sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zajímavé hobby
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Sun 4.3.2007 19:57    Post subject: Reply with quote

Moje mamka taky sbírá cukry:) Má asi 5 tisíce kusů, z celého světa, je dokonce v nějakém klubu KSBC (Klub sběratelů baleného cukru, mají i časopis-Cukřenka Laughing ) Doma je dost přecukrováno. Specializuje se dokonce na staré české cukrovary, shání si ktomu staré pohlednice a tak....říká, že má fajn zábavu na důchod:) Pak se ještě zajímá o houbařství, zase odebírá nějakej časopis, chodí na přednášky do mykologické poradny(jednou jsem byla...tu noc s emi zdálo o choroších Laughing )

taťka se zase zajímá o hory, jeho knihovna je dost skvost, neustále cestuje, pořád jen hory,hory,hory...nejhorší je, že nikoho od nás z rodiny to moc nebere, když nám ukazuje "krásné snímky jižního svahu" Laughing

A brácha, ten zase žije filozofií, psychologií, magií a podobnými věcmi, řekla bych tak něco mezi budhismem a židovským náboženstvím.

Já vedle nich vypadám dost nezajímavěSmile)
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 4.3.2007 20:40    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 4.3.2007 21:57    Post subject: Reply with quote

Hodně zajímavé téma Smile (Tedy prd - uvědomila jsem si, jak jsem nudná)

Na jednu stranu hodně souhlasím se Suga. Dnešní mládež (alespoň co kolem sebe vidím) je lenivá na zapálení do něčeho. No, já taky. A vlastně moc lidí se zajímavými koníčky v okolí nemám. Mít kapelu asi není originální (tu má několik mých přátel), chodit do posilovny rovněž ne, a učit se je v našem věku spíš nezvyklé než zajímavé Smile. Já jsem ten typ člověka, kterému zapálení do nějaké věci vydrží strašně krátce. Učila jsem se španělsky i francouzky, skončila jsem po pár měsících ( a přitom ta francouzština mi tak šla Confused ), pak mě chytl photoshop, focení. Dřív jsem kreslila skicy s návrhy, a učitekla na základce je vždycky ukazovala deváťákům, jak mají vypadat studie postav. To mě baví dodnes, ale už se tomu nevěnuji. Pak taky hodně píšu. Tedy psávala jsem, teď už není chuť (na čas je asi zbytečné se vymlouvat, protože by se našel) Impresionistickou a experimentální prozu, tíhnu k poezii. Jinak nevím - miluju matematiku, ale to asi není zajimavé. Dokážu počítat několik hodin v kuse, teď ve čtvrtek jsem šla spát až o půlnoci, protože mě to tak bavilo.(ehm Love ). Jinak moje láska se třeba naprosto bravurně vyzná v autech. Dokáže projít parkoviště před obchodním centrem a říct mi přesně jaké je jaké auto, jaký je rok výroby, jaké jsou přednosti. A můj tatínek umí programovat (což je asi logické,když se tím živí Smile ) a maminka umí péct nejlepší chleba na světě Love. A dost už o mně Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 4.3.2007 22:09    Post subject: Reply with quote

HONEY: jo vidis, ja taky nekdy pocitam jak blazen Laughing Laughing klidne i pet hodin v kuse, kdyz musim Laughing Laughing ale spis me bavi pocitat neco, co nemusim mit do skoly Very Happy
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 4.3.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:
HONEY: jo vidis, ja taky nekdy pocitam jak blazen Laughing Laughing klidne i pet hodin v kuse, kdyz musim Laughing Laughing ale spis me bavi pocitat neco, co nemusim mit do skoly Very Happy


a tak já počítám i do školy. A pak se divím spolužákům, že nechápou tak primitivní věci a často poučuji Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 4.3.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

Jsem taky vcelku nezajímavě normální, cca tři roky chovám potkany, sbírám figurky myšek, jako malá jsem ráda kreslila a "keramičila". Sbírala jsem figurky a pohledy koní. Jeden čas jsem psala, v Metru mi vyšly dva sloupky. Co jsem na vejšce, zabývám se intenzivně historickou mluvnicí a vývojem češtiny, moje práce (přepis starých tisků) je pro mě i koníčkem Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Sun 4.3.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

Já asi žádný zajímavý koníčky nemám a z okolí mě teď taky nikdo nenapadá. Jediný co snad, že mám doma sklípkana, ale nevím, jestli je to nějak zvláštní. Dneska už lidi totiž doma chovají všelicos. Ale když to někomu řeknu, tak se diví a ptá se k čemu mi to jako je :))
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Mon 5.3.2007 22:49    Post subject: Reply with quote

můj bratr má "zajímavé koníčky": celý den sleduje NAtional Geographic chanel, Discovery, Spektrum a má sklípkana (kterou bůhví porč pojmenova "Barborka" Laughing Laughing Laughing je to strašně směšný... je to taková velká, nebezpečná, barevná mrcha a on na ni "Barborko" Laughing )
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Mon 5.3.2007 23:25    Post subject: Reply with quote

Teda já bych pavouka doma mít fakt nemohla. Vůbec bych nemohla usnout hrůzou že by se třeba dostal z terárka a pak na mě třeba vlez. A to ještě mi kamarád povídal jak po něm ten sklípkan párkrát normálně vyjel když mu měnil vodu Rolling Eyes Mad Sad
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Sat 10.3.2007 12:05    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
Teda já bych pavouka doma mít fakt nemohla. Vůbec bych nemohla usnout hrůzou že by se třeba dostal z terárka a pak na mě třeba vlez. A to ještě mi kamarád povídal jak po něm ten sklípkan párkrát normálně vyjel když mu měnil vodu Rolling Eyes Mad Sad


Tak oni jsou "agresivni" i podle druhu. Ten můj je krotkej, spíš se bojí, když mu tam dávám vodu nebo cvrčka. Ale někde jsem četla, že některý dospělý vyrostlý sklípkani si umí otevřít i ty posuvný dvířka od terárka. Doufám, že ten můj se na to nechystá Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Sat 10.3.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

zaujimave??neviem,ci je to zaujimave,resp nieco extra, ale mojim hobby su kone a vsetko okolo nich:))zbieram knihy, plagaty, casopisy,pohladnice, obrazky, proste vsetko vsetko co i len s konskym uchom Laughing ako keby som nemala dost tych zivych Embarassed Cool
zbieram pivne podlozky, ale to tiez uz nieje nic extra Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 10.3.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

vzpomnela sem si na dalsi.....cca od 3-4 let zbyram sneci ulity Laughing Laughing kdyz sem chodila do skolky tak sem sbirala sneky, takove ty malicke, mohli mit v prumeru max.5mm a nosila sem je domu Laughing Laughing ted obcas sbiram velke ulity, ale vzdycky mam doma sbirku, pak mi to nekdo vyhodi, tak sbiram odznova Cool
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Sat 10.3.2007 13:50    Post subject: Reply with quote

velmi rada si olizuju prsty pote, co dodelam rizky.
to je prozatim vse, nac si vzpomenu.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 10.3.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

Delfa wrote:
Sugababe wrote:
Teda já bych pavouka doma mít fakt nemohla. Vůbec bych nemohla usnout hrůzou že by se třeba dostal z terárka a pak na mě třeba vlez. A to ještě mi kamarád povídal jak po něm ten sklípkan párkrát normálně vyjel když mu měnil vodu Rolling Eyes Mad Sad


Tak oni jsou "agresivni" i podle druhu. Ten můj je krotkej, spíš se bojí, když mu tam dávám vodu nebo cvrčka. Ale někde jsem četla, že některý dospělý vyrostlý sklípkani si umí otevřít i ty posuvný dvířka od terárka. Doufám, že ten můj se na to nechystá Very Happy



no... taky jsem slyšela Laughing uklidnuje mě jen, že ho má v pokoji bratr,na noc se v pokoji zamyká a kdyby se "barča" vydala na cestu, tak by musela překonat schody, kde by určo narazila na někoho jiného než na mě Laughing Laughing
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 11.3.2007 0:28    Post subject: Reply with quote

Nevím, jestli je to originální, ale ráda peču sladké - sušenky, muffínky, koláče... Razz bohužel to není moc často.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms