sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Modní poradna nejen pro baculky:)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Tue 8.7.2008 11:00    Post subject: Reply with quote

No než poslouchat jak je to hrozný a riskovat, že on bude nosit zase na oplátku něco co se nelíbí mě, to raději před ním nosit nebudu Laughing.

Theu Arrow Co blbneš, vždyť ti to sluší čím dál tím víc.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 8.7.2008 11:29    Post subject: Reply with quote

Blbnete všechny..trubky.. pořádnej špek ani celulitidu jste neviděli ani z letadla..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37743
Location: Praha

PostPosted: Tue 8.7.2008 11:40    Post subject: Reply with quote

hope,snad nechces tvrdit ze jsi jedina kdo tady vi co je to PORADNA celulitida Laughing jo a musim ti dat za pravdu jeste v tom ze taky vypadam lip naha nez oblecena a nechapu to Cool
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Tue 8.7.2008 12:04    Post subject: Reply with quote

lucuska wrote:

Theu Arrow Co blbneš, vždyť ti to sluší čím dál tím víc.


nevím, asi nějaký špatný období či co Embarassed


hope wrote:
Blbnete všechny..trubky.. pořádnej špek ani celulitidu jste neviděli ani z letadla..


kdyby si mě viděla v plavkách, tohle říkat nebudeš Laughing
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 8.7.2008 12:15    Post subject: Reply with quote

tak pošli fotku Wink né jako fakt, prostě tlustej člověk je tlustej člověk.. nebudu tady s někym soutěžit kdo je tlustší, ale vážně mě tim štvete, samy se okrádáte o hrozně moc, tim, že řešíte postavu, kterou řešit nemusíte..ani já jí v podstatě moc řešit nemusim, páč moje rozměry a váha jsou vůči stavbě těla a kostry zdravotně nezávadný.. je dost možný, teoreticky, že třeba polovina holek odtud je obéznější než já tzn má větší procento tuku než já.
Taky jsem dřív nechtěla vycházet a nosit normální hadry a radši jsem seděla někde v rohu schovaná, i když povahou jsem bavič a exhibicionista, lidi mi začali říkat jak hrozně jsem se změnila , kámoši mě přestli vyhledávat.. věřim, že u nikoho z vás to není takhle extrémní, ale holky mládí a svoboda je to jediný co máme..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Tue 8.7.2008 12:24    Post subject: Reply with quote

hope, souhlasím s tebou. Taky mě vytáčí, jak tady normální holky pořád řeší svojí postavu a ostatní je uklidňujou Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
neprihlasena
Guest





PostPosted: Tue 8.7.2008 12:46    Post subject: Reply with quote

hope - ale myslis, ze to je tak jednoduche postavu neresit, kdyz to ma clovek proste v hlave? nesnasim tady tyto reci typu "proc resite postavu kterou resit nemusite"... sama s tim mam problemy uz nekolik let a vim, ze nejsem tlusta, vim, ze pritel moje telo zboznuje, vim, ze se absolutne nemusim postavou zabyvat, ale proste to je v HLAVE a ani nevis, co bych dala za to, abych nepremyslela nad tim, co jim, co muzu jest, co nemuzu, co si pak musim vycitat, nad zvracenim atd..
pardon za OT, ale myslim ze recma "holky mladi je to jedine co mate" lidem, kteri to maji proste v sobe, nepomuzes..
Back to top
 
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 9.7.2008 7:38    Post subject: Reply with quote

Hope lichotiť ti nechcem ale vyjadrím svôj názor: keď som videla fotku v tých šatách tak ti ozaj veľmi svedčali. Takže neplatí, že silnejšie postavy nemajú nosiť obtiahnuté alebo krátke veci. Práveže niektorým to vyslovene svedči a zoštíhľuje ich to.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 9.7.2008 7:48    Post subject: Reply with quote

Nepoznam babu, ktora by bola s postavou uplne spokojna a prave aj stihla baba moze mat vacsie komplexy ako ta co je pri tele..vzdy sa cosi najde aj ja mam sice 50 kg a ziadnu celulitidu, ale riesim zas strie a dost mi vadia...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 9.7.2008 7:54    Post subject: Reply with quote

nikolas, díky

nepřihlášená, víš co, ono to časem dojde všem, že jsou důležitější věci než velikost špeku na břiše, taky jsem se s tělem hoooodně natrápila, možná jsem to trápení se jenom vzdala..jasně, moje tělo a to jak vypadám je pro mě důležitý, ale nestojí na tom muj svět.
Nemluvim k lidem, který pro čistý svědomí zvrací..to už je jiná kapitola..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 9.7.2008 7:56    Post subject: Reply with quote

Fantagiro wrote:
Nepoznam babu, ktora by bola s postavou uplne spokojna a prave aj stihla baba moze mat vacsie komplexy ako ta co je pri tele..vzdy sa cosi najde aj ja mam sice 50 kg a ziadnu celulitidu, ale riesim zas strie a dost mi vadia...


Ale proč to zase řešíte v jiným tématu, než v těch ostatních deseti?
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Wed 9.7.2008 8:24    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
tohle tema mi ted seslalo samo nebe, nemuzu sehnat sukni potrebuju pres zadek tak 110 at to nemam uplne obtahle a taky potrebuju delku nad kolena, ale ne uplne kratke, nikde nemuzu nic takoveho sehnat Rolling Eyes vsude maji bud uplne kratke, nebo do puli kolen a delsi a to na me vypada hrozne........nevite nekdo? v brne Confused
skúšala si h&m? ja som si teraz cez víkend kúpila suknu niečo nad kolená, je svetlá so zvislým tenkým prúžkom, niečo na spôsob rifloviny? mali velkosti do 44 a v zlave za 200
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 9.7.2008 8:46    Post subject: Reply with quote

no mě osobně v HM sedí jen spodní prádlo, jednou měli 3/4 kalhoty a i 46 mi byla malá, ono dost záleží na tvaru postavy, já tim, že mám hrozně tlustý stehna tak prostě spoustu věcí neoblíkbu ani nad kolena i kdyby to byla velikost 50..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Fri 11.7.2008 13:17    Post subject: Reply with quote

Tak já jsem baba, která je spokojená se svou postavou. A sice jsem strašně "nezpevněná" a asi byste mě těžce zkritizovali, ale já si připadám fajn a neřeším to.
Zas teda řeším jiný věci, že Mr. Green

A mery je taky spokojená, jen se jí nelíbí debilní důlek na levým nártu.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Fri 11.7.2008 14:09    Post subject: Reply with quote

dám vám typ na obchod : Peacoks tam zoženiete až do veľkosti 50, často tam vidím veci 48, 46 a 44 je ich tam kopa faaakt obrovská a tie veci nie sú vôbec škaredé majú všetky veľkosti myslím, že okrem 34 a 32 zdá sa mi, že najmänšia je tam 36
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms