sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak s obočím (was: :X)
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
enoel
Guest





PostPosted: Mon 7.12.2009 19:44    Post subject: jak s obočím (was: :X) Reply with quote

zdravím!

mám takový můj osobní boj. začlo to asi ve 12 letech. mám velmi husté obočí a tak jsem si jej začla trhat už nějak po tom 12 roku. Nějak kolem 13-ti jsem někam spěchala a potřeobala jsem se těch pár chloupků zbavit, tak jsem je jednoduše odholila. No.. a pak už to z toho nějak vyplynulo.Míň bolesti, míň času, .. zdálo se to fajn Teď o skoro 4 roky později trpím nad tím co mi tam vzniklo. Je to příšerné. Normálně se obočí trhá odspoda, já si to každé ráno snažim 'vyholit' co to je nahoře. Kůže je tam citlivá, leská, poničená. jenže co s tím. příšerně se stydím. Jen tak to nechat dorůst nepůjde. Chtělo by to tak 2-3 týdny, aby to pořádně dorostlo a já so zašla do nějakého salonu udělat si tam něco pěkného. Teď když chodím do školy, každý den to prostě nejde jen tak nechat. Takze je znát jak jsou chloupky tvrdší, ošklivější, a je jich míň. Mám z toho někdy opravdu depku, když to vidím. ale za svou hloupost si mohu sama ... Sad asi nikdo podobnou zkušenost nemá, ale budu ráda za jakoukoliv radu Smile


děkuji
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 7.12.2009 19:54    Post subject: Reply with quote

A co takhle nechat to dorůst do nějakého tvaru a přebytečné chloupky vytrhnout pinzetou? A než ten tvar nějak doroste, tak si to dokreslovat tužkou na obočí v odstínu tvého obočí? Když si s tím pohraješ a nehodíš tam čáru od pasu, tak by to nemuselo vypadat tragicky Smile

Pak už to jen udržovat pomocí pinzety.
edit - a tu poškozenou kůži bych třeba mazala vazelínou přes noc, a bude hezky jemna:)
Back to top
View user's profile Send private message  
enoel
Guest





PostPosted: Mon 7.12.2009 20:29    Post subject: :) Reply with quote

honey wrote:
A co takhle nechat to dorůst do nějakého tvaru a přebytečné chloupky vytrhnout pinzetou? A než ten tvar nějak doroste, tak si to dokreslovat tužkou na obočí v odstínu tvého obočí? Když si s tím pohraješ a nehodíš tam čáru od pasu, tak by to nemuselo vypadat tragicky Smile

Pak už to jen udržovat pomocí pinzety.
edit - a tu poškozenou kůži bych třeba mazala vazelínou přes noc, a bude hezky jemna:)



No, na dokresolování si netroufnu. Budu to muset nechat dorůst. Mám spš strach aby to dorostlo! Přece jenom několik let holené chloupky, obzvláště obočí bude dorůstat divoce .

Ale děkuju za reakci Smile Měla jsem z toho trochu obavy psát někam Smile
Back to top
 
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Mon 7.12.2009 21:20    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Mon 8.2.2010 18:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 8.12.2009 10:35    Post subject: Reply with quote

Já bych to hlavně nedokreslovala tužkou, to podle mě působí "tvrdě", nebo jak to říct...zkusila bych spíš stíny v barvě tvého obočí.

Každopádně bych už rozhodně nic netrhala a neholila....protože jak jsi sama psala, chloupky v obočí rostou jinak a je dost možný, že už ti nikdy nenarostou stejný. Nechápu holky, co si vyškubávají ty příšerný milimetrový čárečky...pak to už nikdy nenaroste, když to člověk dělá pravidelně.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Tue 8.12.2009 10:45    Post subject: Reply with quote

Nenaroste no Rolling Eyes to vím moc dobře, mívala sem hustý obočí ale jelikož se mi to příšerně eklovalo tak sem si ho škubala, holila žiletkou a nebo odstraňovala opilkou (bacha na to vznikají spáleniny kůže, jak je pod obočím citlivá Laughing )
A přesně teď mám tenoučký obočí a ještě úppně světlé že není vůbec vidět, takže si ho dokresluju tužkou ale sehnala sem nějakou co je opravdu světlá, pro "blondýny" Laughing takže to vypadá docela dobře protože když sem používala tmavší tužku tak se mi máma smála že vypadám jak marfuša Laughing
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37728
Location: Praha

PostPosted: Tue 8.12.2009 10:46    Post subject: Reply with quote

to urcite doroste pekne, kdyz to bylo holeny a ne trhany Smile mohlo by to jit i rychle
jen nevim, jestli bych to zatim vubec nejak dokreslovala, asi spis ne

a nahodou, na nakterych typech se mi to tenke oboci fakt libi (ale nesmi byt dokreslovane)
ja uz si to netrham skoro vubec, rozdil nevidim, lip nevypadam, kdyz si to trham hodne a peclive Cool
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Tue 8.12.2009 10:56    Post subject: Reply with quote

Já si teď taky nechávám narůst, líbí se mi tlusté. Já jsem si ho teda neholila, ale trhala a roste to zatím dobře. Jenom je to docela nevzhledné no, takže musím dokreslovat a asi to nevypadá uplně nejlíp Laughing
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 8.12.2009 11:20    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Já bych to hlavně nedokreslovala tužkou, to podle mě působí "tvrdě", nebo jak to říct...zkusila bych spíš stíny v barvě tvého obočí.
Když vychytáš dobrou barvu a máš správně ostrou tužku, tak to nevypadá tvrdě. Alespoň mi nepřijde, že bych vypadala díky tomu tvrdě.

Samozřejmě se nebavím o takových těch tenkých čárách superostrou (a nejlépe černou) tužkou, to je děs Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
frolic
kytky 0, meta: 25


Joined: 15 Dec 2009
Posts: 1

PostPosted: Tue 15.12.2009 16:24    Post subject: zastřihnuté obočí Reply with quote

Ahoj,
ani nevím proč mě napadlo zastřihnout si obočí, asi sem někde na modelce vidělatakový to "střapatý" obočí co se teď nosí no ... no a pak mi došlo, že to zřejmě nedoroste, že..? není to tak horzný, domaluju tužkou, ale ..Wink

nemáte některá zkušnost???
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11233

PostPosted: Tue 15.12.2009 18:20    Post subject: Reply with quote

Já si ho dneska pěkně sežehla zapalovačem... ale není to naštěstí moc vidět Smile A obočí doroste Smile
_________________
Jakmile jednou letíš, je pozdě přemýšlet, jestli to byl dobrý nápad, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Tue 15.12.2009 19:02    Post subject: Reply with quote

kdysi sem si ho sežehla taky a dorostlo Laughing

ovšem když bych měla fotky jak moje obočí vypadalo a vypadá tak si fakt netroufám tvrdit že doroste. Teta je na tom zřejmě podobně, jelikož mívala jen tenoučkou čárku a teď už ho má vytetovaný Laughing takže jako asi když se holí a trhá furt dokolečka tak asi nedoroste
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 15.12.2009 21:57    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Mon 8.2.2010 18:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37728
Location: Praha

PostPosted: Tue 15.12.2009 22:13    Post subject: Reply with quote

fakt bych chtela objevit tu krasu hustyho cernyho oboci Cool
a hezky "zarovnany" jsem ho fakt taky nikdy nemela Laughing
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 15.12.2009 22:26    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Mon 8.2.2010 18:35; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms