sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Stretnutie s priatelovou dcerou

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rory
Guest





PostPosted: Thu 5.7.2007 12:49    Post subject: Stretnutie s priatelovou dcerou Reply with quote

Kamaratka ma noveho,starsieho priatela a rozhodol sa predstavit ju jeho 4rocnej dcerke.

Ako sa ma k nej spravat?
Snazit sa byt kamaradka?Cim si ju ziskat?


Last edited by Rory on Sun 2.10.2011 22:54; edited 1 time in total
Back to top
 
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26578

PostPosted: Thu 5.7.2007 13:18    Post subject: Reply with quote

Rorynko, já mám radost, že tě vidím Smile

Mě zas mají děcka nějak přirozeně rády, vůbec nechápu Shocked Vždycky se hodně usmívám a ony se chytnou Smile
Zkus si s ní povídat, ptát se na školku, kamarády, kam jede na prázdniny. Myslím, že takovým lízátkem nic nezkazíš. Třeba se jí i zeptej jestli má ráda zoo nebo tak a že byste mohli jít společně, jestli by chtěla (ale to až podle toho, jestlis tebou bude komunikovat).
Hlavně žádný pusinkování s přítelem, musí se jí hodně věnovat, aby v tobě neviděla konkurenci, někoho, kdo jí chce vzít tatínka.
Já takhle vzala svou neteř s přítelem a teda nedopadlo to moc slavně Sad Nevedela sem, komu se věnovat víc, aby se ani jeden necítili odstrčení. Samozřejmě zvítezila malá, přítel to vzal v poho, ale i tak nějaká pusu padla a malá pak fnukala, že se s ním jen pusinkuju a jí sem si nevšímala a že on je divnej Laughing a bylo jí líto, že si s ní nepovídal (ale myslím, že kdyby povídal, tak by mlčela Laughing ).

Kdyby mě jeste neco napadlo, dám vědět. Držím pěstičky Smile A pak napiš, jak to dopadlo
Back to top
View user's profile Send private message  
Rory
Guest





PostPosted: Thu 5.7.2007 13:27    Post subject: Reply with quote

Teri dakujem. Smile To mas perfektne,ze ta deti tak zeru,ale ani sa im necudujem,z teba vyzaruje nieco take prijemne a sympaticke. Wink

Teraz som dotelefonovala s priatelom,a sme sa rozhodli,ze pojdeme na hradzu korculovat,ucit malu.Dufam,ze budem mat dost trpezlivosti Embarassed ,ale rada niekoho nieco ucim a na korculach som vo svojom zivle,tak snad...

Pusinkovat sa nechystame Laughing ,zatial som pre malu len jeho "velmi dobra kamaradka",nechceme na nu ist zhurta.
Ale dufam,ze nebude aj tak ziarlit,pretoze ona ho strasne zboznuje,je taky jeho mazel.
Back to top
 
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 6.7.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

Jak říká Terinas, na děti, hlavně na takhle malé platí hodně se usmívat a usmívat Very Happy U starších už je to horší Laughing Hodně štěstí a ničeho se neboj Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Fri 6.7.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

Rory - 4 letá holčička určitě neřekne, že si ji chceš koupit....takový pojem vůbec nezná, toho se vůbec neboj. A taky ti určitě neřekne, že seš otravná nebo tak něco. V jejim věku je hra nejdůležitější činností, takže si ji získáš tím, že si s ni budeš hrát (a samozřejmě ty úsměvy).
Jak ji uvidíš, jen se ji zeptej na jméno a řekni ji i to své. Potom ji normálně nechej jezdit a přidávejte se k ní. Až si na tebe zvykne (což nebude dlouho trvat), tak to bude super. A to bruslení je úplně super, protože tam tě v podstatě bude potřebovat, stačí ji např. chytit za ručku Smile .
To bude v poho, před dítětem není třeba se moc snažit, není to třeba. Děti jsou přirozené a nevinné, takže nějaké spešl snahy ani nerozpozná
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 6.7.2007 12:21    Post subject: Reply with quote

Rory ja si tim nedávno taky prošel. Mam starší přítelkyni a ta ma už dvě holky (5 a 6 let).
A u mě to probihalo viceméně postupně, holky jsem znal už předtim z posilovny, často tam byvaly tak jsem se s něma bavil ještě předtim, než jsme spolu vubec začali chodit... to už si na mě zvykly a když jsem pak šel k nim na navštěvu, tak na nich šlo vidět, že byly rády a takove celé rozdivočene Laughing I když se styděly (moc zicich lidi k nim na navštěvu nechodi, tak to pro ně byla udalost) a spiše nás jen tak pozorovaly a schovavaly se, tak jsem vždycky řekl "ja vas stejně vidím!" Cool Laughing To pak vždycky se smichem utekly a pak se zase nenapadně vrátily a pozorovaly Cool ... pak jsem se šel podivat co tam provaději a to už se i rozpovidaly Very Happy
Podle mě je rozhodně lepší, když se s tou holčičkou střetneš tak nějak "nepřipraveně" někde venku, prvni by jses bavila s jejim tatou (jako by to byl tvuj kamarád) a sem tam prohodila něoc na toho prcka, hlavně nejlépe mimo jeji domov... venku se citi vice nejista a trochu ustrašena a rychle si oblibi každeho, kdo je k ni milý a kdo se ji věnuje a pak postupně, by jses přesunula k ni domu Wink Když hned vtrhneš do jejiho domu, kde se citi v bezpeči, tak naopak ty budeš ten cizi člověk, ze ktereho bude mit strach a budeš to mit rozhodně těžší... takhle se už bude i těšit,že k nim přijdeš na navštěvu, jelikož tě bude brat jako kamaradku a ne jako někoho, kdo se nějakym záhadným způsobem objevil u nich v bytě a bavi se s jejim tatou...
Podle mě je nejlepši, když to těm dětem zapada do sebe... prostě tě potkala na "piskovišti", hrali jste se spolu, je to tatova kamarádka, tak je jasne, že je ted na navštěvě Wink Neviděla by na tom nic zaludneho, jako že se chceš vetřít do jejich rodiny a ukrast ji tatu Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rory
Guest





PostPosted: Mon 9.7.2007 16:04    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Rory on Sun 2.10.2011 23:17; edited 1 time in total
Back to top
 
Rory
Guest





PostPosted: Mon 9.7.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Este zvladnut jej pomalicky davkovat,ze si viac ako nahodna znama a bude to v suchu. Cool


Last edited by Rory on Sun 2.10.2011 23:17; edited 1 time in total
Back to top
 
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 9.7.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

No vidíš Rory tak to je super Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms