sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
uz neviem ako so sebou dalej :(

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
arleen
Guest





PostPosted: Fri 2.3.2007 17:20    Post subject: uz neviem ako so sebou dalej :( Reply with quote

hm, ako zacat. mam len 15 rokov, ale so spekulovanim o postave som zacala velmi skoro. vzdy som bola vyssia ako rovesnici aj vyvinutejsia, proste som vyzerala starsie. preto ma stvalo ze vazim viac ako kamaratky. zacalo to asi ked som mala 12, mala som asi 170 cm a 61 kg, normalnu dobru vahu som mala lenze to si uvedomujem az teraz Crying or Very sad tak som zacala akoze chudnut, no blbost, pribrala som asi na 65 kg. tak to bolo asi rok, to som mala 13 zhruba.. potom zase "chudnutie" a zase som pribrala a takto to islo stale dalej Crying or Very sad aj som sa snazila cvicit ale nikdy som to nevydrzala dlho. teraz mam 15, 173 cm a asi 73-75 kg. mozno to este neni uplne tragicke, ale proste nepaci sa mi to a nie som s tym spokojna. mozno si poviete ze tak musim na sebe zacat makat a nelutovat sa, kiez by... este k tomu mamina mi hovori ze nech so sebou zacnem nieco robit, nie ze ma do toho nuti ale tak... ze by som mohla. ale ja vzdy sklamem nielen seba ale aj ju Crying or Very sad vzdy si poviem ze od zajtra, od zajtra, ale NIKDY to nedodrzim. mam strasne slabu volu alebo ja neviem... som leniva a blba Crying or Very sad mozno by mi pomohlo keby som mala niekoho kto by ma podporil, ale tak co uz ked tu nikto taky neni Sad uz neviem ako sa mam donutit spravit so sebou nieco...... Sad
Back to top
 
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 2.3.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Fri 2.3.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

A jakým způsobem jsi hubla, že jsi vždycky jenom přibrala?
Tady ti stejně asi nikdo neporadí jinak, než že na sobě musíš začít makat, pokud chceš zhubnout. Tím nemyslím žádný vrcholový sport, prostě každý den trocha pohybu, který tě baví. A dá se jíst i zdravě a dietně aniž bys nějak moc strádala. Zkus si tady přečíst témata Zdraví jídelníček nebo hubnutí- vaše kroky za lepší postavou apod.
Back to top
View user's profile Send private message  
arleen
Guest





PostPosted: Fri 2.3.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

no hlavne jojo efekt sa u mna dostavil, vzdy. chcela by som tak ze jest 5krat denne a co mozno najzdravsie. niekedy to vydrzim a potom buuuum konec.... Embarassed Confused
Back to top
 
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Fri 2.3.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

ja myslim ze na to asi jdes moc radikalne, proto to dlouho nevydrzis...opravdu si precti rubriky, ktere se vazou k jidle, najdes tu zajimave informace a tipy jak zacist jist aby telo nestradalo a nemelas potrebu se precpavat...a zacni treba taky prispivat do Hubnuti, pokud budes mit nejake dotazy, tak ti muzou ostatni pomoct...a pujde ti to tak lip
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Fri 2.3.2007 19:03    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Fri 2.3.2007 23:10    Post subject: Reply with quote

Ja to mam tak isto. nemam pevnu volu, vzdy si poviem od zajtra. ale ja som sa uz naucila jest zdrave jedla, sice som dnes zjedla par cipsov a kusok cokolady, ale raz za cas sa mi nic nestane a navykla som si na to zdrave stravovanieeste pridat pohyb a myslim ze to pojde samo Wink
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms