sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pro malá ouška

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Sat 2.10.2021 9:55    Post subject: Pro malá ouška Reply with quote

Máte nějaké oblíbené podcasty a audioknihy pro děti?


Nat jsem asi před 2 roky začala před spaním pouštět pohádky na spotify, protože do čtení mi vždycky kecala, ale už to máme všechno hodně oposloucháné, tak sháním tipy na něco nového.

Naše nejoblíbenější:
Nedělní pohádky po radost - ty máme asi nejradši, každý víkend je přidána nová pohádka a je to celý takový milý
Kolíbka Spíš pro větší děti. Nat některý příběhy chápe až teď, ale baví jí to, protože je to takové tajemnější. Nejradši má Strašlivého Břinklouze a Zlodějíčky.
Labyrint usínání Tohle mám ráda já, protože přitom usnu. Nat vadí, že je tam riziko, že by usnula dřív než chce Laughing Takže si to pouštím často i jen pro sebe Embarassed
Český rozhlas - Pro děti - Tohle si pouštím spíš k odpočinku. Spíš vzdělávací, ale je tam potřeba si vybrat díly vhodný k věku.
Primáček tam pouštíme hodne Jako Karkulka a Zebru Matyldu.
České audio pohádky Je tam všechno možné - česká klasika, ale i třeba Coco a Hledá se Nemo ale spíš je to taková nozovka.

Neplecha ukončena Tohle vlastně asi není uplně pro děti (třeba 1. díl použila dost nadávek), ale Nat u toho dokáže vydržet a pak to chce kombinovat ještě s klasickým čtením HP. A mě to baví, protože je tam spousta zajímavostí, který nevím.

Z audioknih asi nejoblíběnější Povídání o pejskovi a kočičce ta verze Dejvické divadlo a Honzíkova cestu, kterou vypráví Postránecký.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Sun 3.10.2021 15:07    Post subject: Reply with quote

Ted jsme poslouchali na audiotece Denik kocoura modroocka nacteny od Brodskeho a to je uzasny. Pak miluju Pet bajecnych strycku, ktery je nacteny uplne nadherne od Brodskeho, Kacirkove, Hrusinskeho… Strasna spousta skvelych lidi. A Muminci od Javorskeho na audiotece jsou taky uzasni. Love
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8188

PostPosted: Mon 4.10.2021 13:23    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms