sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Spát s zadaným?
Goto page 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 29.4.2008 14:42    Post subject: Spát s zadaným? Reply with quote

Nevím jestli by se to nehodilo spíš do sexu, ale včera jsme se spolubydlící měly debatu na téma, jestli jít do sexu s klukem, o kterém víte, že má holku, ale dotyčnou vůbec neznáte a nevídáte. Jednalo by se jen o sex, z vaší i jeho strany. Spolubydlící říkala, že by to neudělala, protože si umí představit sama sebe v situaci té holky, já se asi přikláním víc k názoru, že to sice není věc kterou bych si dala za rámeček, ale nějaká jeho holka kterou neznám je mi šumák...co vy?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite.
Guest





PostPosted: Tue 29.4.2008 14:52    Post subject: Reply with quote

pokud by v tom byly z moji strany city a nedokazala bych je ovladnout, tak ano, jde-li jen o sex, bez zamilovanosti a jeste k tomu u zadanyho jedince, tak za sebe rikam jednoznacne ne.
Back to top
 
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 29.4.2008 14:52    Post subject: Reply with quote

No tak sex se zadaným není něco, co bych vyhledávala, ale kdyby k tomu došlo, tak si pořád myslím, že fakt, že je zadaný, je spíš jeho problém...než můj. Dobrý pocit bych z toho neměla, no. Ale nejsem si jistá, jestli by to byla až taková bariéra (pokud by šlo jen o sex).
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 29.4.2008 14:53    Post subject: Reply with quote

já nevim no, jako dostala jsem se do takový situace..a do dneška se stydim.. je to prostě hnus a nedělá se to.. u mě teda nedošlo uplně na sex.. Ale prostě vim jak bych se cítila, a bylo mi z toho druhej den fakt špatně..A alkohol to neomlouvá..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Yasmine
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Mar 2008
Posts: 153

PostPosted: Tue 29.4.2008 14:58    Post subject: Reply with quote

no hlavne ja bych s takovym hajzlem nikdy do postele nevlezla..hnusil by se mi uz tim, ze tohle dela..asi jsem v tomhle moc moralisticka, ale jsem tak vychovana..me nepritahujou chlapi, ktery podvadeji sve pritelkyne, naopak me odpuzuji

ani pokud by se jednalo jen o sex, tak bych do toho nesla - tohle nedelam ani s nezadanymi
_________________

They call me The Wild Rose But my name was Elisa Day Why they call me it I do not know...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:03    Post subject: Reply with quote

no po flašce tvrdýho už člověk moc moralisticky neuvažuje.. pravda taky jsem ulehčovala svědomí, že je to jeho problém že má holku..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:11    Post subject: Reply with quote

hmmm...já bych to taky chtěla mít tak, že ne...ale prostě nemám... Confused stává se ze mě asi morálně pokleslý člověk...sice těžko říct, co bych dělala "na živo" v té situaci, ale...dokážu si představit, že by mi to fakt bylo jedno...

něco jiného je, kdybych tu holku znala, nebo to byla kamarádka...to bych neudělala, tím si sem docela jistá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 29.4.2008 15:15    Post subject: Reply with quote

me teda nejsou sumak ani lidi, ktery neznam...
Back to top
 
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:15    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Wed 30.7.2014 12:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:16    Post subject: Reply with quote

Ne, je to hnusne. I kdyby v tom byly city, daji se "prejit". I kdyz tezce, daji.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:17    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Nefertite on Wed 18.3.2009 23:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:18    Post subject: Reply with quote

ja mela moznost Embarassed a rekla jsem ne, i kdyz jsem toho kluka opravdu mela rada (a kdyby nebyl zadany byl by jediny ze vsech se kterym bych do toho opravdu sla)
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:22    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
ja mela moznost Embarassed a rekla jsem ne, i kdyz jsem toho kluka opravdu mela rada (a kdyby nebyl zadany byl by jediny ze vsech se kterym bych do toho opravdu sla)


Jenže, kdyby šlo jen o sex a tys ho měla ráda Confused

Kdyby to bylo jen o sexu, tak si myslím, že bych do toho i šla, pokud by mě ten kluk strašně přitahoval a něco mi říkalo, že prostě musím. Kdybych s ním měla mít něco víc než jednorázovej úlet, tak to ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:24    Post subject: Reply with quote

to jo, ale když jsou v tom city, tak je to pro mě trochu něco jiného...to mi přijde dost ponižující, kdybych ho měla ráda, on mě ne a ještě měl holku, a já bych mu dělala milenku...ale to bych nedělala kvůli té holce, ale kvůli vlastní hrdosti. zas druhá věc kdyby on to měl stejně a třeba to spělo ke vztahu, jo, vím že není hezké někomu přebrat kluka, ale nebyla bych první ani poslední...

já mám stejně vždycky plnou pusu řečí a když přijde na věc jsem slepičí prdelka a utíkám pryč =)
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Tue 29.4.2008 15:30    Post subject: Reply with quote

Jj, mě by taky mučilo, že já ho miluju, pro mě ten sex bude hrozná událost a pro něj to bude jen úlet na jednu noc. Jak se znám tak bych se do něj jen víc zabouchla a bylo by to horší. Do tohohle bych nešla ani kdyby byl zadenej ani kdyby ne Smile

(i když realita může být jiná, já jednou byla tak poblázněná do kluka, že jsem byla ochotná se s ním vyspat, i když on ke mě nic necítil, jen proběhlo pár líbaček, otapkávaček...ale byla jsem malá a blbá Smile )
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Next
Page 1 of 49

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms