sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
1.máj
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Tue 1.5.2007 15:51    Post subject: Reply with quote

ja teda nevim, ale ja oslavuji maximalne tak svoje narozky Very Happy
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 1.5.2007 15:53    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Tue 1.5.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 20.8.2007 13:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Tue 1.5.2007 15:59    Post subject: Reply with quote

Co se týče demonstrací...
PŘIJĎTE POKOJNĚ VYJÁDŘIT SVŮJ NESOUHLAS SE ŠÍŘENÍM NEONACISMU, RASISMU A NESNÁŠENLIVOSTI!
Neonacistická a xenofobní organizace Národní odpor svolala do Brna "prvomájový pochod". Na 1.máje se v Brně na hlavním nádraží kolem poledne sejde několik stovek neonacistů. Dle dostupných informací půjde snad o největší neonacistickou demonstraci od listopadu 1989.

Ve spolupráci s občanskými iniciativami a organizacemi národnostních a dalších menšin jsme se proto rozhodli uspořádat pokojné shromáždění na podporu multikulturního soužití, lidských práv, jehož cílem je veřejné vyjádření nesouhlasu s šířením neonacismu.

Akce bude mít mít charakter happeningu s cílem očistit dobrou pověst města Brna. Vezměte si proto s sebou březová košťata, velikonoční řehtačky a jiné atributy.

..tahle pozvánka mi přišla na mail. Brňačky, nevíte o tom něco? Docela by mě zajímalo, co bylo.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 1.5.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

No já šla dneska s kamarádkou na Špilas, ale když jsme viděly policajty tak jsme se zašly podívat i na ten hlavák, co se děje...je fakt že to bylo asi o půl třetí, ale nedělo se nic, je moooc policajtů a "čumilů", pak se začal přesouvat dav směrem od Ronda na hlavák, za doprovodu policie...nevím ani co to bylo zač, ale vzhladem k tomu že volali cosi jako "ha ha, antifa", tak trochu tuším...celé mi to přišlo absolutně zbytečné, akorát jedno velké divadlo (to, co jsem viděla já)... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28814

PostPosted: Tue 1.5.2007 23:54    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 2.5.2007 0:02    Post subject: Reply with quote

Tak jako... trosku jsem to oslavila, ale tresen jsem diky cestovni vytizenosti bohuzel nestihla. Stejne tak jsem ale nestihla Paroubkovo prohlaseni, sraz komunistu s anarchisty a jinou zajimavou pakazi a spoustu dalsich prvomajove dulezitych veci, takze si pockam napresrok.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 2.5.2007 6:10    Post subject: Reply with quote

Vždycky, když jsem někoho měla, byla na 1. máje romantika Cool No a včera nic. T. si beze mě domluvil kolo s kámošema, slíbil, že dorazí brzo, abysme mohli někam vyjít. No nedorazil, tak jsem se sebrala a odjela k babičce domlouvat svatbu. Přijel až večer (po mě) a koukal jak vejr, nevěděl, že 1. máj se takhle "slaví". Chtěl si mě udobřovat kytkou z Kauflandu, kam bych ho ještě musela odvýzt autem (má to pár set metrů). No nakonec šel ven a vrátil se s kradenym tulipánem z něčí udržovaný zahrady Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Wed 2.5.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

mně dal pusu Jirka Macháček z Migu a předslaveno na 10 let dopředu, sice tam nebyla větev od třešně, ale křišťálovej lustr Laughing ale i tak se to musí počítat ...


Jinak to byl pěkně hnusnej den a byla zima (alespoň tady).
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms