sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
pan pravý nebo omyl??
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Mon 30.7.2007 18:30    Post subject: pan pravý nebo omyl?? Reply with quote

taky vás někdy napadá, jestli je to vážně tak dokonalý, nebo jestli je to jeden velký omyl? Co když si tu pohádku jen namlouváte??

Měla jsem docela problémy...já a vztahy Laughing jedno velký fiasko...no a pak přišel PAN BOŽSKÝ a všechno se změnilo...včetně mě. moje zásady šli stranou, věnovala jsem se jenom jemu, nastěhovala se k němu... všechno vsadila jen na něj. a pak jsem se začala probouzet...párkrát nepřišel(resp. přišel, ale třeba o 5 hodin dýl aniž by se ozval nebo omluvil), projevil se jako žárlivec, sobec...

A já?
Sbírám odvahu sbalit kufry, ale nějak mi to nejde....
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 30.7.2007 19:06    Post subject: Reply with quote

no to je těžké..já mám spíš opačný problémy...ale tak odpověděla sis sama, přeju ti, abys dokázala zapomenout co nejdřív..láska je strašně slepá, bohužel a člověk krz ty růžovébrýle nevidí Confused
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 30.7.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

ennnie, tak držím palce aby jsi tu odvahu sebrala co nejdřív.
Jinak já sice mám vztah-nevztah, ale jsem si jistá, že to je člověk, kterýho bych si jednou mohla vzít a být s nim šťastná. Vzhledem k tomu že jsme se nesnášeli, tak jsem ani nemohla mít růžový brýle, takže žádný "probouzení" nenastalo a doufám, že nenastane Smile

A s panem božským jsem chodila jako 15tiletá a že to je spíš omyl jsem zjistila až o dva roky později Laughing Rolling Eyes A až teď vím, že to byl VELKÝ omyl. No, vzalo mi to hodně, ale zároveň mi to i hodně dalo - nelituju toho.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Mon 30.7.2007 20:01    Post subject: Re: pan pravý nebo omyl?? Reply with quote

ennnnie wrote:
taky vás někdy napadá, jestli je to vážně tak dokonalý, nebo jestli je to jeden velký omyl? Co když si tu pohádku jen namlouváte??

Měla jsem docela problémy...já a vztahy Laughing jedno velký fiasko...no a pak přišel PAN BOŽSKÝ a všechno se změnilo...včetně mě. moje zásady šli stranou, věnovala jsem se jenom jemu, nastěhovala se k němu... všechno vsadila jen na něj. a pak jsem se začala probouzet...párkrát nepřišel(resp. přišel, ale třeba o 5 hodin dýl aniž by se ozval nebo omluvil), projevil se jako žárlivec, sobec...

A já?
Sbírám odvahu sbalit kufry, ale nějak mi to nejde....


Ennnnie,podle mě je tohle velká chyba ve vztahu-kvůli druhýmu otočit svůj život o sto osmdesát stupňů,upnout se na něj a podřídit mu úplně všechno. Pan božský může být součástí tvého života, ale neměl by být celý tvůj život...protože pak může dostat strach z toho velkýho závazku.Druhýho nemůžeš vlastnit, spoutat ho a očekávat,že když se mu podřídíš a budeš se věnovat jen jemu,on udělá totéž...
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 30.7.2007 23:26    Post subject: Re: pan pravý nebo omyl?? Reply with quote

Nightwish wrote:
ennnnie wrote:
taky vás někdy napadá, jestli je to vážně tak dokonalý, nebo jestli je to jeden velký omyl? Co když si tu pohádku jen namlouváte??

Měla jsem docela problémy...já a vztahy Laughing jedno velký fiasko...no a pak přišel PAN BOŽSKÝ a všechno se změnilo...včetně mě. moje zásady šli stranou, věnovala jsem se jenom jemu, nastěhovala se k němu... všechno vsadila jen na něj. a pak jsem se začala probouzet...párkrát nepřišel(resp. přišel, ale třeba o 5 hodin dýl aniž by se ozval nebo omluvil), projevil se jako žárlivec, sobec...

A já?
Sbírám odvahu sbalit kufry, ale nějak mi to nejde....


Ennnnie,podle mě je tohle velká chyba ve vztahu-kvůli druhýmu otočit svůj život o sto osmdesát stupňů,upnout se na něj a podřídit mu úplně všechno. Pan božský může být součástí tvého života, ale neměl by být celý tvůj život...protože pak může dostat strach z toho velkýho závazku.Druhýho nemůžeš vlastnit, spoutat ho a očekávat,že když se mu podřídíš a budeš se věnovat jen jemu,on udělá totéž...
a ver ze vtedy ked chlap si chlap nebude tebou tak isty, ze bude musiet o tvoju priazen bojovat o tvoj cas, tvoju pizorbost budes mu vzacnesjia..ked mu vsetko vo svojom zivote prisosobis, urobis prve posledne velmi rycko si an to zvykne, elbo je to pre mne neho pohodlne a dviha to jeho muzske ego a odrazu ta zacne brat ako samozrejmost a nie vzacnost

Wink /nie nevravi zo svojej skusenosti
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Tue 31.7.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

nejhorší na tom je to, že jsem byla vždycky dost cílevědomá a byla jsem taková nezávislácká. Prostě jsem si prosazovala názor, že nejdůležitější jsem já (sama pro sebe). byla jsem tak spokojená...
nicméně jsem si včera zabalila... Crying or Very sad
ještě si ale pořád můžu vybalit...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 31.7.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

nevim no, to je dost těžký, každá z nás měla nějakýho pana božskýho od kterýho se jí nechtělo, právě proto, že on byl božský, přesně to co si popsala, jsem měla v minulém vztahu, zahodila jsem kvuli vztahu všechno, prakticky jsem vyhodila 4 roky života, protože jsem se 4 roky nepohla z místa..a ted když jsem se probrala teprve vidim, jak ten vztah byl o ničem, toho člověka nezajímalo nic než on, jeho práce, jeho škola a jeho problémy..Myslim, že ted jsem na tom líp a taky že beru ten vztah poněkud střízlivěji a že se to vyplácí..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Tue 31.7.2007 15:51    Post subject: Reply with quote

Dnes si o tom s ním chci promluvit, včera jsem měla sto chutí odejít ale naštěstí jsem si řekla, že nebudu dělat nic v afektu, mohla bych pak litovat...
budu se snažit na to koukat více realisticky. tak, že spolu nemusíme být na věky.
uvidíme, ráda bych se dohodla na kompromisu, myslím, že chyba je na obou stranách..myslím že on to tak nevidí.
zítra dám vědět, držte palce Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Tue 31.7.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Tak tu odvahu honem rychle seber...nebo dopadneš jakomoje mamka Sad
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

Korunka wrote:
Tak tu odvahu honem rychle seber...nebo dopadneš jakomoje mamka Sad
já k tomu nemám sílu...navíc nesouhlasí s tím abych šla na vejšku...prej se budu muset učit a nebudeme mít na sebe tolik času...
odvolání jsem si poslala, včera jsem mu o tom řekla...no byl to mazec. řval na mě a tak Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Thu 2.8.2007 9:13    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sat 25.8.2007 16:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

dostala jsem se na školu o které se mi ani nesnilo...teda - učila jsem se poctivě,aĺe nevěřila jsem tomu. stálo mě to moooc úsilí!!
a ted? měla bych se toho vzdát kvůli někomu kdo tady pro mě zítra být nemusí??

na jednu stranu můžu říct že jsem s ním šťastná, nemůžu ani popsat jak je mi krásně když usínáme v objetí, když se mám na koho těšit...

na druhou stranu... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:51    Post subject: Reply with quote

ennnnie wrote:
Korunka wrote:
Tak tu odvahu honem rychle seber...nebo dopadneš jakomoje mamka Sad
já k tomu nemám sílu...navíc nesouhlasí s tím abych šla na vejšku...prej se budu muset učit a nebudeme mít na sebe tolik času...
odvolání jsem si poslala, včera jsem mu o tom řekla...no byl to mazec. řval na mě a tak Crying or Very sad


Hele a co je mu jako potom že půjdeš studovat?? To je TVůJ ŽIVOT ne JEHO!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Tak takovýho sobce bych hodně rychle poslala někam Evil or Very Mad
(třeba můj partner byl taky trochu smutnej když jsem šla dálkově studovat VŠ, že na sebe nebudeme mít tolik času, ale ví, že to pro mě hodně znamená a podporuje mě a přeje mi to Wink )
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

Kašli na něj, chlap, který ti kecá do života takovým způsobem, že na tebe řve, ptž chceš jít na výšku, nestojí za nic Rolling Eyes Jakž takž bych to pochopila, kdyby ta výška byla někdě na druhém konci republiky, ale to asi není, když jsi z Phy, ne? Ale to je jedno, zvlášť když je tvoje vysněná! Normální kluk by se radoval s tebou!!!
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 11:09    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
ennnie ale vy spolu nezijete asi moc dlouho vid?
jsme spolu 3 měsíce, a bydlím s ním měsíc...

já měla hroznou smůlu na chlapy, s nikým mě to nebavilo, s nikým jsem nebyla spokojená.
s ním jsem, ale zase myslí jen na sebee. já jsem schopná dělat kompromisy, myslím si, že tolerance je základ vztahu.
on má jiný názor. představuje si že budu sedět doma a čekat na něj až se milostivě vrátí..připadá mi, že mi to nepřeje. že mě vůbec nepodporuje v mých ambicích.
jsem zamilovaná, takže to vidím dost neobjektivně Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms