sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Spaní u kluka
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Hmm, já v tomhle asi moc neporadím, protože já mám s přespáváním u někoho hodně velký problém. Zvláštní, v mým věku nemám problém se s chlapem vyspat, ale přespat u něj a ráno se vedle něj probudit mi přijde hodně moc intimní, snad víc než sex Embarassed Paranoidnik

Kdybych ale fakt chtěla přespat a bylo mi 18, tak by záleželo na vztahu s rodiči, já bych svojí mámě řekla, že budu u kámošky (je to tak lepší.. i dneska jí radši řeknu, že jsem přes víkend s kamarádkou,než abych jí třeba svěřila, že jdu s někým novým na rande, moje máma by v tom hned viděla svatbu a chtěla fotky a veškeré podrobnosti Rolling Eyes ) a měla bych klid. A myslím, že většina rodičů moc nebere tu hranici 18 let Laughing
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Damigella
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 583

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:02    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
Hmm, já v tomhle asi moc neporadím, protože já mám s přespáváním u někoho hodně velký problém. Zvláštní, v mým věku nemám problém se s chlapem vyspat, ale přespat u něj a ráno se vedle něj probudit mi přijde hodně moc intimní, snad víc než sex Embarassed Paranoidnik

Kdybych ale fakt chtěla přespat a bylo mi 18, tak by záleželo na vztahu s rodiči, já bych svojí mámě řekla, že budu u kámošky (je to tak lepší.. i dneska jí radši řeknu, že jsem přes víkend s kamarádkou,než abych jí třeba svěřila, že jdu s někým novým na rande, moje máma by v tom hned viděla svatbu a chtěla fotky a veškeré podrobnosti Rolling Eyes ) a měla bych klid. A myslím, že většina rodičů moc nebere tu hranici 18 let Laughing


Právě, ale jde o to, to prolomit... já taky nemohla x věcí, v mém věku normálních, dokud jsem je nepřekecala, nebo si to prostě neprosadila.. a od té doby je to v pohodě, prostě si zvykli Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

Tak já měla docela štěstí, protože jsem v 18 už bydlela sama, ale já jsem vždycky byla strašně hodná holka Laughing Laughing
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:13    Post subject: Reply with quote

já do 18 musela být doma když se rozsvítili lampy a stejně to nepomohlo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
Hmm, já v tomhle asi moc neporadím, protože já mám s přespáváním u někoho hodně velký problém. Zvláštní, v mým věku nemám problém se s chlapem vyspat, ale přespat u něj a ráno se vedle něj probudit mi přijde hodně moc intimní, snad víc než sex Embarassed Paranoidnik
:



s timto souhlasim Embarassed Laughing

jinak asi taky moc neporadim... ja mohla v podstate uplne vsechno co me napadlo asi tak od 15ti... a obavam se, ze bych mohla i driuv kdyby me to napadlo... no.. holt ma kazdy jiny rodice...
preferovala bych ale mluvit s nima na rovinu... a samozrejme logicky zaargumentovat ,jakoze bys nemusela nocnim vlakem etc... Wink
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
já do 18 musela být doma když se rozsvítili lampy a stejně to nepomohlo..


no jasně že ne.. to je jako to s odříkaným chlebem, známe to Nevinnik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

jo, my zas ležíme jak tupci naproti sobě a doslova na sebe civíme, taky miluju tyhlety intimnůstky..ale je fakt, že s náhodnými partnery se jim ráda vyhýbám..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
Lilith wrote:
Hmm, já v tomhle asi moc neporadím, protože já mám s přespáváním u někoho hodně velký problém. Zvláštní, v mým věku nemám problém se s chlapem vyspat, ale přespat u něj a ráno se vedle něj probudit mi přijde hodně moc intimní, snad víc než sex Embarassed Paranoidnik

tak to já právě tohle hrozně miluju.... já mám vůbec ráda všechny hodně intimní věci (co jsou intimnější než sex). Hrozně mě to s tím člověkem sblíží a je ten vztah mnohem lepší. Miluju, když usínám a cítím, jak voní a schoulím se k němu a cítím, jak hřeje nebo když mě v noci hladí a tak a ráno se vedle něj probudím a oba jsme rozcuchaní a máme ospalky a je to sranda... jsem se úplně zasnila Smile

Jéé Love Tohle taky miluju a teď to často zažívám. Miluju jak usínáme a on mě hladí a nebo mě drží v náručí. A to probuzení je taky hezký, už jsem si přestala dělat vrásky z toho jak po ránu vypadám a miluju jak se ještě třeba dvě hodiny pak tulíme a mazlíme. Hmm, už aby byla neděle Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

No já mám to společný spaní taky ráda, ale není pro mě jednoduchý to takhle cítit s někým novým. Trvá mi to hodně dlouho, než u kluka spím a cítím se úplně v pohodě. Embarassed

Vlastně jsem s posledním přítelem měla dost velký konflikt na téma přespávání, protože on chtěl od začátku, abych u něj spala, já to nechtěla a nechápala jsem, proč mě do něčeho takhle intimního nutí po pár dnech vztahu. Rolling Eyes
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 17.8.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Sun 7.3.2010 13:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 18.8.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Velveta wrote:
Mo Cuishle wrote:
Lilith wrote:
Hmm, já v tomhle asi moc neporadím, protože já mám s přespáváním u někoho hodně velký problém. Zvláštní, v mým věku nemám problém se s chlapem vyspat, ale přespat u něj a ráno se vedle něj probudit mi přijde hodně moc intimní, snad víc než sex Embarassed Paranoidnik

tak to já právě tohle hrozně miluju.... já mám vůbec ráda všechny hodně intimní věci (co jsou intimnější než sex). Hrozně mě to s tím člověkem sblíží a je ten vztah mnohem lepší. Miluju, když usínám a cítím, jak voní a schoulím se k němu a cítím, jak hřeje nebo když mě v noci hladí a tak a ráno se vedle něj probudím a oba jsme rozcuchaní a máme ospalky a je to sranda... jsem se úplně zasnila Smile

Jéé Love Tohle taky miluju a teď to často zažívám. Miluju jak usínáme a on mě hladí a nebo mě drží v náručí. A to probuzení je taky hezký, už jsem si přestala dělat vrásky z toho jak po ránu vypadám a miluju jak se ještě třeba dvě hodiny pak tulíme a mazlíme. Hmm, už aby byla neděle Smile


aj ja chcem Brecik Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sat 18.8.2007 11:24    Post subject: Reply with quote

jestlize by mama toho kluka neznala a ja bych o nem ani nikdy predtim nemluvila, tak bych rekla, ze jdu ke kamaradce....protoze vim, ze uz by mi to mama asi stejne nemohla zakazat, ale celou noc by se nervovala a takhle by byla aspon klidna.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sat 18.8.2007 16:43    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 18.8.2007 18:39    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms