sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Naše ranní rituály
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  

Snídáš ráno?
Ano, vždy - bez snídaně nefunguji.
42%
 42%  [ 15 ]
Snažím se a většinou se mi to daří, jen když nestíhám tak se najím někde v poklusu či při nejbližší možné příležitosti..
11%
 11%  [ 4 ]
Někdy snídám a jindy ne, podle nálady a času.
31%
 31%  [ 11 ]
Zásadně nesnídám, tedy doma. Jídlo si dám až nějakou dobu po probuzení, tam kde zrovna jsem.
5%
 5%  [ 2 ]
Ráno prostě nejím, žačínám až kolem poledne.
8%
 8%  [ 3 ]
Total Votes : 35

Author Message
Skunkless
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2505
Location: Srdce Evropy

PostPosted: Wed 12.12.2007 16:49    Post subject: Naše ranní rituály Reply with quote

Mmmm...pro ty co rádi vyplňují všelijaké blbinky jako já Arrow Někdo jde ještě v polospánku do koupelny čistit si zuby, jiný začne snídaní a další si třeba hned po otevření očí zapálí cigaretu. Jaká je skladba Tvého ranního rituálu? Naše rána nám asi připadají obyčejá a normální (budou tak připadat i druhým?) ale vzájemně se od sebe budou lehce lišit. Co to Tvé, jaké je?




Idea Ok, asi bych měla začít, tak se to nejspíš dělá, že? Laughing

Já ráno Arrow prvně čůrám Arrow pak se jdu obvykle (ovšemže po umytí rukou) ještě rozkoukávat do postele Arrow čistím si zuby Arrow
vařm čaj Arrow obleču se do "denního" Arrow namaluji si oči (když jdu do práce) Arrow připravím si věci a vyrazím makat /nebo/ mám volno a tak si připravím i něco k jídlu
_________________
Život je fascinující..

Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:05    Post subject: Reply with quote

Vzbudím se asi napotřetí (pořád přetačím budík, dokud mi vstávání nepřijde úplně nejnutnější) Arrow beru si zupan nebo s sebou tahnu deku jako decko do kuchyne (po ranu je mi strasna zima) Arrow mam hodnou mamku a mam v termosce nachystanej zelenej caj (jinej rano nepiju), takze si jen naleju do hrnku Arrow jidlo podle nalady a podle toho, jak vypada, jsem vybirava, nekdy ho nestiham, takze pak v poklusu nebo vubec Arrow zachod Arrow obleceni si vsechno donesu na kupu a pak se prevlikam zase u sebe u postele Arrow koupelna - hygiena, zuby, cesani Arrow uklizim po snidani Laughing Arrow vsechny veci do skoly shrabnu do tasky + hodim tam mobil "budik" z policky u postele Arrow jdu si udelat linky a namalovat rasy Arrow odchod
(a nekdy mezitim nekde jeste budim brachu)
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

Vstanu
odejdu na zachod, kde udělám všechny potřebné věci, pustím si hudbu, mezitím si udělám kafe, dám si cígo a čekám co mi nový den přinese.
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

chybí tam možnost snažím se snídat, většinou se mi to nedaří a tak jim v poklusu, nebo až když přijdu domu.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:26    Post subject: Reply with quote

ja vstanu, jdu se vycurat, vycistim si zuby a vetsinou si dam i koupel, jdu do pokoje, kde otevru skrin a skucim, ze nemam co na sebe (v tehle fazi den co den vytacim segru do bela), kdyz lezi u zrcadla hreben- ucesu se, hodim do sebe antikoncepci a do zebradla telefon a padim. celkem mi to trva asi 15minut
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Wed 12.12.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

Vstanu (6:30 - 6:55) -> WC -> koupelna -> obleču se, namaluju -> snídaně -> vyžehlím/upravím vlasy -> to už jsem většinou tak 7:45 a sprintuju proto do školy. Laughing

Vstávám docela brzy, respektive tak, abych ráno měla tak hodinu čas, protože jsem vždycky neuvěřitelně protivná a potřebuju se postupně dostat do normální nálady. A zjistila jsem, že bez snídaně prostě nefunguju, což zabírá taky čas. Smile
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sun 16.12.2007 17:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13163

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

jé, konečně mám kam přispět a odložit učení

takže
- zazvoní budík (mobil), rychle se otočím a vypnu ho, abych nevzbudila rodiče ve vedlejším pokoji, - většinou mi při tomhle trochu rupne v zádech..
- je to k ničemu, stejně vedle slyším praskání postele a táta, který je vzhůru už asi od 5, konečně má výmluvu proč vstát a jí dolů -. a to totiž ,aby mi kladl vytáčecí otázky jako
- kdy přijdu domů
- abych si nezapomněla klíče
a nejlepší je :
- proč vstávám bud tak brz nebo tak pozdě, nebo proč si umývám ráno hlavu...

- takže, potom co zaklapnu budík,vypnu zvuk, zablokuju tlačítka, hodím hodo to tašky u postele, posbírám si hábky z vedlejší postele - podprsenku, popřípadě tričko, shrábnu sešit nebo učebnici, vemu tašku a vyjdu z pokoje

- dojdu ke konci chodby ke schodišti, odblokuju alarm a sundám výstražný štítek "zapnuto" Laughing , a odložím ho na okenní rám, nekdy ho v ranní zmatenosti držím v ruce dál a donesu ho dolů

- podotýkám, že všechno dělám rychle, z postele se vymrštím - nesmím tam zůstat, nebo usnu, takže když jdu po schodišti teprv se probouzím

dojdu dolů, po cestě rozžínám postupně všechny světla, položím tašku na stůl, podle potřeby vyndám mámin mobil z nabíječky a strčíím tam ten svuj,


- rožnu v kuchyni, jdu na záchod, vrátím se a spolknu nějaký prášky co musím polykat nalačno

- pak jdu do koupelny, zuby, obličej

- pak se vrátím, vezmu si šminkovou taštičku a zamířím do šatny, kde se u zrcadla maluju, v této době obyvkle táta přichází dolů..u malování zapnu topení, dům je vyhřátý přesně až když já odcházím=)

- maluju se a oblíknu si vršek, pyžamový gatě si na sobě nechávám až do odchodu

- vrátím se a nasnídám se, přitom si prohlídnu Ona Dnes

- zjistím kolik je hodin, jdu se dooblíknout do šatny,...někdy se učím, nebo si sednu do křesla před tv, narazím na uši velký sluchátka a poslouchám mtv

- pak najednou vůbec nestíhám, jdu do zádveří, kde se konečně domaluju - rtěnka, nazuju boty, prohlédnu zadek ze všechn možných úhlů (bohužel žádná změna), a zpravidla mě při tom podruhé rupne v krku, zkontroluju jestli mám mobil, peněženku, klíče, rozmotám sluchátka od mp3, v pondělí ještě vždycky dostanu sms od kámošky, at ji ve škole omluvím že přijde později, zhasnu světla, vyjdu z domu a zabouchnu

no, to je ale detailní Laughing Embarassed
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Wed 12.12.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

v 7:50 zazvoní mobil, který jde o 15 minut napřed, takže vím, že je teprve 7:35 a můžu ještě spát, přenastavím budíka a v 7:55 se fakt vzbudím

zapnu notebook, v posteli si prectu, co napsala matylda noveho na board, protoze temer nikdo jiny v tuhle dobu neprispiva, to dělám do 8:10

pak vstanu, dojdu na zachod, pustím si nějakou wake-up hudbu, obleču se, učešu, přitom vypiju trochu černýho čaje a podívám se, co nového ve čtečce

pak si vyčistím zuby, vypnu notebook, sbalim sakypaky a svacinu, co mi maminka udělala a v 8:30, nejpozději ve 40 jdu do prace

o víkendu ráno nevstávám
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Wed 12.12.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

6:30 zvoní mobil/budík > jdu na záchod > do kuchyně pro snídani (v horším případě pak deset minut vyndavám z cereálií rozinky...) > se snídaní zpátky do tepla pod peřinu (ale jako vsedě) > pak se trochu oblíknu (spodní vrstva) > pak koupelna > dooblíknu se > nahážu všechno potřebný do tašky > oblíknu šálu, vůni, bundu, tašku > 7:25 odcházim na autobus
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 12.12.2007 19:54    Post subject: Reply with quote

ráno:

Arrow vstávám, což mi trvá minimálně půl hodiny, někdy i hodinu (už s tím počítám při nařizování budíka) Laughing
Arrow jdu na záchod
Arrow do koupelny se osprchovat..to mám po ránu ráda, že ze sebe smeju rozespalost... Very Happy
Arrow někdy si čistím i zuby, ale to mě šííleně nebaví, protože mám malou kazivost a mám je od přírody zdravé
Arrow učešu se a oblíknu si spodní prádlo
Arrow dám si něco dobrého k snídani..bohužel doma toho po ránu moc není a čas na to, abych si uvařila třeba puding nebo vajíčko taky není, takže někdy to bohužel vynechávám
Arrow obleču se
Arrow někdy se namaluju
Arrow boty, kabát a rychle vypadnout, protože je u nás horko a moc dlouho u nás doma ve svetru a džínách nevydržím..(momentálně jsem ve spodním prádle a je tu 30stupňů)
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 12.12.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

6:25 mi zazvoní budík, někdy vstanu hned, jindy opakované buzení ignoruju až do 6:40 Smile jdu se vyčůrat, jdu do koupelny vyčistím si pleť, natřu se krémem vezmu si kartáček zapnu počítač mrknu na aortu Embarassed, zkontroluju maily.. vyčistím si u toho zuby. Pak se obleču, namaluju, vyžehlím si vlasy.. občas stihnu snídani, když potřebuju být ve škole dřív tak nejím a běžím na autobus, když mám čas snídám a od toho se odvíjí to, že jedu do školy buď v 7:28 nebo v 7:38 Smile
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.


Last edited by la fraise on Wed 12.12.2007 20:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Wed 12.12.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

6:05 vstanu Arrow záchod Arrow vrátím se zpátky do pokoje, pustím si snídani s novou a trošku se protáhnu Arrow oblíknu se Arrow nahážu věci do tašky a někdy zapnu počítač Arrow jdu dolů do kuchyně, buď si chystám jen snídani a nebo i jídlo na den a dávám si vařit vodu na čaj Arrow buď se vrátím se snídaní do pokoje k počítači, nebo zůstanu dole v obýváku, kde si pustím TV čtu si MF Dnes a přitom snídámArrow vyčistím si zuby a napatlám na sebe nějaký krém a učešu se Arrow pak tak různě pobíhám po domě, když zjišťuju, že nemám to a to ... Arrow nahážu jídlo a pití do tašky Arrow obuju se a obleču si bundu a 6:50 až 55 vycházím z domu na autobus
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Wed 12.12.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

Arrow mobil mi zvoní buď za 2 minuty šest nebo minutu po šestý, abych neměla úplněj stereotyp Smile
Arrow slezu z palandy, šátrám rukou ve tmě, abych ho vypla, a nadávám
Arrow záchod, koupelna
Arrow pokusím se vyndat si půllitrovej hrnek a trefit se do něj se dvěma lžičkama mletý kávy a potom i s vodou a mlíkem
Arrow sedím v obýváku a piju kafe a jím čokoládový bebe dobré ráno (žádný dietní, ty s normálním obsahem cukru! Smile ) a namáčím si je do kafe. to mi trvá buď do 6:09 nebo do 6:12, podle toho, kdy jsem vstávala Smile (už takhle vstávám šestej rok, takže všechno je tak nějak automatický a docela přesně načasovaný)
Arrow zavřu se v pokoji, buď zapnu žehličku na vlasy a rádio, nebo jenom rádio (jsem superposluchač Evropy 2 Viteznik) a smeju se tem blbejm recem co tam povidaji..oblecu se do neceho co se tam okolo vali
Arrow namaluju se (minimalne korektor, oboci a rasy), upravim si vlasy (vyzehleny bud prejedu vazelinou, kudrnaty navlhcim v koupelne vodou a vymackam do nejakyho tvaru vic u hlavy)
Arrow 6:50 - vycistim si zuby, hodim na sebe kabat, hodim kus chleba s maslem do tasky a bezim do garaze
Arrow otec uz vyjel z vrat, dal ridim ja. kazdej lichej tyden jeste vozim kamaradku. tyhle lichy tydny travim zbytek rana do trictvrte na 8 v parku, nekdy s termoskou kavy s mlikem Mr. Green
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 12.12.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

OMG, takový dlouhý seznamy, jak to stíháte? Shocked Laughing
-já vstávám každej den jinak, podle školy a vyhovuje mi to víc než vstávat každej den třeba v 6 nebo v 7 Very Happy
-většinou ještě tak 10 minut ležím v posteli, ale to už radši ne, ptž mockrát se mi stalo, že jsem nakonec nevstala vůbec
-pobrukuju si Góvinda Jaya Jaya nebo mahá mantru a jako správný extrémista ( Laughing ) si už brzo hodlám pořídit japu a odříkávat mahá mantru pravidelně a tak jak se správně má
-záchod, zuby
-obleču se, namaluju (teď se už nemaluju takže tím ušetřím spoustu času Very Happy ) a jdu

Přípravou čaje nebo snídaně se mi nechce ztrácet čas, takže snídám až ve škole. Jinak když jsem u přítele tak vstanu a zapnu komp a když jsem doma tak taky vstanu a zapnu komp a navíc mi mamka udělá snídani a kakao, to kakao je takový můj víkendový rituál : )
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms