sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Pro ženu není problém sbalit jekéhokoliv muže"
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 10.9.2007 6:56    Post subject: Reply with quote

alishko, v tvym případě se nedivim Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 10.9.2007 7:23    Post subject: Reply with quote

ja se v alishky pripade taky nedivim:)

Jinak taky souhlasim, ze zenska nepotrebuje byt uzasne chytra a krasna, aby chlapa sbalila, najdou se i takovy, kterym je to jedno, hlavne ze je sex jisty Wink A to nemusi byt zdaleka jen takovi, o ktere by nikdo kolo neoprel:)
Nevim no, moje zkusenost je takova, ze jsem zatim dostala kohokoli jsem dostat chtela- a to nejsem ani nejak extra hezka Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Mon 10.9.2007 7:26    Post subject: Reply with quote

?? a proc se nedivite?Smile ja si prijdu uplne obycejna.. akorat nevim, proste nejakym zpusobem je dokazu zaujmout.. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 10.9.2007 8:03    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Quote:
myslim, ze pokavad holka neni vylozene sexbomba, tak by se ji hodne chlapu vysmalo.. Smile

Myslíš? Wink To bych neřekla. Jeden z příkladů jsem já Laughing , dalších několik znám z vlastní zkušenosti. Holky, u kterejch jsem nechápala jejich úspěch vzhledem k jejich nic moc vizáži. Ono taky záleží na tom, co vyzařuje. Mně se třeba taky kolikrát líběj kluci, který nejsou vyloženě pěkný, ale jsou zajímavý něčim jinym. I tak můžou bejt pekelně sexy Wink

No přesně, mně se zdá, že si Kyo myslí, že se navzájem balí jenom sexbomby a sexbombáci Laughing Přitom je přitažlivost hodně subjektivní záležitost. A opravdu hodně záleží na tom jiskření. K čemu chlap jak z časopisu, když z něj nic nevyřazuje? A u chlapů jsou zase nejúspěšnější přirozeně sebevědomé, příjemné ženské, na vzhledu pak zas až tolik nezáleží. Vidím to ve svém okolí... Ty holky celkově vzato nejsou žádné modelky, ale o chlapy nemají nouzi, protože jsou prostě v pohodě.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 10.9.2007 8:12    Post subject: Reply with quote

alishka wrote:
?? a proc se nedivite?Smile ja si prijdu uplne obycejna.. akorat nevim, proste nejakym zpusobem je dokazu zaujmout.. Embarassed


alishko, ty jseš sexy už jenom z fotek Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Mon 10.9.2007 8:16    Post subject: Reply with quote

Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 10.9.2007 8:28    Post subject: Reply with quote

mexxie- tak kazdy ma jine zkusenosti:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 10.9.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

ja skôr vidám kombinácie pekný chlap menej príťažlivá ženská alebo celkom dosť aj škaredý chlap a kráska. Ono môj názor je práve, že krásavica+krásavec tvoria pár dosť málo. V svojom okolí to nepozorujem. Skôr ty krásny ľudia majú celkom nenápadných partnerov ale pritom je vidieť, že sa im páčia a tak. A mimochodom vkus je hrozne subjektívna vec. Videla som jedného ozaj fešáka a s takou dosť škaredou holkou a ten istý názor mala aj kamarátka a pritom on ju hltal zaľúbenými očami. Cool
A myslím, že je to tak dobre pretože ak by boli v páre len obaja krásny tak je to nuda a ak len škaredý tak je to ešte horšie .Takto to je vyvážené Love
Aspoň ja to takto vidím. A videla som holky čo boli škaredé podľa mňa a mali krásavcov a proste asi ich museli niečim upútať no nie?
lepší je šarm bez krásy ako krása bez šarmu
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 10.9.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:

Nevim no, moje zkusenost je takova, ze jsem zatim dostala kohokoli jsem dostat chtela- a to nejsem ani nejak extra hezka Wink


a ti co si chtela.. to jsou nejaky muzsky etalony ? nesbalil by je nahodou temer kdokoli - jako ze to zadna narocna trida neni? Paul Walker prece porad ceka Twisted Evil a hezka docela si, v tom bude ten problem Smile

minimalne me by si nesbalila ani kdybys chtela Razz

a urcite to maj holky v tomhle jednodussi.. ale jakyhokoli muze skutecne nesbalej Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 10.9.2007 16:48    Post subject: Reply with quote

Ja tymto zakonitostiam prirody doteraz nerozumiem Laughing Holky to maju z mojho pozorovania omnoho jednoduchsie. Urcite to neplati tak, ze na koho sa pozrieme, toho mame, ale stale je tam nejako dost slusny vyber alebo ako to nazvat. Ja nemam charizmu ziadnu a vyzorom som priemerna, nehladam nikoho a zaujemcov by bolo. Rovnako slecny co poznam. Pekne, menej pekne, aj uplne skarede, vacsina niekoho ma alebo tak rozne plava vo vztahoch a zaujem je stale. Neuticha ani ked je slecna zadana vacsinou. Kym poznam plno fajn chlapov, sympatickych aj vsetko, hladajucich a NIC. Neviem cim to je Myslik
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 10.9.2007 17:00    Post subject: Reply with quote

žeby hormónamy? Twisted Evil
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 11.9.2007 7:30    Post subject: Reply with quote

Kyo, takze az sbalim Paula Walkera tak uz sbalim kazdyho jo? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 11.9.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Kyo, takze az sbalim Paula Walkera tak uz sbalim kazdyho jo? Laughing


noo bude to daleko vic vypovidajici fakt nez to, zes zatim sbalila kazdyho koho si chtela.. Cool teprve pak by to o necem zacinalo vypovidat.. Razz
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 11.9.2007 19:28    Post subject: Reply with quote

paul walker to je ten bloncmen z rychle a zbesile ? no tak to uz radsi vina diesla kdyz uz Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sun 16.9.2007 18:39    Post subject: Reply with quote

Jak to tak pozoruju, opravdu myslím, že jakákoliv mladá žena bez zvlášť patrných tělesných vad může "na sex" sbalit jakýhokoliv muže chce.

1)Krásné jsou ve výhodě,když se sebou umí zacházet.
2)Ošklivé a hloupé mají jednu výhodu - působí "dostupně" a chlap se jich nebojí.
3)Ošklivé a chytré sbalí chlapa na lichotky.

A ošklivé, hloupé a smradlavé - ty si za to ještě nechají zaplatit na E55. Cool Laughing

Sbalit chlapa "na a pro život" je něco podstatně jinýho a těžšího.... než sbalit ho"na a pro sex". Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
Page 11 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms