sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Klíšťata
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Sun 8.7.2007 17:07    Post subject: Reply with quote

tak ja sem od te doby co sem ockovana mela snad jedno (tuk tuk tuk)...jinak mastit se to nema protoze se zacne dusit a zacne vypoustet ten bordel Wink Laughing no jinak ja je vytahuju psovi specialni pinzetou a je fakt ze 2x zatocim a je fuc takze snad by to tak fungovalo i na me Laughing
jako ne ze bych se jich nejak stitila, to ne,sou hnusna ale sou i horsi veci..nemam rada akorat ty velke Laughing
jinak raci ani nechtejte vedet kolik tech nemoci prenasi Mr. Green (krome tech 2 nejznamejsich)
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sun 8.7.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

Já sem loni ani letos klíště neměla. (ťuk ťuk). A vždycky sem je vytahovala taky tak, že sem je potřela olejem nebo něčím, nevim jak jinak bych je vytáhla...
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Mon 9.7.2007 6:49    Post subject: Reply with quote

Flow_ měly by se zakápnout jodisolem nebo nějakou desinfekcí. Když se začnou dusit, tak je to jak psala Misha - žačnou postě zrvacet Smile a to je pak ještě větší riziko, že tě nakazí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Corey
@ng3


Joined: 03 Feb 2007
Posts: 2348

PostPosted: Mon 9.7.2007 7:24    Post subject: Reply with quote

musite se vždycky v přirode opit, pak na vas nepudou Laughing
_________________
lepší shořet než vyhasnout..
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 9.7.2007 8:00    Post subject: Reply with quote

Očkovaná jsem, ale naštěstí po mně nikdy moc nelezly. Hm, ale vytahuju je tím "dusicím" způsobem" Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 9.7.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

jj no to dela vetsina lidi..ale treba co ja mam zkusenosti od psa,tak fakt,pokud ho nezakapu,vytahnu ho cele a este sa hybe a proste normalne dal zije tak je dycky nahazu do igelitoveho sacku (bez diry samozejme),poradne zadelam a oni se tam udusi Viteznik takze by to melo fungovat i u lidi tipuju Dementnik
protoze opravdu po cteni clanku na pokracovani Nemoci prenasena klistaty ve Svete psu..tak nechcu aby vypustilo moc slin Bojik
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 9.7.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Ja som kliešťa mala niekoľkokrát, ale mám z toho poriadnu paniku Sad... Vždy mi ho odstraňoval niekto iný (ja som na toto hrozné drevo, neviem si vybrať z tela ani triesku, nieto ešte kliešťa Embarassed ), raz mi ho mama vytrhla pinzetou a ja som chytila hysák, že to sa tak nemá a že teraz sa tomu kliešťovi určite odtrhla hlavička a dostala sa do môjho tela a blabla.. Laughing No a raz som si jedného zoškrabala z tela dole, ale to bola náhoda, myslela som si, že je to chrastička, tak som to odškrabla dole a potom pozerám na prst - a tam kliešť Embarassed ...

Dosť sa kliešťov bojím, pretože mamin kamarát zomrel na zápal mozgových blán po tom, čo nachytal v tráve kliešťa... Sad
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 1.8.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

to ja kdyz jdu do lesa, tak mam tu jistotu, ze si asopn jedno odnesu....jenom se modlim, abych ho nasla a aby nebylo hloubeji v pupiku (to je misto, kde jsem doopravdy silene precitlivela a nedokazu si ho ani vycistit)- letos uz tam bylo dvakrat

mam panickou hruzu z nemoci a vzapeti na sobe zpozorovavam jednotlive priznaky encefalitidy. pak svemu okoli licim, ze ted je to v klidove fazi, kdy moje telo bojuje s infekci, ale prohraje a do par dni me hospitalizujou. pak uz to pujde raz naraz, napuchne mi mozek a bla bla bla...jsem asi docela otrvna, ale bojim se injekci snad jeste vic, takze ockovani jsem se vyhla Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms