sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
prosím o rady - mezilidské vztahy na ulici.
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Wed 21.2.2007 12:33    Post subject: prosím o rady - mezilidské vztahy na ulici. Reply with quote

Zdravím všechny.
Chci se tady zeptat jestli si nebudete vědět někdo rady co s mým problémem.

Bydlíme s přítelem třičtvrtě roku v novém bytě. Ze začátku bylo vše OK, sousedi fajn, lidi z ulice taky fajn, ale po Vánocích přišel přítel z venčení s tím, že mu jeden chlap vyhrožoval, že mu dá do huby. Přičemž toho chlapa znám, normálně jsme se spolu bavili o psech - on má 3 pudli.
Když se to opakovalo, na milého pána jsem si počkala a zeptala jsem se ho, jaký má důvod a proč vyhrožuje mému příteli. Odpověděl, že tukáme na jednu paní u nás v baráku, což není pravda.
Od té doby nám vždy jednou za čas vyhrožuje, když jdu večer venčit, tak na mě několikrát řval, že mi dá do huby atd.

Na policii mi na mou otázku co s tím odpověděli, že musím mít svědky, jenomže on si vybírá zrovna situace, když je jedne z nás sám a na ulici nikdo není. Jeho psi jsou dost agresivní amě už tohle dost unavuje.

Nedá se s ním bavit, je většinou ožralej jak dobytek, ti jeho psi neustále vyjíždějí a řvou.
Nevím už co stím.

Díky za rady.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 21.2.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 8:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Wed 21.2.2007 17:05    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:


PS-agresivni pudl? Shocked to bych chtela videt Laughing

přesně nad tím jsem začala přemýšlet, když jsem to dočetla Laughing

jinak bych si pro jistotu koupila pepřák nebo něco takovýho a zvysoka ho ignorovala. nic jinýho moc dělat nemůžeš, jak už psala TL.
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 21.2.2007 17:18    Post subject: Reply with quote

Je tak to je jasná rada, nahraj to, natoč to... ožrala jeden trapnej Mad když přidáš že furt chlastá tak to bude mít ještě horší.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Wed 21.2.2007 19:45    Post subject: Reply with quote

Agresivní pudli. Ano a žádná sranda to není. Ono uskakovat před třema psama, kteří se tě snaží pokousat a ještě bránit svého psa, který se schovává za tebe je na prd.

Nahrát sjme to zkoušela, bohužel nic moc kvalita a není tam nic slyšet. Jen šum a tma.
Zkouším ho ignorovat, ale někdy to fakt nejde. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
n1ckn4m3
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 160

PostPosted: Wed 21.2.2007 19:57    Post subject: Reply with quote

Tak tady je kazda rada draha.. Mozna se treba zajit zeptat te pani jak je to s tim klepanim.. Jakoze mozna ze rve porad proto, ze je tam nekde nejakej trouba, kterej se bavi klepanim na neci dvere.. Ale chovani toho chlapa je neuveritelny.. Takhle beztrestne nekoho terorizovat aniz by ten clovek mel nejakej ocividnej duvod.. Nedovedu si predstavit co bych delal.. S takovymhle se totiz nedomluvis.. Vylitej sprajclej (ne)mozek je hodne spatna kombinace. A nejhorsi na tom je, ze kdyz se ty ozves, budes ty ta spatna (beze svedku), ale kdyz se neozves, bude si on cim dal tim vic jisty v kramflecich a bude si dovolovat vic a vic.. Neslo by treba to probrat s nekym ze sousedu kdo ho zna?
_________________
I've gone waddle about
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:02    Post subject: Reply with quote

No, ta paní je stará a moc nevychází z bytu. Kdoví jak to je. On moc přátel asi nezná, možná v tý hospodě,a le to zase nechci riskovat já.
Co jsem se bavila s pejskaři, tak s ním má problémy víc lidí - tedy s jeho psi, ne s ním.

Mám strach, že když třeba na něho podám oznámení, tak po mě půjde ještě víc. Navíc mám pocit, že si nás s někým plete, páč pořád říká, že jsme z lontu, jenomže to není pravda.

Nevím co s tím. Není to příjemný a když má u sebe ty psi, tak i dost nebezpečný.

n1ckn4m3: já se nedám, několikrát už jsem s ním měla výstup, ale on prostě bude prudit dál. Přítel říká, že ho mám ignorovat, ale mě už to štve.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

Pudlové sou pěkný svině. Mám zkušenosti Cool
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 21.2.2007 23:55    Post subject: Reply with quote

Já bych za tou pani nechodila, jednou zaklepete... Paranoidnik a už se to s váma poveze do konce života. Laughing

Asi bych si ho vyhmátla, když bude střízlivej a upozornila bych ho, že se chová nevhodně, chtěla bych vysvětlení a zároveň bych mu objasnila, že se plete. Pokud by s ním ani potom nebyla rozumná domluva, tak bych mu řekla, že ještě jednou to zkusí a zavoláš policii. Když to zkusí, tak je zavolej, breč do telefonu, chce to trošku divadýlko, že máš hroznej strach, že nevíš co dál, co když Ti něco udělá, že jsi teď doma sama... Uvidíš, že přijedou. Minimálně dědouška vyslechnou... a nějaký pomsty bych se nebála.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28817

PostPosted: Thu 22.2.2007 0:20    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 22.2.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

Johanka Praise
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 22.2.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 8:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 22.2.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Já bych za tou pani nechodila, jednou zaklepete... Paranoidnik a už se to s váma poveze do konce života. Laughing


Laughing Laughing no asi fakt bude nejlepsi ho vyhmatnout za strizliva
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Thu 22.2.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

Děkuji za rady.
Situace se trošku posunula.
Dozvěděla jsme se od souseda, že mu už jednou musel vrazit a řval po něm, at se tomuhle vchodu vyhýbá, páč mu začal hrabat do auta, zavírat barák a byl sprostej. A to soused na blikačky vykládal z auta stůl u baráku.
Večer se sejdeme já, soused a ještě jedna sousedka a rozhodneme se co dál. Nemám s ním problémy jen já a přítel, což mě trochu uklidnilo. Nejspíš na něho hromadně podáme nějakou stížnost, nebo snad i oznámení? na policii.
Důležité je, že se něco začalo dít.

No, abych pravdu řekla, někdy mám docela strach, že mi opravdu něco udělá. On má snad 130 kilo a já mám 55, takže bych ani šanci neměla se ubránit. Sad

A stím zastřízliva. Ono to moc nejde, když ej nalitej už v 8 ráno. Navíc i tak s ním není řeč, nejchce se bavit. Jde prostě dál a naprostá ignorace nebo příval nadávek.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 22.2.2007 23:19    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
neprijedou Evil or Very Mad Rolling Eyes zname policii ČR Rolling Eyes


Ale přijedou. Když se budeš tvářit dostatečně vyděšeně a v ohrožení. A kdyby přeci nepřijeli, tak bych si stěžovala i na ně. Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms