sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejstarší vzpomínky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 13.4.2007 5:53    Post subject: Reply with quote

S bráchou jsme chytali mouchy v kurníku a házeli je mezi složený dřevo do pavučin pavoukům Embarassed Ted už bych to nedělala.. Těm nejvykrmenějším mouchám jsme řikali kuchanky Laughing A taky jsem měla svojí oblíbenou slepici a řikala jí Konývek Laughing A měla jsem křečka Mydlinku Laughing A křečkovi Šmudlovi jsem řikala Kudla Very Happy

U babičky jsme taky s bráchou chodili na hřbitov a brali zpoza hrobů a z kompostu starý svíčky a na poli to nad ohněm všechno roztavili a dělali si velký svíčky. A jednou jsme zrovna brali svíčky (ale nikdy z hrobů) a slyšeli houkat policajty a strašně se lekli a začali utíkat co nám nohy stačily (samozřejmě to nebylo kvůli nám Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Fri 13.4.2007 16:59    Post subject: Reply with quote

Asi ve 4 letech jsem strčila do ručního mlýnku na maso svůj levý ukazováček (snažila jsem se tam nacpat cibuli) a brácha zatočil tou kličkou .... Rolling Eyes
Jo, bolelo to hodně. A jelikož mi to umlelo kus prstového polštářku, tak už ten prst nikdy nevypadal jako předtím. Ale délkový rozdíl s pravým ukazováčkem je jenom pár mm Mr. Green
Asi si pamatuju ještě starší věci (hlavně teda úrazy, na ty jsem byla nepřekonatelná), ale nepamatuju si, jak šly chronologicky po sobě, tohle byl takový vztyčný bod Smile
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

Matyldo tys mela koukam zajimavy jmena pro zvirata Laughing Libi se mi mydlinka Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:30    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Thu 5.6.2008 17:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 13.4.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Jeste jsem si vzpoměl, že jsem se jako maly snažil namichat super jed na mravence Laughing To jsem do sklenky od přesnidavky nalil všechny cistici připravky, sampony, olej, ocet, cukr, kakao, sul pepr, vejce, proste uplne vsechno co jsem doma našel a pak sesm to nechal schovane za lednickou, aby to "dozralo" a taky proto, aby to mama nenasla a nevyhodila mi to Laughing ... no a nakonec to stejne nasla a vyhodila, takze jsme to ani neotestoval Confused Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 13.4.2007 18:18    Post subject: Reply with quote

Laughing to je skoda,protoze ten jed mohl fungovat a mohl mi pomoct od nas z domu mravence dostat Evil or Very Mad Mr. Green ty svine maly si vzdycky najdou nejakou cesticku jak se sem dostat
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21235
Location: in my own time

PostPosted: Fri 13.4.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

ja jsem jako mala nalila zelvam do akvarka sampon - chtela jsem, aby se umyli Mr. Green
no, pochcipali Embarassed
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 16.4.2007 6:11    Post subject: Reply with quote

Mari wrote:
ja jsem jako mala nalila zelvam do akvarka sampon - chtela jsem, aby se umyli Mr. Green
no, pochcipali Embarassed


Shocked Chudáci Confused Smile

beatrix Arrow no dneska už to je lepší Very Happy

Nocturmas Arrow my jsme zase se sestřenkou takovýhle směsi spolu s kypřícim práškem lily do prázdnejch kindervajíček a nechali bouchat na balkoně, nebo jsme tim plnily igelitový sáčky a házely to z okna na auta (z 11. patra) Embarassed Na nich se to pěkně rozprsklo Very Happy Nejlepší ale bylo, když jsme mlíkem naplnily kondom a na provázku ho pouštěly pomalu z toho 11. patra dolů a někdo nám ho v devítce ustřih Paranoidnik Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 16.4.2007 23:00    Post subject: Reply with quote

Kindrvajička a sačky s vodou jsou klasika Very Happy Jinak jake jste použivali zbraně ? Laughing My měli na venek sirkomety, samostřily a takove ty hajzlpapirove trubičky s balonkem na konci a ve škole převladaly flustačky a skobičaky Embarassed Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 17.4.2007 5:53    Post subject: Reply with quote

No flusačku jsme měly taky, z verzatilky, a flusaly jsme se spolužačkou nasliněný papírky po zdi, a jsou tam snad dodnes (na stropě v učebně fyziky) Laughing Pak jsme taky měly ty velký injekční stříkačky naplněný vodou a stříkaly jima po klukách, ale oni nás vždycky nějak zpacifikovali Paranoidnik Oni zase měli hopiky, jednou mě trefili tak, že mi odlítly brejle Laughing
S těma sáčkama s vodou - jednou jsme jeden hodily z toho našeho 11. patra a spadnul přímo vedle malýho dítěte Embarassed Od tý doby jsme to nikdy neudělaly..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 17.4.2007 7:29    Post subject: Reply with quote

mám jednu šílenou vzpomínku zu doby kdy se narodil můj bratr, když mu byly tak 3 měsíce, mi 4 roky...

strašně mě štvalo, že se všechno začalo točit kolem něj, že si mě nikdo nevšmá, nikdo mě neobdivuje ( Laughing ). Jednou jsem stála nad jeho postýlkou (takovou se "šprušlema") a přemýšla jsem, že mu narvu hlavu mezi ty šprušle Embarassed Laughing
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms