sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jillian Michaels Aorta Challenge
Goto page 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 18.6.2012 11:03    Post subject: Jillian Michaels Aorta Challenge Reply with quote

Neco co uz chce fakt vlastni tema Smile


tak co, jak jste kdo na tom? co cvicite atd.. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Mon 18.6.2012 11:35    Post subject: Reply with quote

Teďka jedu 30 days shred. Dneska jsem začala. Celkem mě překvapilo, že zvládám i cviky pro pokročilé, ale některé si ještě radši dávám začátečnické.
Zatím první pocity jsou takové, že ze mě teklo jako z vola, byla jsem totálně rudá, cítím svaly, o kterých jsem snad ani nevěděla, ale nejsem unavená a cítím se plná energie. Už se těším na zítra! Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 18.6.2012 11:44    Post subject: Reply with quote

jo, ty pocity po za to stoji, jeste jak ona umi pekne pochvalit Mr. Green

ale teda jak mi ona ze zacatku moc nesedela, tak me to nak chytlo Laughing akorat necvicim urcitej workout dokola, ale dost to stridam.. vcera sem uz nechtela namahat moc svaly a zkusila sem ten jeji kickbox a bylo to super, poprve co me takovyhle boxovani do vzduchu a poskakovani bavilo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9437

PostPosted: Mon 18.6.2012 12:00    Post subject: Reply with quote

Já jedu 30 Days Shred, 1.level, dneska už 10. den Very Happy jsem na sebe fakt pyšná, že se k tomu dokopu, ale ono to ani o tom není. Možná jednou, dvakrát jsem se musela donutit, ale pokud to člověku sedne, na další cvičení se pak dost těší. Já se teda těším každý den, až si zacvičím. Jillian má hrozný kouzlo, ona člověka prostě vyhecuje, i když je jen na videu. Cvičím sama, mohla bych to flákat, ale to právě nikdy nedělám. Naopak se hecnu a sama koukám co dokážu, když se zakousnu a jedu dál, i když svaly pálí. Mám oblíbené a neoblíbené cviky. A mám ráda to poskakování, to mě baví Smile baví mě jak u toho Jill mluví, že ví že je to těžké, a "I don't want you stop." "Push through this.", to mě prostě nakopává Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 18.6.2012 12:24    Post subject: Reply with quote

no, dovede byt fakt drsna Laughing http://www.youtube.com/watch?v=6hhzEBSGvtU&feature=related


ale funguje to na psychiku pekne..


jinak u me zatim jedina zmena a to 1kg dole za pet dni intenzivniho cviceni.. nejvic prace me ceka bohuzel v dolni polovine tela, to je oproti vrsku u me proste tragedie Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Mon 18.6.2012 14:30    Post subject: Reply with quote

Ja som zacala tiez level 1, cvicila som ju asi 15x dokopy a je to citit, niektore cviky nezvladam uplne na 100% ako ona, ale snazim sa to docvicit do konca vzdy. 2 tyzdne chcem este cvicit level 1 a potom prejdem na druhy.
+ po konci sa snazim este skakat na svihadle
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Mon 18.6.2012 16:34    Post subject: Reply with quote

tak já dneska začínám a jsem překvapená, že Velvet vidí výsledky už po deseti dnech, to bych taky chtěla Smile akorát nevím, jestli zvládnu cvičit každý den, asi si aspoň jeden den v týdnu dám pauzu.
Back to top
View user's profile Send private message  
wewe
Why is raven like a writing desk?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3873

PostPosted: Mon 18.6.2012 17:28    Post subject: Reply with quote

ja som shred cvicila niekedy vo februari/marci a bolo to dost uff, kedze od strednej som nejako sustavnejsie vobec necvicila...ale po tych uvodnych dnoch a prvotnom soku mojho tela z tolkej zataze to slo fajne..zapotila som sa pri tom poriadne, funela ako nasrany jezko tiez, cervena som bola asi este pol dna potom..ale bolo to super....vahovo absolutne ziadna zmena....centimetre som nesledovala...ale uplne ma to nakopavalo, citila som ze mam ovela viac energie a sily ako predtym...aj som chcela pokracovat nejakymi jej dalsimi cviceniami..ale potom mi do toho vosiel trip do UK, stres s diplomkou..ale snad sa k niecomu zas dokopem teraz uz Smile
_________________
Not until we are lost do we begin to understand ourselves.

And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music...
Follow your joy
ॐ नमः शिवाय
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9437

PostPosted: Tue 19.6.2012 20:40    Post subject: Reply with quote

kubinko, já myslím že jeden den v týdnu pauza vůbec ničemu neuškodí a bude to fungovat i tak Smile

No, jinak dneska mám chuť Jillian uškrtit. První level už jsem zvládala na pohodičku a už ho mám za sebou, dneska jsem si dala poprvé druhý a myslela jsem, že chcípnu Laughing pot ze mě lil po litrech, chvílema jsem musela cvičit podle Anity, protože se to nedalo. Doufám, že to bude co nevidět lepší, tohle mě málem zabilo. A to už jsem docela rozcvičená, po tom prvním levelu, ale tenhle je asi 10x tak náročnej. Ale já to dám! Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35466

PostPosted: Wed 20.6.2012 11:53    Post subject: Reply with quote

Ja si jdu dneska vyzvednout cinku a level 1uz bude naostro:))
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 20.6.2012 15:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Thu 21.6.2012 12:46    Post subject: Reply with quote

Ja sem si ted musela dat par dni pauzu, ale zacnu zase asi dneska, uz mi to i chybi Surprised jenom teda v nejvyssim patre u nas v byte je to fakt posledni dny masakr, navic sem se jeste vcera na kole uzasne spalila, tak sem zvedava jak to dneska zvladnu.. ted fakt zavidim metti ty dubajske klimatizovane prostory Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Thu 21.6.2012 17:54    Post subject: Reply with quote

Faiby wrote:
ted fakt zavidim metti ty dubajske klimatizovane prostory Laughing


jenže to by musela být nějaká normální a ne kterou musím každých 15 minut vypínat, jinak bych tady zmrzla Laughing a vůbec ty můžeš chodit ven a jezdit na kole, to já bych hned po nasednutí na kolo omdlela teplem Laughing

konec ot Cool
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 24.6.2012 13:11    Post subject: Reply with quote

tak dneska jsem cvičila po čtvrtý jedničku a nějak jsem to nedala.. od rána se cítím nějak divně a necvičila jsem od čvrtka a úplně mě to dostalo, že jsem musela i na chvíli přestat.. ach jo
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 25.6.2012 19:10    Post subject: Reply with quote

tak jsem se do toho taky pustila, místy jsem myslela, že umřu, ale skončilo to hrozně rychle Shocked

Už se těším na zítřek Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Next
Page 1 of 26

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms