sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
domácí boxování
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 2.2.2007 21:04    Post subject: domácí boxování Reply with quote

Brácha dostal na vánoce boxovací pytel, který nám teď visí ve sklepě, tak jsem si říkala že bych to skusila taky...jenže nevím jak na to, připadám si směšně kolem toho pytle jen tak poskakovat, proto bych poprosila o radu kohokoliv kdo boxuje, jak vůbec začít? Máme jen takové ty menší rukavice, asi by to chtělo ty velké, pořádné, že? Nevím vůbec jak na to a nerada bych to dělala blbě... Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 2.2.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 2.2.2007 21:37    Post subject: Reply with quote

Fakt? Já ale nechci boxovat proti někomu, nikdy...jen s tím pytlem...nechci se tomu věnovat nějak moc, jako sport mě to zas tolik nebere, jen když už to mám doma tak je škoda toho nevyužít, občas bych si s tím šla zablbnout, chtěla bych zapojit i nohy, dělat výkopy na posílení zadku...prostě se s tím tak vybít...kamarádka má pytel doma, ale ona je docela šílenec, začla na tom skotačit sama ale na to si netroufám, jsem docela nemehlo a když už to dělám chci aby to mělo nějaký efekt a taky abych si tím něco neudělala...

btw. možná se pletu, ale nedělá tohle Byzzy?

dík
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 3.2.2007 14:27    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Sat 3.2.2007 14:31    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:03    Post subject: Reply with quote

a boxovala i nebo tak něco? jakýkoliv bojový sport? pokud ne tak bych se do pytle hned nepouštěl,vzhledem k tomu že skoro polovina holek neumí ani správně tatnout pěst tak by sis mohla spíš ublížit.protože pokud dáš do pytle udér kdy půjde proti tobě a ty to nebudeš čekat tak si vážně spíš ublížíš.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
vzhledem k tomu že skoro polovina holek neumí ani správně tatnout pěst tak by sis mohla spíš ublížit


Laughing na tom je bohuzel kus pravdy Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:33    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
Man of the world wrote:
vzhledem k tomu že skoro polovina holek neumí ani správně tatnout pěst tak by sis mohla spíš ublížit


Laughing na tom je bohuzel kus pravdy Smile


já vím že je a není to hláška kteoru jsem si teď vymyslel,opravdu to tak je
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

ja to vim z doby kdy jsem chodila do takovyho kickboxu ne uplne se vsim vsudy, a pamatuju si jak jsem se divila Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 5.2.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

celkom ma zaujal box. Keby som sa chcela prihlásiť na hodiny bežne sa vyučuje v športových centrách? ja tam vidím len samý aerobic, jogu..... A čo treba pre začiatok obstarať? Treba si hneď kúpiť rukavice? A aká je približne cena?
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Mon 5.2.2007 15:44    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 5.2.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

díky Cool ešte mať tak výdrž dotiahnuť veci do konca. Nadchnem sa pre sto vecí a málo čo dotiahnem. Ale box ma zaujal mimo to amatérsky boxoval trocha aj priateľ...tak to možno skúsim

no pre začiatok aspoň viem ako zaťať päsť, ukázal mi to dedko /robil grécko-rímsky zápas a trocha aj boxoval myslím/
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19593

PostPosted: Mon 5.2.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

No já myslím, že Geike se ptá na takové to domácí boxování, takže si nemyslím, že by kvůli toho nejdřív začala chodit do nějakého cvičení, aby pak následně mohla 1x týdně zmasakrovat svoji špatnou náladu na pytli Smile

Podle toho cos psala jsem Geike pochopila, že máte pískový pytel pověšený od stropu, který se skoro nehýbe. Já ho mám v pokoji taky Smile sem tam do něj praštím, ale hádám, že jeho chvíle teprve příjde Smile
Asi tak, nečekej, že to bude jak ve filmu, já když do něj praštím, tak se skoro nepohne a přímo být do něj stejně nemáš. Měla bys ses ho jen lehce dotýkat - ťukat. Zkus jít, jak psala MO na kickbox aerobick (ten je nekontaktní) a tam se naučíš nějaké cviky, co pak můžeš praktivat na pytly.

Kdyby tě to jo chytlo, tak bych uvažovala o nějakém tom navštívení kurzu nebo oddílu. Ale co tak znám kluky, co třeba dalají nějaké zápasy (nejen box) tak trénink není žádné peříčko Smile

Co se týká rukavic - mě to přítel vysvětloval takhle.
"Ty to máš Terezko na vybití zlosti, kdybys chtěla rukavice, musela bych do nich dělat bandáže - ty musíš dělat pořádně, jinak si poničíš ruce - než si ty bandáže nandáš, vychladneš Smile" Takže asi tak. A navíc - když budeš mít rukavice, tak ty tlumí nárazy, takže se ti může stát, že do toho budeš mlátit, nic tě nebude relativně bolet a druhý den se nestačíš divit Sad Když rukavice mít nebudeš, bude tě to bolet hned a nebudeš do toho zbytečně boxovat silou. Btw - sedřená kůže na kloubech bolí a hojí se poměrně špatně! Cool

A jak zatnout pěst ti může poradit Mna Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 11.2.2007 1:07    Post subject: Reply with quote

díky všem=)

je to přesně jak psala Byzzy, mám to na "zmasakrování špatné nálady" Laughing pytel mi visí ze stropu, ale když jsem do něho zkoušela praštit jen v těch jakoby polstrovaných rukavicích (ne těch velkých), docela to bolelo...jsem asi cíťa ale moc si neumím představit že do toho budu mlátit a bude to bolet, proto jsem uvažovala o těch rukavicích, protože jen takové oťukávání mi asi náladu nespraví...ale jak vás tak čtu začala jsem uvažovat o nějakém kurzu...šlo mi hlavně o to že se tomu asi nechci věnovat pravidelně (někam docházet), ale jen 1x - 2x týdně se vybít...

btw., jak náročné jsou kurzy kickboxu? chodila tam známá která není žádný velký sportovec tak jsem myslela že je to jako normální cvičení, ale když jsem se před přítelem zmínila o tom že bych to zkusila jen vykulil oči...tak nevím, co bych měla čekat... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 11.2.2007 1:28    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms