsat Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 16.5.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
mexxie Arrow Tak já to beru podle sebe a myslela jsem, že to tak mají i ostatní-jakože mi připadá hloupost psát, že je mi někdo sympatický když není. A změna názoru-tobě se to ještě na boardu nestalo? Určitě jo Cool (třeba na mě Mr. Green )

Ale jo, to víš, že stalo Wink Nakonec, každý bychom si měli zamést nejdřív přes svým vlastním prahem, že jo Very Happy?
Mně jenom celé tohle chování přijde jako... metoda cukru a biče? Nejdřív někoho zdrbe, pak se o něm vyjádří pochvalně a dotyčný je celý na výši z toho, jak ho zlá Max má najednou ráda. To samé Court. Lidi si holt vždycky cení víc toho, co není snadno dosažitelné. Velice specifický způsob získávání přízně.
Ty dvě musí mít velkou srandu z toho, jak snadno jsme zmanipulovatelné Cool
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 16.5.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

pokračování zde http://sfera.pravy.net/viewtopic.php?t=1188
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 209, 210, 211
Page 211 of 211

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms