sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Starý dobrý časy
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:00    Post subject: Starý dobrý časy Reply with quote

..


Last edited by Tornado_Lou on Tue 14.5.2013 9:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:10    Post subject: Reply with quote

Vzpomínám, a čím dál radši Smile
Říkám si, jestli tehdy nebyl život snazší. Dnešní svět je tak strašně složitý a hektický, přetechnizovaný Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

taky na to vzpominam strasne rada a vzdycky zamacknu slzu Smile

kazdopadne si ale myslim, ze to je proste vyvoj a ten jde strasne rychle dopredu. Ac asi nelze zit dneska jako poustevnik anebo uplne stejne jak pred dvaceti letama, do jiste miry plati "jaky si to udelas, takovy to mas" Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

Asi to tak nepocituju. Kazda doba ma neco do sebe. Vyhovuje mi, ze mam k dispozici internet, icq, mobil,...Nedokazu si bez techto vymozenosti svuj zivot uz predstavit. Detstvi bylo taky fajn, ale zaroven melo i sve mouchy.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:41    Post subject: Reply with quote

vzpomínám s láskou jak jsme s babičkou a dědou hráli o prázdninách do noci žolíky nebo jak jsem s nima ráda obracela seno (to dělám dodneška ale už mě to zdaleka tak nebaví), na televizi jsem si třeba měsíc ani nevzpomněla a telefon jsme si nechali zavést až před pár rokama (už jsme ho zase zrušili)
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:45    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 7:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Fri 30.3.2007 17:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

Já vzpomínám, ale snažím si to neidealizovat. Zase to mělo svoje nevýhody.
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

Taky si obcas rada zavzpominam. Hlavne na to, ze jsem mela nadherne cistou detskou dusicku a vsechno jsem si, treba i pres hadky rodicu, dokazala uzit - Vanoce, dovoleny atd... Na to, jak jsme byli velka, ukricena "italska" rodina. To jsme sice i dnes, ale malokdy se sejdem pohromade a uz to proste neni ono...
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30698

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:32    Post subject: Reply with quote

každá doba má něco a mě zrovna přijde ta současná ta skvělá
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

Nevzpomínám, ani s nostalgií, ptž jsem byla strašně nešťastné dítě Embarassed Laughing Největší utrpení bylo pro mě jít ven. Neměla jsem skoro žádné kamarády takže mě mamka posílala ven samotnou a já se vždycky někde plížila a trnula strachy, že mě zmlátí jedna cikánská holka z vedlejšího baráku. Atd. A asi jsem zmlsaná, ale současná doba s netem, mobilem, ICQ a dalšími vymoženostmi mi naprosto vyhovuje Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 29.1.2007 23:16    Post subject: Reply with quote

vzpomínám ráda, dnes se divím jak jsem byla kdysi nesamostatná a bojácná, ale-holt dítě. Taky se divím, kolik času jsem vlastně strávila hraním (hrála jsem si hodně dlouho, vlastně občas jsem vytáhla lego i ve 14ti a vůbec jsem nemyslela na chlapy, líčení a podobná zvěrstva a byla jsem vážně dlouho malá holka a užívala si to. Asi i díky tomu, že jsem neměla kamarády, kvůli kterým bych ze sebe musela dělat něco co nejsem, kteří by mě učili hrát si na dospělou. Já jsem byla doma a navlékala se do šaatů a hrála si na princeznu, zatímco moje vrstevnice se šminkovaly a hrály si na dospělačky. A ve svý podstatě jsme byly na úplně stejné úrovni Wink

Dospívat jsem začala až na střední, a nějak mě ta puberta minula, skutečně jsem jí prožívala asi rok v nějaké 7. třídě, kdy jsem se dala dohromady s jednou kamarádkou a hrály si na spisovatelky a napsaly román - horor:-) to bylo fajn období, ale už se spolu nebavíme Rolling Eyes

Z těch her jsem nevyrostla a asi už nikdy nevyrostu a to je snad to největší štěstí, které mě mohlo potkat - studuju to co mě jako malou nejvíc bavilo-malování, budu tím, čím jsem jako malá chtěla být - výtvarnicí a pančelkou Laughing a hraju si dodneška, dodnes se převlékám do princeznovských šatů a hraju si v divadle svojí od dětství oblíbenou hru "na někoho" a šiju si róby, které se ostatním líbí a dokonce si je ode mě chtějí koupit.

Myslím, že jsem šťastnější než dřív, protože mám možnost uskutečnit to, o čem jsem jako malá mohla jenom snít..mám "kompetenci dospělosti" Laughing

za to, že mi bylo tohle umožněno nepřestanu být nikdy vděčná!!!
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30698

PostPosted: Mon 29.1.2007 23:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Fri 2.2.2007 12:08    Post subject: Re: Starý dobrý časy Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Dneska mě přepadla taková nostalgie a říkala jsem si, jak to bylo dřív pohodový...žadný emaily, žádný mobilní telefony...časový limit-být doma do tmy. Smile jedli jsme chleby s maslem a hnusný školní obědy, pili sme žlutou limonádu nebo top topic a nikdo nebyl obezní..neměli jsme internet, pc hry, icq, skype a přece sme měli spoustu kamarádu s kterýma jsme trávili většinu času..co se domluvilo, to platilo...nezdá se vám, že dnešní doba je méně poetická?vzpomínáte rádi na své dětství, které jste prožili v 70., 80. a na začatku 90. let?

Taky ti přišel email (prezentace) právě s takovým obsahem? Wink Nebo jsi dokonce jeho tvůrce?

...co se týče mě- já moc nevzpomínám. A když už, tak spíš na konkrétní události, ne na tu dobu. (myslím tím to, že vzpomínám na takové události, které se staly nezávisle na době, ve které se staly)
Na nostalgické vzpomínky mám čas až mi bude 80 a budu vzpomínat na "staré dobré časy". Teď bych spíš ty "vzpomínky" měla vytvářet- t.j. aby bylo na co vzpomínat.

btw: nemůžu si odpoustit jeden citát, který jsme teď měli v čj, když jsme psali slohovku- "Nejpodivnější na budoucnosti je představa, že naši dobu budou nazývat staré dobré časy" Wink
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms