sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak to stihate?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 18.3.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

Pokud jsi jeste na stredni a krome uceni nemas zadne povinnosti, myslim, ze se to da v pohode zvladnout. Staci jen chtit a domluvit se, kdo za kym prijede.

My se taky vidame jen pres vikendy. Vlastne ted to byl docela luxus, ptz jsme k tomu meli jeste pondeli. Snazime se pro sebe cas vysetrit, ackoli spolu pochopitelne nemuzeme byt cele dny. Ted budu mit mozna praci, takze pondeli pada, ale i tak doufam, ze se to da zvladnout. Vikendy budou ted mnohem vic zabity, ptz budu dohanet skolu, ale tak snad to nejak doklepem do konce semestru a o prazdninach to bude zase super.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 18.3.2007 8:23    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
Uz me to zacina unavovat


Mne to vase vidani se furt vrta hlavou Embarassed Neslo by to udelat treba tak, ze byste se sesli v sobotu vecer (tim padem je cely den volny na praci) a treba u sebe prespali? To asi z nejakyho duvodu nejde, ze?
Jinak vas ale obdivuju, ze jste to ustali. Uprimne receno vzdycky kdyz mam "vidaci krizi", vzpomenu si na vas Wink
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 18.3.2007 9:26    Post subject: Reply with quote

Johanko: držím palce=)...já si dřív taky říkala že by mi nevadil vztah na dálku, mám kamaráda který kvůli vzdálenosti takhle ukončil vztah i když sám říkal, že je to jediná holka, u které si myslel že by s ní mohl být celý život... Shocked nechápala jsem...ale teď už je mi to jasnější...ono to časem hrozně vyčerpá, bydlet tak hodně daleko od sebe (teď nemyslím těch 20 km)...taky jsem si myslela že by mi nevadilo, kdyby jeden z nás odjel třeba na rok do ciziny...že se to dá...ale myslím že ne, aspoň já bych to asi nezvládla...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 18.3.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

Vztah na nějakou extra dálku by mi taky hodně vadil. Ale přijdou mi divný takový ty vztahy, kdy jsou spolu dlouho, bydlej od sebe daleko a neřešej, co bude dál. Mně by to asi vadilo a měla bych potřebu řešit kde budeme bydlet, kdo se kam odstěhuje a tak.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP



Last edited by Johanka on Sun 25.3.2007 18:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 18.3.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 8:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 18.3.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:

Mne to vase vidani se furt vrta hlavou Embarassed Neslo by to udelat treba tak, ze byste se sesli v sobotu vecer (tim padem je cely den volny na praci) a treba u sebe prespali? To asi z nejakyho duvodu nejde, ze?
Jinak vas ale obdivuju, ze jste to ustali. Uprimne receno vzdycky kdyz mam "vidaci krizi", vzpomenu si na vas Wink

Rose, ja takhle za nim zridka v sobotu jezdim, jenze kdyz jsou jeho rodice doma, tak se mi tam u nich nechce spat, oni bydli v byte a i kdyz je znam strasne dlouho, nevyspim se a necitim se tam no Embarassed taky mi pripada, ze je omezuju, protoze jeho tatinek je nocni sova a pracuje v obyvaku, ve kterem ja pak spavam Embarassed

ted jak je zas pekne, tak budou jezdit na vikend do baracku kterej spravuji, no a pak se tam odstehuji(cca za rok Very Happy ) - prave tohle me drzi v jakz takz dobre nalade.
No ale posledni dobou to byla fakt krize, no vlastne porad je Confused ale vim, ze to bude lepsi..
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 18.3.2007 12:16    Post subject: Reply with quote

Luc: A u vas by se spat nedalo? Asi se k tomu kazdej stavi jinak. Ja bych se asi taky citila neprijemne, ze nekoho omezuju, na druhou stranu bych do toho cas od casu stejne sla, ptz by to bylo zrejme unosnejsi nez se nevidet vubec. Ja vlastne tak trochu omezuju nase, ze tu pritel spi, asi jim to neni taky uplne po chuti, i kdyz uz si zvykli....no jsem asi sobecek, ale nevidat se vubec by pro me bylo neunosne. I tak to ostatne stoji obcas za starou belu.
S tim barackem je to super. Ten rok se uz da vydrzet a ve vasem pripade je skoro uz povinnost vydrzet to, kdyz uz to trva tak dlouho Smile
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Sun 18.3.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

Taky bydlíme každý jinde, prostě se v týdnu tak jednou, dvakrát sejdeme v Praze, kde on pracuje a já studuju a od pátku jsme spolu u něj nebo u nás. Takže přes týden máme čas i na svoje aktivity.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 19.3.2007 10:35    Post subject: Reply with quote

Tak my jsme ze stejnýho města,oba pracujeme,takže v tejdnu se vidíme tak 1-2krát, jinak spolu trávíme víkendy.
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 19.3.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
terrynka wrote:
Geike -> studujes v Brne? A proc nekdy neprijdes na sraz? Bicovnik


Myslik když já se trochu bojím... Bojik ne, vážně, někdy bych přišla moc ráda, ale většinu lidí ještě neznám tak si asi ještě chvilku počkám...=)...ale dík, je to milé Wink

Neboooj, my nekouseme Very Happy Aspon ja nekousu Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 19.3.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

ja taky nekousu, obcas skrabu, ale jenom pritele Nevinnik , takže pokud nechceš byt mym mužem bud v klidu
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 24.3.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

ted budu trochu OT Laughing
znám jednoho úžasnýho chlapa, který bydlel u nás ve městě, aleptm se po VŠ odstěhoval do Prahy za prací... takže k nám do města sice jezdí, ale tak dvakrát měsíčně.... je naprosto skvělý, rozumíme si,už jsme spolu něco i měli Twisted Evil ale bohužel... 400km je prostě moc Crying or Very sad (navíc ten věkový rozdíl je taky moc)

tak... konec , pardon, ale potřebovala jsem si ulevit Very Happy
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Mon 26.3.2007 8:43    Post subject: Reply with quote

Já a můj přítel od sebe bydlíme zhruba 12km daleko a také se vídáme 1x nebo maximálně 2x týdne. Tak ale zase mi to tak nevadí, protože vím, že toho má opravdu hodně...práce a ještě k tomu myslivost, která mu zabírá skoro veškerý volný čas, tak se mu snažím vycházet vstříc Wink a jsem moc ráda, že on rád plánuje co spolu podniknem, až se uvidíme...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 26.3.2007 8:51    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Myslim, že je to jen o tom chtít. Když člověk chce, dokáže divy. A 20 km je nic.


asi tak, my jsme 1500km a je to toho dukazem ze fakt clovek musi jen chtit
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Tue 31.7.2007 18:12    Post subject: Reply with quote

1500? Shocked tak to už je docela hodně.. odkud ten tvůj je?

já jsem právě začala vztah na asi 300 km... včera jsem od něj odjela, stýská se mi teda hrozně.. pořád si píšem na icq, plánujeme další návštěvy.. chtěla bych s ním být každý den a nejde to.. je to mučení Evil or Very Mad ale.. stojí to za to Twisted Evil Razz Very Happy Love
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms