sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejstarší vzpomínky
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 4.4.2007 7:37    Post subject: Nejstarší vzpomínky Reply with quote

Jaký máte nejstarší vzpomínky ze svýho života?

Já si pamatuju
Arrow jak jsem šla v bílejch dupačkách s babičkou v jejich baráku do ložnice do její postele spát po obědě a měla okousaný rohy na peřině (moje práce) Laughing
Arrow jak jsem kdesi byla s babičkou a našima a mamka mi koupila malou panenku na provázku a já se chtěla pochlubit babičce, tak jsem zvedla hlavu a řikám "Hele babi" a byly tam nějaký 2 cizí důchodkyně a usmívaly se a já se strašně styděla, byl to pro mě trapas a utíkala jsem za babičkou Razz
Arrow jak jsem šla s mamkou v dešti na nákupy do okresního města od vlaku parkem. Byla jsem docela znechucená z toho počasí..

Všechno bylo do 5ti let, bylo mi spíš mín, tak 2-4

Je to zajímavý, co člověku utkví v paměti..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 4.4.2007 8:36    Post subject: Reply with quote

já si pamatuju jak jsem měla s tátou někam jít a chtěl na mě narvat červený šatičky a já se vztekala, že chci bílý, dokonce je musel vyžehlit, byli mi tak 3..
pal si pamatuju, že jsem se v noci počurala a pořád jsem tvrdila že ne, i když jsem byla celá mokrá já i postel..nevim kolik mi bylo,ale taky kolem 3..
Jako z týhle doby si vybavuju spoustu věcí.. třeba to jak brácha ještě nechodil, jen lezl a já ho šikanovala, protože jsem na něj žárlila, nebo nevim..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Wed 4.4.2007 8:48    Post subject: Reply with quote

Já si toho pamatuju hodně, ale nedokážu to nijak časově zařadit Confused

Jediný časový údaj můžu vydedukovat ze vzpomínky, jak se rodiče bavili, kam budu chodit do školky... to mi teda mohly být tak 2 roky, do školky jsem šla ve 3. A vím, že jsem se toho hrozně bála, jak o tom mluvili, tak mi to přišlo hrozně tajemný a strašidelný Laughing

A pak ještě jedna vtipná vzpomínka, jak mě u tety dali po obědě spát do ložnice a já jsem strašně vyšilovala, že je tam moucha a hrozně jsem se jí bála. Tak rodiče chudáci museli pobíhat po pokoji s plácačkou a vybíjet všechny mouchy. Bylo to v létě, tak jich nebylo málo.
Obávám se, že ke konci už jsem se tak nebála, jako spíš mě bavilo je sekýrovat, že tamhle jednu zapomněli Mr. Green
No doufám, že takový dítko mít nebudu Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 4.4.2007 8:55    Post subject: Reply with quote

moje nejstarší vzpomínka je jak mě pokousal babiččin vlčák a já stála na dvoře v punčocháčích od krve a ani necekla abych si mohla s Aránkem dál hrát. Ale odhalili mě Mad , to mi bylo dva a půl. A pak jak jsem utekla ze školky, to bylo kolem čtyř let. Nj byla jsem trochu divoký dítko Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:01    Post subject: Reply with quote

Moje nejstarší vzpomínka je, jak jsem spadla v zimě v kombinéze do zamrzlýho rybníka k labutím (když jsme je krmily s babičkou). Ale pocity si nevybavuju, prostě to jen vím (bylo mi prý kousek přes rok).

Pak si pamatuju na zvracení a prostě hrozný stavy po antibiotikách, když jsem měla zápal plic. Přesně si vybavuju ty prášky, jak vypadali (červeno-bílý). Jakmile jsem jeden snědla, bylo mi zle. A pak jsem byla v nemocnici a tam jsem musela jíst horkou krupičnou kaši (kvůli tomu zápalu plic). A ta nemocnice byla hrozně ošklivá a deprimující (pak ji zrušili). To mi byly asi tři roky. A nemám dobrý hlasivky (strašně rychle se mi unaví a do dneška si myslím, že to mám kvůli týhle nemoci).

A pak mám teda i příjemný vzpomínky, ale ty neumím stejně jako Lenore moc časově zařadit. Ale asi už žádné nemám z doby než jsem byla ve školce.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:05    Post subject: Reply with quote

Když se narodil brácha (bylo mi 2 a půl) a já ho doslava terorizovala Embarassed strašně jsem na něj žárlila, brala jsem mu lahev se sunarem a vypila jí a pak mu jí dala do ruky a máma si myslela, že to vypil, taky jak jsem mu kradla dudlíka z postýlky a on chudák brečel a brečel Embarassed
pak taky jak brácha přelejzal plot a zasekl se tam za kalhoty a sousedovic kohout ho začal klovat do zadku a brácha řval jako na lesy.
Taky si pamatuju, když jsem chodila jako malá ze školy (od 1. do 5 třídy) k dědovi na policejní stanici a hrála si tam na policajtku, a taky jak jsem viděla poprvý v 8 letech rozřezanýho chlapa na fotkách u dědy v kanclu Confused no fuuuj no, nikdy na to nezapomenu
Když nad tím tak přemýšlím tak si pamatuju dost věcí, ale taky je neumim zařadit časově.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

moje nejstarsi vzpominka je z jesli,bylo mi tak dva a pul...a ta vzpominka je na fazolovou polivku...nemam rada fazole...byly to takovy ty dlouhy zeleny fazolky...no,tak jsem polkla jednu lzici a vyzvracela se primo do toho talire Laughing Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:17    Post subject: Reply with quote

pamatuji si, když jsem chodila do dopolední školky, kde vzadu v místnosti byla skříň a do ní se dávaly hračky. Vím že tam byl nějaký Vojta, který byl můj muž?Shocked a dal mi kapesníček. Jeho babička dělala věci z ovčí vlny, nějaké polštáře.

Pak si pamatuji, když jsem byla v nemocnici, se svým tehdejším spolužákem, který mi údajně ukazoval pindíka Shocked , což si vůbec nepamatuji Crying or Very sad Laughing . Vím přesně, kde jsem ležela, kde byl stůl s jídlem a kde televize. A taky vím, že jsme vedle sebe pořád leželi v jedné posteli a usmívali jsme se Shocked . To bylo v první třídě.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:18    Post subject: Reply with quote

musel mi být tak rok a kousek - byla jsem v nemocnici, v té jejich postýlce, stála jsem a proti mě byl taťka, který za mnou přišel na návštěvu - pamatuju si jen ten jeden obrázek, jako fotku Smile a vím, že jsem chtěla pryč.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:39    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
a ještě si pamatuju, jak jsem tajně žrala kaktusy a fíkus. Ale máma na to stejně vždycky přišla Laughing


Ty jsi číslo Laughing Teda bylas, no Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 4.4.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

kaktus mi žrala ségra jenom jednou, nechápu proč si vybrala ten nejpichlavější co jsem měla Laughing a taky nám olízala zeď kolem postýlky, ale brutálně, to si nepamatuje
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 4.4.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Tak ja si toho pamätám dosť (sranda, že dlhodobú pamäť mám dobrú, na rozdiel od krátkodobej Laughing )..

Arrow keď som chodila do jasiel, babička pracovala hneď vedľa nich a keď sme sa hrávali vonku na dvore, podávala mi cez plot také malé slimáčiky (resp. iba ich ulity) a ja som si ich dala do vrecka nohavíc. Vychovávateľky mi ich však našli a vyhodili von, kvôli čomu som spustila hrozný cirkus Laughing

Arrow asi v 4 rokoch som skúšala zistiť, ako zareaguje železná palička, keď ju strčím do elektrickej zásuvky Laughing

Arrow spomínam si na jedinú dovolenku s rodičmi (kým žili spolu), mala som tiež 4 roky, boli sme v Nízkych Tatrách, bola zima, mamina mi vonku postavila snehuliaka a otec bol na izbe. Už vtedy sa spolu nebavili a ja som sa pýtala maminy, čo sa deje...

Arrow a tiež sa pamätám na trapas v škôlke, keď som chcela ukradnúť kúsky lega, napchala som si ich do nohavíc a vychovávateľka ich našla...a pokarhala ma pred ostatnými Embarassed

A je toho ešte hrooozne veľa, ale to by som mohla písať do rána...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Wed 4.4.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

jako uplne mala si nic moc nevybavuju..obcas kdyz kouknu na fotky tak se mi neco vybavi.. pamatuju si jak jsem asi v 5 letech chodila vzdycky za babickou do postele a v noci me vzbudilo nejaky susteni,ona mivala vzdycky pod polstarem takovy ty "gumove penovy" bonbony,bilo-ruzovy,ted nevim jak se to jmenuje Embarassed a v noci to jedla Laughing a vim ze mi dala at si dam s ni Very Happy taky si treba pamatuju mistnosti,presne jak driv vypadaly..vybavuju si z babicciny kuchyne kachlicky na zemi modro-sedy Razz jo byla to krasna doba Very Happy taky ze me asi ve 4 letech pichla vcela do malicku,strasne jsem brecela a bezela domu,nez jsem tam dosla byl uz malicek strasne oteklej a velikej Mad
mam doma kazetu kdyz me nasi nahravali na kazetak jak jsem rikala basnicky a zpivala,to je teprv sranda Laughing byly mi asi 2 roky,tak nejak ale mluvila jsem strasne roztomile Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms