sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Anketa o reklamě
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 7.1.2007 21:35    Post subject: Reply with quote

lidi, pracovníci v reklamě mají promyšlený každý detail i každý slůvko přesně počítají s tím, jak to má na lidi zapůsobit. Nebo myslíte, že si vodafone vycucal falešné soby z rukávu? Twisted Evil toho člověka co jim vymýšlí reklamy bych chtěla poznat, musí to být zvíře Twisted Evil

1. Vek: 21

2. muz/zena: žena

3. ke kazde reklame napis, zda tykani­/vykani­a co se do dane reklamy vice hodi, podle tebe

KOFOLA....kdyz ji milujes, neni­ co resit : tykání..kofola je neformální pití pro děti, teenagery a tak..


Nudis se? Gambrinus te zve na Bar: totéž, neformální pití, tykání vzbuzuje pocit blízkosti, přátelské pohody u pivka

Si­la Magnum, jsem nevyzpytatelna, jsem ctizadostiva.....Jsi? ano, jsem (Magnum od Algidy): možná spíš vykání...když je něco nevyzpytatelného tak se nikdo neodváží tomu tykat Laughing magnum je něco vzrušujícího každý ho chce...

Posli usmev dal...Coca cola chut do pohody(kampan ..posli usmev dal): jasně, totéž co kofola - neformální oslovení, důvěra, přátelskost, navázání kontaktů

Vyhraj obleceni ­Gambrinus (tistena reklama): tykání. kdyby tam bylo vyhrajte, měla bych pocit, že se o váhru musím s někým dělit Laughing


vykání:

Zahodte starou rasenku...rasenka Avon: pokyn pro masu žen, aby to udělaly všechny..tady se vykání(a ttedy plurál) hodí - nebudu sama, kdo jí vyhodí, vyhodíme je všechny. vykání - náš zákazník si zaslouží něco lepšího, a to jste vy, madam!

Muzu ti jednu slohnout?das si taky?.....Omezte svoje koureni­, overene pripravky Nicorette Vám pomohou prestat kourit: Laughing tak v tomhle případě by se mi líbilo vykání! pže by to bylo takové správně absurdní! prostě vážení a neznámí lidé co si vykají ze sebe dělají socky Laughing

Doprejte si o stupen lepsi­ chut jedenactky Staropramen: totéž jako s řasenkou - pro našeho váženého zákazníka něco lepšího - vykání

Nechte se unest...(Vankovka): tohle je snad jedno, já bych si tenhle slogan asi ani nezapamatovala. spíš vykání

Nekterym staci pracka, Vy potrebujete Miele: totéž co rtěnka a o stupeň lepší pivo:-)

Kupte svemu milackovi parfem...Ampipur do auta:
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Furbina
usměj se :-)


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 311

PostPosted: Sun 7.1.2007 22:14    Post subject: Reply with quote

Zbrody: jj, já jsem v tom Zlíně

Arrow Shrew: já budu taky jednou ten pracovník, teda pracovnice
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sun 7.1.2007 22:29    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
lidi, pracovníci v reklamě mají promyšlený každý detail i každý slůvko přesně počítají s tím, jak to má na lidi zapůsobit. Nebo myslíte, že si vodafone vycucal falešné soby z rukávu? Twisted Evil toho člověka co jim vymýšlí reklamy bych chtěla poznat, musí to být zvíře Twisted Evil

Myslim, ze to byla posledni zakazka te agentury pro Vodafone a maji ted jinou
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Sat 13.1.2007 2:18    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
Myslim, ze to byla posledni zakazka te agentury pro Vodafone a maji ted jinou

Ee, byla to právě první reklama kterou dělali bez ní.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 13.1.2007 9:56    Post subject: Re: Anketa o reklamě Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 10:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 13.1.2007 13:44    Post subject: Re: Anketa o reklamě Reply with quote

1. Vek: 23

2. muz/zena: žena

3. ke kazde reklame napis, zda tykani­/vykani­a co se do dane reklamy vice hodi, podle tebe

KOFOLA....kdyz ji milujes, neni­ co resit : tykání, je to pro mladé.


Nudis se? Gambrinus te zve na Bar: pivo jakožto nejlidovější ze všech lidových nápojů, tam se nic jiného než tykání nehodí.

Si­la Magnum, jsem nevyzpytatelna, jsem ctizadostiva.....Jsi? ano, jsem (Magnum od Algidy): V tomhle kontextu tykání. Jinak bych u "luxusní" zmrzliny typu Magnum upřednostnila spíš vykání.

Posli usmev dal...Coca cola chut do pohody(kampan ..posli usmev dal): stejně jako kofola tykání, cíleno na mladí

Vyhraj obleceni ­Gambrinus (tistena reklama): když tě nejdřív zvou na bar, nemůžou ti potom vykat, že jo Smile ? Možná by mi ale nevadilo vykání.


vykání:

Zahodte starou rasenku...rasenka Avon: Vykání, cíleno na ženy středního věku.

Muzu ti jednu slohnout?das si taky?.....Omezte svoje koureni­, overene pripravky Nicorette Vám pomohou prestat kourit: Šlohat něco asi nebudu někomu, komu vykám... Takže tykání. Ve druhé větě to, co psala Loth, je to obracení se k masám.

Doprejte si o stupen lepsi­ chut jedenactky Staropramen: Vykání.

Nechte se unest...(Vankovka): Jednoznačně vykání, nic jiného by se sem ani nehodilo. Obrací se na solventní zákazníky, musí jim prokázat úctu.

Nekterym staci pracka, Vy potrebujete Miele Vykání, pračky většinou nekupují ani děti, ani teenageři. Dospělým zákazníkům je třeba projevovat úctu.

Kupte svemu milackovi parfem...Ampipur do auta: To samé. Cíleno na někoho, kdo má auto a hodlá se o něj starat, takže asi ne někdo s čerstvým řidičákem a autem od rodičů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 17.1.2007 9:19    Post subject: Reply with quote

1. Vek: 21

2. muz/zena: žena

3. ke kazde reklame napis, zda tykani­/vykani­a co se do dane reklamy vice hodi, podle tebe

KOFOLA....kdyz ji milujes, neni­ co resit :
tykání, přece jen je zaměřená na mladší skupinu

Nudis se? Gambrinus te zve na Bar:
spíš tykání, když jdeš s někým známým do baru, tak si taky přece tykáte

Si­la Magnum, jsem nevyzpytatelna, jsem ctizadostiva.....Jsi? ano, jsem (Magnum od Algidy):
když je to podané v takovémto kontextu, tak tykání, jde o to někoho n a něco svést, v tom to případě na zmrzku...a při svádění se tyká

Posli usmev dal...Coca cola chut do pohody(kampan ..posli usmev dal):
stejně jako kofoly

Vyhraj obleceni ­Gambrinus (tistena reklama):
no asi tykání, ale moc nedokážu říct, proč...

vykání:

Zahodte starou rasenku...rasenka Avon:

Muzu ti jednu slohnout?das si taky?.....Omezte svoje koureni­, overene pripravky Nicorette Vám pomohou prestat kourit:

Doprejte si o stupen lepsi­ chut jedenactky Staropramen:

Nechte se unest...(Vankovka):

Nekterym staci pracka, Vy potrebujete Miele:

Kupte svemu milackovi parfem...Ampipur do auta:

U všech těhle vykání, ale myslím, že nejde o úplné vykání, ale o oslovování většího počtu lidí.U "tykacích" to vybízí pouze jednoho člověka...[/b]
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms