sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Záhady, nadpřirozeno, nevysvětlitelné jevy...
Goto page 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:11    Post subject: Záhady, nadpřirozeno, nevysvětlitelné jevy... Reply with quote

Všechno, co se točí kolem nadpřirozena, nevysvětlitelných jevů atd.
Stalo se vám někdy něco strašidelného, záhadného, něco, co nedokážete vysvětlit? Nebo jste četli o něčem zajímavém? Zajímají Vás tyto věci, věříte na duchy a posmrtný život....? Atd. Atd. Atd.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Jo, muj zivot je nevysvetlitelny jev. *jen trochu zert*
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Já bych akorát napsala, že když je něco nevysvětlitelného, neznamená to že je to blbost Laughing
Jinak žádné zážitky nemám.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:23    Post subject: Reply with quote

My ked sme boli kedysi v Taliansku, to bolo mozno tak 8 rokov dozadu tak sme vecer grilovali na terase a otec hovoril ze sa mame pozriet hore na oblohu.Bolo tam take svetielko a velky mrak okolo toho, pohybovalo sa to chvilku dopravala dolava,tak pomalicky a zrazu sa to rychlo rozdelilo na 2 casti a zmizlo,tak mozno to bolo ufo Wink
Inak za ,,nadprirodzene" javy povazujem aj dejavue.Teda mne to tak pripada, ze je to nieco nevysvetlitelne
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

když se tu zmínilo se dejavu - taky se mi občas stává, že se něco stane (někdo něco řekne, udělá...) a já mám pocit, že jsem už předtím věděla, že se to stane...
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

Jo, dejavu sem mívalal dost jako malá, nedávno jsem o tom četla, že si s námi hraje mozek, který udělá chybu a bere novej počin tak jako že už se stal.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:43    Post subject: Reply with quote

to dejavu mám docela často
Jinak nic moc, ale naše rodinná známá nám tvrdí, že jednou na chalupě jim na zahradě přistálo Ufo, už s tím byla i za nějakýma odborníkama přes tyhle jevy a ty jí řekli, že to opravdu možný je.
No, nevěřím tomu, ale kdo ví.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:46    Post subject: Reply with quote

pár lidí z mého okolí říkalo, že měli nějaké nadpřirozené zážitky (duchové apod.), ale já o tom radši nechci moc slyšet, mám z toho respekt
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:54    Post subject: Reply with quote

ehm... ja nechci nic říkat ale bydlím vedle hřbitova Rolling Eyes tak věřím na vše nebo už mi hrabe? Cvoknik Jinak když jdu do pokoje, které je v druhém patře tak si myslím že ve vedlejším pokoji někdo je, ale už se tak nebojím co dřív Confused i když chodit o půlnoci kolem hřbitova Rolling Eyes
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

já jsem hlavně strašná posera a když jsem v noci v bytě nebo domě sama slyším neustále kroky a otevírání dveří
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26498

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:57    Post subject: Reply with quote

Jak píše Shannon, taky z toho mám respekt. Na druhou stranu mě tohle téma šíleně vzrušuje a zajímá Twisted Evil
Máte nějaký zkušenosti s vyvoláváním důchů?
Já jednou byla s kamrádkou u její spolužačky. Bylo nás tam asi 8 a vyvolávaly jsme. začaly práskat dveře, ozývat se divný zvuky. Dodnes nevím jestli to dělal někdo ze srandy nebo se fakt NECO stalo. Ale vždycky když na to vzpomenu, mám husí kůži.
Uplně maximální respekt mám z hřbitova a mrtvých celkově. Jednou jsme při táborové hře museli spát vedle hřibotva. Na ten nápis co byl na hřbitovní zdi nikdy nezapomenu: To, co jste vy, byli jsme i my. To co jsme my, budete i vy. Brrr.
Celkově jsem strašnej strašpytel. Všemu, co vidím ve filmech veřím a pak mě to děsí třeba když jdu večer sama nebo když jsem sama doma. Mám moc bujnou fantazii.

Pamtuju si jak v Top dívce bývala dvojstránka těch strašidelných příběhů Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26498

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:04    Post subject: Reply with quote

Metti, tak to tě obdivuju. Já bych se z toho zcvokla. Nikdy jsem nechápala, jak tam někdo může bydlet Embarassed Sice je asi rozdíl, když tam člověk bydlí odmala než když o tom jen přemýšlí, ale já bych tam nebyla ani týden. Jednou jsem jela na kole takovou vesničkou a s hřbitovem sousedil takovej krásnej novej domeček, všecko tam vypadalo tak útulně a dokonale, ale na zahradě se jim po celé délce táhla hřbitovní zed Shocked

Já mám divnej pocit i z věcí, co zbyly po mrtvých. Vím, že když je používali, nosili, byli živí, ale stejně. Nebo babička mi třeba jako malé vykládala, jak na té posteli co ted spinkám umřela prababička. Docela nepříjemnej pocit. Taky představa, že bydlím v bytě, domě kde se někdo zabil nebo se tam stalo nějaký neštěstí je taky brrrr.
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
Pamtuju si jak v Top dívce bývala dvojstránka těch strašidelných příběhů Laughing


Laughing Jo ty byly nejlepší, hlavně nějaký. Jeden byl obšlehnutej z Věřte nevěřte úplně do detailů a druhej a další, co si pamatuju byla kravina nejlepší Laughing

Já jsem nedávno koukala v knihkupectví na knížku Kontakty s mrtvými, koukala jsem se i na ty kapitoly a na jednu stranu mě to hrozně lákalo, ale na druhou mi přišlo, jestli není divný, číst si knížku, kde se jeden oddíl jmenuje: Co si mrví přejí po smrti?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

terinas Arrow no hold co nadělám Rolling Eyes ale určitě se plánuju odstěhovat, tady nehodlám bydlet po zbytek života Bojik
No co asi mi příjde na hřbitově nejhezčí, když jsou dušičky a jak to pak nádherně všechno svítí. Anebo když jdeme zapálit svíčku s babičkou, tak za náma jdou kočky, to je pak sranda. Laughing
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:24    Post subject: Reply with quote

metti Arrow a máš okno na ten hřbitov?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Next
Page 1 of 36

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms