sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jaký jsme byli jako děti
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 18.6.2009 20:23    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 18.6.2009 21:59    Post subject: Reply with quote

Jé, chtěla bych vidět max s čírem Mr. Green Já jsem v pubertě nechodila na punkové koncerty, ale na přiblblé piškotéky Sad Teď si to vynahrazuju Mr. Green A drogy jsem nebrala jen proto, že jsem tady nenarazila na nikoho, kdo by frčel a nějak mě k tomu dostal...obávám se, že si to taky vynahradím až jednou bude příležitost Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 20.6.2009 8:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Sat 20.6.2009 8:34    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
PIGGGY wrote:
Verim, ze jsou i "horsi" ale tohle je uz extrem Embarassed Embarassed Surprised
Exrtem by byla ma puberta, Lucie byla jeste cukrousek:) Laughing

no tak z tvého popisu se mi Lucie stále zdá divočejší.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 20.6.2009 18:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Sun 21.6.2009 19:08    Post subject: Reply with quote

ze základky, to je nářez...

Já dělala hrozný věci, ale myslim, že nakonec docela rozumně. Naši mi věřili, že nejsem blbá.. Proti Petrovi jsem byla svatá. Jestli se nám to vrátí na dětech, tak budu v 35ti šedivá v blázinci!
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Wed 12.8.2009 15:44    Post subject: Reply with quote

Tak jsem asi na druhém břehu než většina vás tyranů Laughing Na ZŠ jsem byla největší průserář, každou chvíli důtka, ale skoro vždycky to bylo tak, že jsem něco schytala za nějakýho prominenta (nemyslete si, u nás na vsi se hodně hledí na to, koho máte za rodiče).

Nevím, jestli z toho mám komplexy, ale když jsem přišla na gympl, tak mi přišlo, že se ke mně všichni chovají nádherně, když mě jenom oslovují "ta co nemá kozy" a zařazují mě do kategorie "vošklivá jak noc" - až později jsem se rozmlsala a začala se kvůli tomu trápit Embarassed

Ale dodnes mi vadí některý názory mýho přítele nebo pár známých - když třeba vzpomínají na to, co dělali dětem na základce a říkají u toho ,,ale tak vždyť to byla jenom sranda" - tohle mě naštve i dneska.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 12.8.2009 17:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13970

PostPosted: Sun 16.8.2009 1:16    Post subject: Reply with quote

Jak teď o tom přemýšlím, já jsem byla hlavně věčně nemocný dítě. Měla jsem různý alergie, v noci jsem se dusila, brala jsem furt nějaký experimentální prášky, homeopatika, oblbováky, který by setly i dospělýho... Každej měsíc (někdy i dvakrát) mě vozili na Bulovku na pohotovost píchat ucho. Mám každý ucho píchnutý víc než desetkrát, někdy mi bubínek praskl sám, když jsme byli třeba někde na dovolený a nechtěli jsme hledat místní pohotovost. Docela se divím, že nejsem hluchá. Ale levý ucho mi praská samo při hlasitějších zvucích doteď, ani nemusím mít zánět.
Taky mi furt píchali testy na alergeny. Vždycky jsem se někde začla dusit a dodnes se neví přesně, na co jsem alergická.
Od začátku mám podezření, že někteří doktoři jsou prostě moc pohodlní, a tak mě jen odsunou na testy k dalšímu odborníkovi. Velkou část dětství jsem proseděla v čekárnách a na ztichlejch chodbách noční pohotovosti, a to mi v podstatě nic vážnýho nikdy nebylo. Jen si mě předávali. Jeden den jsem musela na EKG, další den na endokrynologii, pak na spirometrii a vybíhala jsem schody do druhýho patra na interně tam a zpátky, aby zjistili, jak dýchám. Zjistili vždycky prd. A tak mě poslali třeba jánevim na ortopedii nebo dětskou gynekologii, kde mi nepříjemná šedesátiletá ježibaba strčila prst do zadku, řekla "proboha, a proč vás poslali sem?" a vypsala žádanku na sono na druhym konci města...
No a braní krve, to bylo vždycky představení pro několik herců. Sestřičky to většinou nezvládly ani na jedný ruce, tak přišly na řadu doktorky, který to napíchnutím na pátej pokus nabraly, a pak mi vynadaly, že to kape pomalu, nebo něco takovýho.


Last edited by Mykéna on Tue 16.7.2013 10:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Mon 21.9.2009 17:23    Post subject: Reply with quote

my se segrou jako jednovaječný dvojčata sme byli hrozně oblíbený celou školku na všch hromadných fotkách stojíme buď vepředu nebo nás učitelky drží provilegovaně za ruku Laughing , jsem měli stejný specialně šitý oblečení, tak nás znala celá vesnice Very Happy
Na základní škole jsem taky byly hodně vidět. segra mi nedávno, když jsme se o tom bavily, řekla, že prý jsme byly obě hrozný šprtky a pořád jsme se hlásily až to bylo trapný.
Jiank co se prvních kluků týče, když ostatní holky v sedmičce už běhaly s klukama po venku já se pořád jen řešila kamarádky, vždycky jsme měly se segrou nějakou společnou. Jeden kluk mi psal zamilovaný dopisy a já ani nwpřemýšlela nad tím jeslti se mi vůbec líbí....
Hrozně ráda ale vzpomínám na období prvního stupně na ZS, často sme s našima jezdili na chalupu, kde jsme pořád něco vymýšleli. Nebo k babičce, kterou jsme ale docela zlobili, když jsme se schválně schovávali na zahradě, takže nás ani ina ani děda nemohli najít. Takže nám (mě, segře a brachovi) říkali, že jsme jak z divokých vajec
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 29.9.2009 13:11    Post subject: Reply with quote

Edit


Last edited by Askari on Mon 16.5.2016 0:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 30.3.2012 17:47    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 16.7.2013 0:25; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 30.3.2012 18:17    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Shrew on Wed 17.7.2013 13:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Tue 16.7.2013 0:05    Post subject: Reply with quote

Já byl slušný, hodný, moc tichý, nedělal průsery, byl jsem tak vychovávaný rodiči a byla to jiná doba. Dnes vím nebo tuším, že s poctivostí nejdál nedojdu, takže už myslím, že jsem více normální, víc oprsklý..A děti bych chtěl aby byly slušný, zdravě sebevědomý a našly si něco v čem by byly hodně dobrý (sport nebo kultura-zvláště něco kolem zpívání, hud. nástroj).
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Tue 16.7.2013 6:59    Post subject: Reply with quote

Tak já jsem zářný příklad, že o výchově to není, naši nás vychovávali, abych byla skromná a tichá a moc se neprosazovala. U bratra se jim to podařilo, ale u mě to měli marné. Vždycky se mnou byly problémy, protože jsem si všechno musela udělat po svém, hodně dobře jsem se učila, jezdila na matematické olympiády, ale co se týče chování, tak tam jsem nosila poznámky a pokárání neustále - byla jsem klasický průserář. Takže podle mě to není úplně o výchově, ale z velké části o osobnosti. A co se týče koníčků, hrála jsem dobře na housle, ale to mi rodiče zakazovali a já si to prosadila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms