sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Operace očí
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:04    Post subject: Operace očí Reply with quote

Už jsem to tady nakousla v několika tématech, ale myslím, že si zaslouží vlastní Smile

Prosí holky, který to mají za sebou, jestli by napsaly nejaký info...hlavně, jak jsou spokojený, jaký vady měly předtím, kde na zákroku byly a kolik to stálo Smile
Vím, že byla Ness, Harleyka? Smile


Já o tom poslední dobou pořád přemýšlím. Tolik penez uz jsme vyhodila za cocky, ktery me stejne tlaci a nevidim v nich. Moje milovany bryle uz mam hrozne dorasovany, zkriveny a nevim, jestli se mi chce absolvovat dalsi kolotoc vybirani a stejne nenajdu tak krasny Crying or Very sad Laughing Chci nosit slunecni bryle! Chci si moc lehnout u telky a nemit strach, ze si bryle uplne zkrivim Laughing
Na jednu stranu uz jsme na byrle hodne zvykla a citim se v nich dobre (jenze jen v tech mych pokrivenych, druhy bryle mi vubec nesedly a nemam je rada).
Jen nevim, jak je to s tim porodem.... Je blbost davat tolik penez, kdyz by se oci zase zhorsily...
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:12    Post subject: Reply with quote

Táta byl před rokem na operaci očí a nemůže si to vynachválit. Je spokojenej. Rozhodl se k tomu, kvůli fotkám, že na nich vypadal blbě (můj maturiťák) a taky hodně sportuje. Mno a tak šel hned skoro bez velkého rozmýšlení.

Říkal, že to nebolí, že je to úplně v klidu akorát se pak ptal co to tam trochu smrdělo a on, že to byla jeho rohovka, že se pálila, když ji pilovali Smile mno Smile

Potom nosil asi týden nebo 14 dní sluneční brýle a teď OK. Tak doporučuju Smile Jak si psala za čočky stejně vyhodíš hrozně moc peněz a navíc ta aplikace a tak...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:14    Post subject: Reply with quote

Snoop a kde na tom byl? Nevis kolik ho to cca stalo?



Holky a jde odstranit i astigmatismus zejo? Nam fyzikar tvrdil, ze ne, ale ja jsem presvedcena ze jo?! Embarassed Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:28    Post subject: Reply with quote

Stála ho 20 000kč každý oko a byl v Pruhonicích někde... Teď mi to řekla máma a docela pálka..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
a na nebi hvězdy svítí
jen aby nakonec přestaly hřát
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:45    Post subject: Reply with quote

holky já hlavně slyšela že by se to mělo dělat až tendy když žena odrodí, protože při porodu ti můžou prasknout žilky nebo něco takového jsem slyšela...že prý je nebezpečné dělat zákrok před těhotenstvím...ale asi to bude stejné jako s piercingem do pupíku Confused
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:51    Post subject: Reply with quote

Lady, ja si právě nejsem jistá, jestli tohle není jen takovej ten strašák, co se říká a lidi tomu věří Smile Třeba jako škvoři, co lezou do uší Smile
Já si každopádně zajdu na oční aby mi zkontrolovali dioptrie abych zjistila, jestli se mi jeste nehorsi.
Zas cekat do "po porodu" se mi vubec nechce Sad Chci mit tri decka, jedno az pozdeji Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 15.4.2009 9:54    Post subject: Reply with quote

Teri já právě tohle slyšela, stejně jako s tim piercingem do pupíku-jestli se doktor trefí do nějakých nervů tak neotěhotvíš a tak... možná to bude zase další hoax, ale chtělo by to se o tom radši dobře informovat
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Wed 15.4.2009 10:29    Post subject: Reply with quote

Terinas, operace kvůli astigmatismu jde. Zkus si zadat do googlu operace očí astigmatismus a hodí ti to hned několik odkazů. Já nad tím taky uvažuju, protože z toho mám dost poničené sebevědomí. Když jsem se o tom bavila se svou oční doktorkou, tak říkala, že se ta operace provádí běžně a to už je nějaký ten rok zpátky. No a ten porod už nějak řešit nemusím Laughing před porodem se to nedoporučuje asi kvůli tomu, že by mohly popraskat žilky
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Wed 15.4.2009 10:41    Post subject: Reply with quote

Já o tom taky hodně uvažuju, už jsem se ptala minulý podzim a moje očařka mi řekla, že jsem na to ještě moc mladá, protože dioptire narůstají třeba až do 25 let. Takže mám v úmyslů čočit ještě tak rok (grrrr) a pak do toho taky jdu, i kdybych si měla vzít půjčku, protože tohle je investice, která se vrátí tak stokrát (pokud se operace povede). Představa, že se nemusím s ničím srát, spát kdykoli a kdekoli, nemuset nic řešit...ach, to je krása.

Navíc už jsem fakt slepá i se stávajícíma čočkama, musím si nechat přeměřit oči a objednat si silnější šošovky Rolling Eyes , což je jen další důkaz, že se mi ty oči pořád horší. Takže mhouřím oči, dělaj se mi vrásky...no běs.

A je pravda, že je to hodně drahý, ale věřím, že do doby, než na to budu mít roky a prachy, se třeba ta cena trochu sníží, protože teď to zatím fakt vychází na nějakých 50 000 + -.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Wed 15.4.2009 10:43    Post subject: Reply with quote

Já o operaci taky uvažuju, ale pořád to nějak odkládám Smile Navíc - jsem si skoro jistá, že ikdybych měla teď najednou oči zdravé, tak budu brýle nosit dál. Prostě ke mě patří a já jsem na ně zvyklá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Wed 15.4.2009 10:49    Post subject: Reply with quote

Já bych to taky chtěla podstoupit, ale bohužel mám hodně dioptrií, takže ani nevím, jestli to má cenu Confused
Ale ta představa, že bych se po operaci probudila a viděla normálněSmile nemusela řešit nandavání čoček, brýle atd. To je pro mě něco neuvěřitelnýho.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Wed 15.4.2009 11:07    Post subject: Reply with quote

Kouknete na ty videa Smile

http://operace-oci.cz/videa/
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Wed 15.4.2009 11:23    Post subject: Reply with quote

Děda byl nedávno na operaci, měl těch dioptrií hrozně moc. (nosil brýle jak lupy a stejně neviděl Laughing ). Nejdříve mu dělali jedno oko a pak za nějaký čas druhé. No ale on za to neplatil nic. Jsem proto dost překvapená těmi částkami tady.

Jo a jinak říkal, že to nebolí ani mu to rpá nebylo nijak nepříjemné. Akorát po operaci pořád nadával babičce, protože mu musela kapat do očí a nikdy se netrefila Laughing

Teď má sice brýle, ale dioptrií nějak hodně málo
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Wed 15.4.2009 11:31    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms