sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Poruchy příjmu potravy
Goto page 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 5.1.2007 11:38    Post subject: Poruchy příjmu potravy Reply with quote

Na starém boardu (bohužel) oblíbené téma...
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Wed 10.1.2007 23:57    Post subject: Reply with quote

hehe, já jsem asi tak 14 dní nejedla skoro nic (to je má nejdelší anorexácká dieta Laughing ), teď už zas papam jak prokopnutá...... ale zažila jsem si s tím svý - kamarádka to měla celej gympl, nikomu bych nepřála takovej strach o někoho ze svých blízkých.
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 11.1.2007 7:33    Post subject: Reply with quote

Az me udivuje, kolik holek tady si tim proslo. Samozrejme vcetne me.
Ja jsem mela A i B a dost dlouho. Obcas mam pocit, ze do toho spadnu znova, laka me predstava vychrtleho tela zadarmo, ale nechci. Nechci.
A jsem mela dva roky a B asi rok, dotahla jsem to tak daleko, ze si me chteli nechat na kapackach. Nastesti jsem se z toho dostala, z A diky moji mamince Praise a z B diky memu priteli Praise Oba pri me stali a podporili me.
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Thu 11.1.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

a nebojíš se, že až přijde jednou nějaký fakt drsný období, kdy budeš psychicky na dně, tak do toho spadneš? když i já, jinak normální a A a B odsuzující jsem do toho na chvilku spadla, když mi bylo fakt nejhůř...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:19    Post subject: Reply with quote

za poruchy prijmu potravy se pocita i zachvatove prejidani?? Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:
za poruchy prijmu potravy se pocita i zachvatove prejidani?? Rolling Eyes Rolling Eyes

ano
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

Mně by zajímalo jestli existuje aji nějaká jiná porucha příjmu potravy, která je opačná anorexii. Panická hrůza ze zhubnutí, kontolování váhy jestli neukazuje míň atd... Abych věděla čím to vlastně trpím Laughing
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

Ja som to osobne nikdy neprezivala,ale mam strach o kamaratku Crying or Very sad
hovorila mi, ze hned ako sa naje, tak to ide vyvracat.pravdepodobne nie kazde jedlo,ale obedy urcite. a najhorsie je to, ze tu je iba obcas, pretoze teras byva v inom meste ako ja a bojim sa o nu Crying or Very sad
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 11.1.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:
za poruchy prijmu potravy se pocita i zachvatove prejidani?? Rolling Eyes Rolling Eyes


to to mam ja.aj teraz Embarassed
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Thu 11.1.2007 19:28    Post subject: Reply with quote

Já mám takovu polo-anorexii (?)

No prostě do mě matka od 11 valila ,že jsem tlustá a blablabla....že takovou velikost kalhot neměla ani když byla těhotná...jednou jsem si přečetla něco o anorexii, řekla jsem si , že se s tím dá seknout, až budu chtít..no, ale nešlo, cca od 14 neobědvám ( jenom když fakt musím) někdy si připadám tak tlustá, že radši ani nesnídám a večeřím,za den sním tak jogurt a nějaký ovoce.

I když poslední dobou se snažím jíst, ale obdivuju se za to, že mám hlad a prostě nejím... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 11.1.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Tue 20.5.2008 22:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Gia
... in my silence ...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 459
Location: ... in his arms ...

PostPosted: Thu 11.1.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

bublinko 111 mluvíš mi s duše. takhle jsem to řešila i já. Máma domě ryla, ale neskutečným způsobem, měla jsem to neustále na talíři. A já z nervů jenom žrala a žrala Rolling Eyes Nebo jsem naopak nejedla nic Rolling Eyes Konečně jsem se vzpamatovala a hele jak hubnu Cool
_________________
Sni, sni, sni!
Nebudeš mít nikdy čas ... trpět zoufalstvím.
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Thu 11.1.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

bublinka Arrow a nejlepší bylo, když zjistila ještě na základce , že na ty obědy nechodím, to se pak ještě divila, proč nejím Confused

Ale nasadila mi takovýho brouka do hlavy, že si pořád myslím, že jsem tlustá Sad jako všichni mi říkají, že jsem šíthlá ale jako - stydím se svléknout i přes přítele
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 11.1.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

puresound wrote:
bublinka Arrow a nejlepší bylo, když zjistila ještě na základce , že na ty obědy nechodím, to se pak ještě divila, proč nejím Confused

Ale nasadila mi takovýho brouka do hlavy, že si pořád myslím, že jsem tlustá Sad jako všichni mi říkají, že jsem šíthlá ale jako - stydím se svléknout i přes přítele


moj priatel ked mi napriklad cce bozkavt brusko a je k tomu vsetemu vidno tak ho odtiahnem a on este ostane urazeny..ale sa citim hrozne za svoje brucho..
a prave to mi stale prizvukuje moja mama, nepi tolko piva, kukni aky mas bachor, no ja jej vravim, mami ja viem ze nemam 90-60-90 ale nikdy nebudem mat, mam 178 cm, nekaych 74 kg, nosim veci 42ky, dobre nieje to stihlost ale myslim ze sa s tym da zit ale ked to mam doma na tanieri aj 2-3 za tzyden strasne ma to unavuje depce ponizuje
mame to v rodine, starka, mama - typ jablko ziaden rozdiel medzi bruchom a zadkom, mne su vsetky veci na zadku volne a na bruchu uzke, jedine moja segra je chuda jak kost aj to schudla ked mala psychicke problemy Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Thu 11.1.2007 21:13    Post subject: Reply with quote

Smaily wrote:
a nebojíš se, že až přijde jednou nějaký fakt drsný období, kdy budeš psychicky na dně, tak do toho spadneš? když i já, jinak normální a A a B odsuzující jsem do toho na chvilku spadla, když mi bylo fakt nejhůř...


nemuzu mluvit za terrynku, ale myslim, ze kdyz uz to o ni okoli (rodice, pritel) vi, tak ze by ji zavcasu pomohli, ze uz by to nemohlo dojit nekam dal.
nebo, ze uz by jim bylo divne jeji chovani (po jidle na zachod, nebo ze neji, atd..), uz vi o cem ta nemoc je, tak by si toho meli vsimnout rychle, nez kdyz ta nemoc je, jak to rict - poprve, a nikdo jeste o nicem nevi.
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Next
Page 1 of 49

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms