sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Už se vám to někdy stalo?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tinaa
Guest





PostPosted: Mon 28.1.2008 18:34    Post subject: Reply with quote

Cítím se jako když mám v srdci dýku... je to strašlivé a nepředstavitelné, bylo mi z toho tak zle, že mi vyskočila teplotu a bylo mi na omdlení, protože vím, že ona si s ním jen hraje Crying or Very sad ona ho nebere vážně, vím jaká je. Jenže on je takové trdlo, asi do toho dal city. Mluvím s ním o všem, ale moje jistota a moje radost je pryč, zcela.... nechci ho nikam tlačit, ale užírat se taky nemůžu, to je strašlivé. On mi to řekl, protože jsem na něm poznala, že se chová jinak, že se nechce moc mazlit a jezdit ke mně Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad tušila jsem že je v tom ona, ona tohle dělá Rolling Eyes
Back to top
 
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:35    Post subject: Reply with quote

hm...nezavidenihodna situace...rozhodne souhlasim s tim, ze musis sebrat vsechny sily a zachovat klid. Nevim, jaka jsi, ale jestli si tolerantni a nedelas mu sceny kvuli kazde banalite, pak by jsi mohla mit navrch. Preci jen kolegyni nezna a u tebe uz vi, co cekat...zaroven to ale muze byt minus...

...reci typu "nepreziju to, je pro me vsim" fakt miluju...trochu sebevedomi kocko Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:36    Post subject: Reply with quote

možná by nebylo od věci mu nechat prostor, prostě se jakoby stáhnout, třeba si uvědomí, že tě ztrácí a že to nechce. Já bych to teda asi nedokázala jen tak nic nedělat, ale třeba by to pomohlo. Ale jestli je do ní poblázněnej, tak nepomůže asi vůbec nic.

A kdyby s ní něco měl, ona ho pak nechala /nebo on ji/, tak by jsi mu to odpustila?
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29893

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:37    Post subject: Reply with quote

Mně zase takové řeči přijdou celkem přiměřené situaci. Asi bych na tom nebyla líp, kdyby mi přítel něco takového oznámil. A sebevědomí mám myslím v pořádku, to s tím nesouvisí.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:38    Post subject: Reply with quote

A nepřemýšlelas nad pauzou? Přece jenom, vídat se s ním a dělat, že se nic neděje, to prostě nejde. A zase dělat scény, tím ho akorát odeženeš...
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:38    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:22; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:39    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Tinaa
Guest





PostPosted: Mon 28.1.2008 18:44    Post subject: Reply with quote

Pauzu, aby si vše uvědomil, také zvažuju, ale moc se bojím, že bude spokojený a najde si lepší život. Prožili jsme už pár krizí... a teď už se mi zdá, že on touží po něčem novém. Já nevím. Moc mě to trápí. Kdyby s ní něco měl a pak se chtěl vrátit ke mně, odpustila bych, protože ho miluju. On s ní vždycky chodil posedět, že je to kamarádka a ujišťoval mě že je to kamarádka, že žárlit nemusím a teď? Pro něj je to taky těžké, je z toho dost smutný. Nechce nikomu ubližovat. Ale já mám pocit, že tuhle hroudu bolesti ze srdce už nesundám... Sad
Back to top
 
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:45    Post subject: Reply with quote

a co bylo pricinou tech predchozich krizi?
taky nekdo jiny?nebo?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Mon 28.1.2008 18:49    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Nefertite on Thu 6.3.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 28.1.2008 22:12    Post subject: Reply with quote

taketo "kamaratky" fakt milujem, ja som prehnane ziarliva, lebo uz aj caste stretavanie s "kamaratkami" by som mu preventivne zatrhla....
aj ked clovek ked chce cesticky si najde...
ja by som mu dala najavo, ze o neho stojima potom ako uz niekto pisal by som sa stiahla docasne...pokial by ma chlap vymenil za momentalne poblaznenie alebo ohurenie inou, rovno by som ho kopla do zadku...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 28.1.2008 22:19    Post subject: Reply with quote

Je to strašná situace, ani nechci pomyslet co bych dělala já, kdyby se to stalo mně Confused Jak se znám, spustila bych hysterický, zoufalý scény.
Ale rozumně bych radila být na něj milá, hodná (ne zas nějak přehnaně), aby si uvědomil, co v tobě má. Nějak šikovně bych mu připomněla hezký chvíle, který jste prožili... Násilím ho u sebe stejně neudržíš a pokud ve vztahu k ní hrají velkou roli už i city, chtělo by to právě, aby trochu zapojil i mozek Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 29.1.2008 7:05    Post subject: Reply with quote

Já bych mu řekla (nebo napsala, záleží na tobě), at si to srovná v hlavě, že mu dávám prostor a at nejezdí, dokud nebude mít jasno. Tečka. Žádná sms, žádnej kontakt. Nechat si hrdost a čekat. Je to těžký, ale volila bych tuhle cestu. Kdyby přišel zpátky, bylo by to fajn, ale myslim si, že bych nedokázala překousnout to, že se zabouch do jiný v době načeho vztahu.. Možná bych se k němu vrátila, ale až by mi fakt dokázal, že já jsem ta nej a že to byl fakt jen úlet smyslů. Každopádně by tohle hodně nabouralo můj vztah k němu.

Ale pro začátek bych s nim přerušila kontakt. Dokud si to nesrovná. Hlavně žádný scény, srdceryvný sms apod.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Tue 29.1.2008 9:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Tue 29.1.2008 9:19    Post subject: Reply with quote

Tinaa wrote:
Pauzu, aby si vše uvědomil, také zvažuju, ale moc se bojím, že bude spokojený a najde si lepší život. Prožili jsme už pár krizí... a teď už se mi zdá, že on touží po něčem novém. Já nevím. Moc mě to trápí. Kdyby s ní něco měl a pak se chtěl vrátit ke mně, odpustila bych, protože ho miluju. On s ní vždycky chodil posedět, že je to kamarádka a ujišťoval mě že je to kamarádka, že žárlit nemusím a teď? Pro něj je to taky těžké, je z toho dost smutný. Nechce nikomu ubližovat. Ale já mám pocit, že tuhle hroudu bolesti ze srdce už nesundám... Sad


zažila jsem to, on mi to teda neřekl, ale bolí to hrozně, to vim..pokud je to "dlouhodobá kamarádka" poslala bych ho rovnou.. ono se mi to kecá, já to taky nedokázala, až když mě podvedl po třetí..
Dneska mu budiš k dobru, že vim, že mi nelhal v ničem co mi k tomu řekl, ale prostě nikdy víc..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms