sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Edit
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 27.2.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

Takováto "okouzlení" ve vztahu zažívám taky, tak jednou za rok...třeba jeden den na toho kluka myslím, představuju si, jaké by to s ním bylo Embarassed
A druhý den si zas uvědomím a připomenu, jaké by to bylo bez přítele...hrozné situace, zvlášť proto, že ti, kterými jsem okouzlována, se rekrutují povětšinou z řad přítelových kamarádů ... a hrůůůůza! Tak se jen zastydím a zasměju se tomu...a zapomenu. Přítele bych nikdy nepodvedla (ani bych se s nikým jiným nelíbala). V dlouhodobém vztahu k tomu může dojít, pokud bych se opravdu zamilovala, a z té druhé strany by to bylo opětované, s přítelem bych to nejprve ukončila. Ale nikde není záruka, že bych si pak (a třeba brzy) nervala vlasy. Laughing Prostě jsem šťastná za to, co mám, a i když například teď jsem poznala spolužáka, se kterým si, zdá se, hodně rozumíme (nevím, jak to vnímá on, ale už jsme si párkrát napsali, ve škole kecáme, a je v tom i takové to "jiskření" Embarassed ), nešla bych do něj, ptž si sesumíruju, že ho vlastně ještě moc neznám a pak...děsilo by mě to "neznámo"... musíš si sama rozmyslet, jestli ti na příteli záleží nebo chceš něco jiného. Ale to už je vození dříví do lesa Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
*Lothorien
Guest





PostPosted: Tue 27.2.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

Nj, tak to je tezke, leda ze bys zamezila jakymkoli kontaktu s jeho brachou.
Musis si ujasnit co chces, tohle mi prijde vuci priteli teda dost sprosty Confused

A s tim ze je cilivy...nevim co chces poradit, co s tim asi tak ma delat? Spis si ujednot, jestli za jeho breceni treba nemuzes taky trochu ty (svym chovanim nebo tak, netusim) a povzbuzovat i jindy. (svym chovanim nebo tak).


Me nastesti nic podobnyho nehrozi Laughing
Back to top
 
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 27.2.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

Asi bys ho nemela provokovat ani ze srandy. Kdyz vis, ze je na tohle citlivy a haklivy a ze ho to dokaze rozplakat, tak to proste nedelej. Nedavej mu duvody aby ho neco takoveho vubec napadlo, ze mu uteces... Muze mit malo sebeduvery a proste se opravdu boji, tak se mu snaz dokazat, ze ho milujes takoveho, jaky je, pokud to tak je. Je to beh na dlouhou trat, ale musis se snazit Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:28    Post subject: Re: Priteluv bracha Reply with quote

obcas jsem taky takhle poblouznena, takze si te dokazu predstavit, jak se muzes zblaznit radosti, kdyz se spolu bavite;-) ale jeho braska at je sebevic roztomilejsi by pro tebe mel byt tabu, jak dlouho uz ,ten "stav silenstvi" trva?

Kazdopadne by bylo lepsi zatnout zuby a maximalne si o tom nechat jen zdat;-)
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'


Last edited by Misul on Tue 27.2.2007 16:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:36    Post subject: Reply with quote

Jj tahle citlivka je mi blizka..ale co ty vis, trebas ma nejaky spatny zkusenosti z drivejska..
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Tue 27.2.2007 17:38    Post subject: Re: Priteluv bracha Reply with quote

a kdy ses teda u nej poprvy vzbudila? Very Happy
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Tue 27.2.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

zalezi jak a cim si do tebe clovek rejpne, aby te to rozhodilo...
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 28.2.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

Girlie Arrow promin, ale uz jen to, ze o jeho bratrovi pises jako "braskovi" o necem asi bude svedcit Rolling Eyes .

A hlavne jestli ten tvuj stav trva uz dva mesice, tak uprimne lituju tvyho pritele, jakyho hada si to hreje v posteli Laughing

Sry, ale vubec mi to vuci tvemu priteli neprijde fer, to uz bych se s nim radsi rozesla a zkusila to na toho bratra, nez takhle Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.2.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

takže tys začala s přítelem chodit už v době, kdy tě přitahoval jeho brácha? Tak tomu fakt nerozumim
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 28.2.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

Hlavne ta predstava, ze bych mela sestru a muj pritel by na ni takhle myslel, tak bych ho asi shodila z mostu Embarassed
Ten tvuj pristup se mi fakt nelibi Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

Kluci takovouhle legraci neberou jako legraci. Po x letech vztahu dejme tomu, ale vzhledem k tomu, ze jste spolu tak kratce, bych si to nedovolila.... Ani po tech x letech bych mu takhle ublizovat nedokazala. Ublizujes mu tim. Neznamena to, ze by byl nestastny, ale ze ho ty poznamky a rejpani boli.
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

sorry, ale nemohla jsem si pomoct Rolling Eyes Me z tebe ty oci asi brzo vypadnou. Kazdym svym prispevkem me dostavas vic a vic Twisted Evil

On te zivot nauci, pa Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:41    Post subject: Reply with quote

no a cos girlie chtela slyset? Ze je to vlastne uplne normalni a spravny? Ze by ani tak nevadilo, kdyby sis zacala neco i s pritelovym brachou?

Jannie ma pravdu, život tě naučí
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

jj, mas pravdu, jsme tady totiž samy prudičky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

Podle me je hlavne blbost to co delas ty, je prece neco jinyho, kdyz na ulici potkam peknyho chlapa, reknu si, ze je peknej a jdu dal a konec nez kdyz na nekoho myslim delsi dobu a jeste je to bracha myho pritele. Ale zas je to tvuj život, tvuj pritel a ty si muzes delat co chces ze
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms