sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Spaní u přítele/přítelkyně
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Mon 17.9.2007 14:42    Post subject: Reply with quote

Exilia: No oni ho dokonce znají...nic proti němu nemají,chodí k nám domů třeba na návštěvu a vždycky s ním rodiče prohodí pár slov a v pohodě. Nevadí jim ani ten fakt že s ním spím,jen prostě se jim zdá přespávání "nevhodné". To víš že jim párkrát řeknu že spím u kamarádky..ale nejde to pořád,to by jim pak bylo jasné a byl by konec i s tímhle málem. jen mě to prostě přijde nelogický...nechápu jak jim vysvětlit že na tom nic není a že to není nic špatnýho. Vždycky když se pokusim se jich slušně zeptat jestli náááhodou by mi to nepovolili tak je z toho hádka a řev na tři dny.(je mi 18 Sad )
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 17.9.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

A jaký k tomu uvádějí důvod, že je to "nevhodný"? Mě by to teda nikdy nenapadlo, docela se divím, pro kolik lidí je to problém.
Já rozhodně benevolentní rodiče nemám, ale s přespáváním u přítele jsem nikdy neměla problém. Domů jsem si teda nikoho nevodila, ale určitě by to nevadilo.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Mon 17.9.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

čoveče nevim. Neustále omílají to "nevhodný" ...prej spát u přítele se jim zdá podobný jako "bydlet u něj". Prej se jim nelíbí že takhle u něj budu jakoby doma. A u kamarádky to prej to samý neni. Nejsem schopná jim to nijak vyvrátit,vysvětlit..nic Sad ....jo v poslední době vytasili argument "nejsi ještě na vysoké škole" Very Happy ..no je to spíš k pláči Crying or Very sad

neq. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 17.9.2007 15:01    Post subject: Reply with quote

Chanteau - Já to měla s našima podobný dřív. Bylo mi 16 (pak 17) a měla jsem nějakou dobu přítele. Nesměla jsem k němu nejdřív ani chodit domů. To jsem říkala že chodím ke kámošce. Pak se tohle nějak dověděli a za nějakou dobu se s tím smířili. Ale spát tam to ne, že je to "nevhodný" a že je i nevhodný že tam vůbec k nim domu chodím. Taky věděli že s ním spím, jezdili jsme na víkendy k němu na chatu (jako by to nebylo stejné jako u něj spát), ale spát jsem u něj mohla až na roční výročí. Naši uznali že je to "dostatečný důvod" abych tam mohla spát, ale až po strašném přemlouvání. Pak už jsem tam ale spala častěji. U současného přítele jsem spala poprvé v den kdy jsme spolu začali chodit a naši byli na dovolené a jeho rodiče pryč. Tak jsem tam spala ještě jednou a říkám to mamce do telefonu když mi volala a ona ze srandy že jsem opice a od té doby tam nějak spím normálně. Klidně i celý víkend. Naši jsou taky hodně přísný na tohle, ale hlavně od doby co je mi 18 mi prostě nic nezakazujou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Mon 17.9.2007 15:09    Post subject: Reply with quote

vidíš...já se na ně snažím působit už nějakej ten pátek ale jsou strašně zásadoví..strašně neoblomní. Mám s nima i víc problémů,ale na většinu věcí jsem si zvykla. Nejhorší je, že ve většině věcí to se mnou myslí opravdu dobře a chcou pro mě to nejlepší,i když ty jejich názory na věc jsou někdy opravdu dost "omezující". Jenže tohle už mi vadí..já sem s ním dlouho a nemáme žádný šance spolu takhle být. Moji rodiče nikdy z bytu neodjedou. Nevím jakým způsobem to vyřešit,fakt se mně nechce zase sklopit hlavu a přijmout že to opět nepůjde.Už sem ale vyčerpaná z toho nekonečnýho řevu a hádek Sad

A po tom co zjistili že jsi chodila ke kámošce už tě automaticky nechali přespávata u něj?
nq Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 17.9.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

Já měla s našima dřív taky víc problémů. A taky vím že to se mnou mysleli dobře, ale ne vždy mi to tak připadalo. A nemůžete spolu třeba odjet na víkend někam na chatu? To by ti dovolili? A jak dlouho jste s přítelem spolu? A co kdybys třeba zkusila něco jako jít k němu a zavolat jim že bys tam přespala? Jak by asi reagovali?

Myslíš po tom co zjistili že chodím k němu a ne ke kámošce? No prostě to nějak tak postupně vzali. Nedělala jsem si nic z těch připomínek k tomu jak neslušný je to, zakázat mi to nemohli, to by mě museli držet doma snad v řetězech. Ale trvalo dalšího třičtvrtě roku, než jsem u něj mohla přespat. Vždycky jsem byla u něj a tak ve 12 v noci mě vezl domů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Mon 17.9.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

No já jsem moc velkej srab na to mávnout rukou a spát u něj přes jejich zákaz. To s tím zatelefonováním..Jednou jsem to zkusila,něco podobného,jenže táta je pro mě schopnej dojet a dělat bordel..a já pak ani nejsem schopná snášet ty výčitky,to kritizování a neustálý řeči jak jsem zklamala. (hele jsme spolu přes rok Sad ještě mám štěstí že on je tak v pohodě a chápe mě)
Odjet na víkend...ve školním roce nesmím,o prázdninách to šlo Sad Argumentují školou Sad

Já nevím..nechce se mi čekat na to až budu na VŠ Smile ale třeba k němu chodit můžu a můžu se do 12 vrátit,jen to přespání prostě nesmí být.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 17.9.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

Abych se přiznala, tak já jsem na to byla taky srab. Věděla jsem že mi to nedovolí a nikdy jsem nedostala odvahu se je na to ani zeptat, protože jsem věděla že je to zbytečný. Na to roční výročí to ale prostě bylo takový nutný tam spát, abychom měli hezkej večer. A na to jsem se zeptala. Samozřejmě mi to zakázali, ale já mamku uprosila. Jak už to dovolí jednou, tak už to většinou dovolí příště. Já jim už pak jen zavolala že přijedu až ráno a v pohodě. A na víkend jsme odjížděli i o školním roce.

A u současného přítele jsem teď byla od pátku až do neděle a měla jsem i radost z toho, že naši tu budou sami a budou mít soukromí, nebudu je rušit a nikdo mi proti tomu neřekl jediný slovo když jsem to oznámila.

A jen tak trochu mimo téma (i když ne tak úplně) mě teď napadlo co se mi dřív stávalo. Dřív když jsem jezdila s bývalým na chatu a byla jsem na víkend mimo domov, překvapila mě často depka z toho že už nejsem ta tatínkovo a maminky holčička Embarassed a že už jsem velká a že to třeba musí bejt mamce líto že už nejsem pořád doma. A když jsem u něj spala tak se mi třeba najednou strašně chtělo domů protože jsem věděla že je třeba taťka pryč a mamka je tam sama a bála jsem se že je z toho smutná. Až dlouho po tom jsem pochopila, že jsou naši rádi že mají taky ode mě chvilku klid Smile Měli jste tohle někdo taky? Nebo jsem já sama divná?


Last edited by Velveta on Mon 17.9.2007 16:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 17.9.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

velveta me se to stava i ted nekdy, Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

víkend spolu,to je můj sen Love Ne..máš to fakt pěkný,že sis to u rodičů postupem času získala.

S těma rodičema ti rozumim. U nás je to ale tak že táta hodně pracuje,tak se moc nevidíme (chodí pozdě domů) a za to chce abysme víkendy třeba byly hodně s nima. Máma si to taky přeje. Tak si připadám vždycky hrozně blbě když sem mimo (což skoro nejsem). Dávají najevo že se jim nelíbí že jsem třeba celý den pryč a ne s nima. Ale ehm...v 18..být s rodičema ve volném čase...to přece ne Sad jako být s nima samozřejmě ale já prostě chci taky chodit ven a tak...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:10    Post subject: Reply with quote

Chanteau - Ale nějak si to určitě zařídíš i ty Wink Časem jim to přece musí dojít že bejt spolu jen přes den není úplně ono, zvlášť když jsi s ním už tak dlouho. Navíc jsi dospělá, k tomu by taky mohli přihlédnout.

Já mívala dřív (a někdy i teď) úplně až výčitky že moc nejsem doma. Ale nikdy mi to nikdo nevyčítal, to byl jen můj pocit. Já jsem si třeba myslela že je mamce líto že už jsme s bráchama vyrostli, ale pak mi jednou říkala že je docela ráda že už má velký a rozumný děti a že je ráda že maj na sebe taky čas s taťkou a tak.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:14    Post subject: Reply with quote

no pořád doufám že si to zařídím,že povolí. Třeba kdybych se dostala na VŠ což já i oni moc chtějí..tak snad.

Já nevim,u nás je na nás máma DOST fixovaná..a ten táta moc neni doma,takže mě chce vidět jak to jen jde. A mně by to stačilo klidně míňkrát Smile COž fakt neznamená že bych je neměla ráda...jen bychom spolu třeba líp vycházeli..bylo by míň hádek.. Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11233

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:35    Post subject: Reply with quote

sem rada ze zrovna s timhle nasi neblaznili.... od 14 muzu spat kde chci (kdyz to teda nahlasim) a problemy nedelaj...
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:55    Post subject: Reply with quote

Tak to máš skvělý rodiče.

Mně to taky dlouho nechtěli dovolit a zdálo se jim to nevhodný. Teda taťkovi to bylo/je celkem jedno, jenom moje mamka je dost konzervativní. První rok, co jsme byli s přítelem spolu (to mi bylo osmnáct) mi nedovolili s ním jet někam na týden o prázdninách Rolling Eyes Mamka dělala katastrofické scénáře, že bych mohla být těhotná apod. Vlastně poprvé jsem u přítele spala asi po dvou letech našeho vztahu. Ale od té doby co mi to poprvé povolili, je to celkem v pohodě. I když stejně moc často u nich nepřespávám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 17.9.2007 17:02    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms