sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když se samota stane normálním stavem...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 29.6.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

ja to vidim tak, ze bych se zase asi zhroutil kdybych nekoho mel Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

2Velveta: tak to nelámej přes koleno a nepoddávej se tomu tolik, a co z toho, snad nechceš s ex přítelem závodit o to, kdo bude mít lepší vztah a komu dýl vydrží ne? Wink
Já být na tvém místě, tak spíš naopak si užívám...sama někam zajdu, projít se, či do bazénu a možná by ses divila, když si vyjde sama holka zaplavat (až tedy bude lepší počasí)...kolik na sebe tím přitáhne pozornosti Wink
Nech tomu volný průběh, do ničeho se netlač hlavně, protože čím víc se snažíš, tím víc to pak nejde.
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

pavla.z wrote:
možná by ses divila, když si vyjde sama holka zaplavat (až tedy bude lepší počasí)...kolik na sebe tím přitáhne pozornosti Wink


Roflnik Tak to je přesně to, čím bych všechny úplně odpudila. Já se svojí postavou do plavek nemůžu Wink to nehrozí.

Jinak je fakt, že si oproti ex připadám strašně. On není hezkej ani hubenej a já si dlouho říkala že s tou jeho povahou si stejně žádnou nenajde, že neni už tak skvělej jak bejval. A teď si proti němu připadám jak největší nula a úplně vidim jak svej současnej holce říká jaká jsem šílená hysterka a proto si už nikoho nemůžu najít a o ní bude říkat jak je to největší zlatíčko. A já jsem podle něj p**a a nevím důvod. Chodí s tou svojí a dalšíma lidma na moje oblíbený místa na který jsem ho naučila chodit já. Nemám ani kam jít, aniž bych se bála že ho potkám. Jestli jí zavede i na naše tajný místo lásky (kdysi jsme ho měli na jednom krásným místě v přírodě), tak už to se mnou fakt sekne. Já hrozně žárlim. Předtím byl můj a já teď mám vztek že ho teď má prostě ona a mě se s M. smějou jak jsem hysterčila a dělala scény Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:42    Post subject: Reply with quote

A navíc on má spoustu kamarádů, všichni ho maj rádi, jakej je to skvělej Matýsek. Všichni ho úplně žerou, všechno mu vychází, má skvělej vztah...a já mám velký ho*no Vzteklik Myslik Brecik
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:50    Post subject: Reply with quote

Ale no tak....já pochybuju, že s přítelkyní mluví o tobě a ještě takhle hnusně? To kluci nedělají, že pomlouvají bývalky a ona by musela být s prominutím kráva největší, kdyby to chtěla poslouchat Rolling Eyes
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

No ale to že o mě říká že jsem p**a, tak to je pravda. Z toho mýho příspěvku to tak nevyznělo, ale fakt to o mě říká Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28813
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sat 30.6.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
a jakej mas problem v komunikaci s klukama?

v tom jak vypadas problem fakt nebude.. Smile a ze ses rada doma je fajn, ja taky Cool

problem bude prave jen v tom ze kolem sebe nemas moc kluku.. a nepusobis treba namyslene ? jak holky psaly z nejakyho toho srazu ze se te skoro baly? Razz takovejch holek se kluci "bojej" . a myslim ze kdyz by sis mela nekoho najit tak by byl starsi, mladsi nebo stejne stary kluky dle me pritahovat nebudes Cool

a toho ze by sis nikdy nikoho nenasla se neboj, pride to ani nebudes vedet jak Smile
Kyo, problém je v tom, že jsem zvyklá spíš na společnost holek a přijde mi, že s klukama bych se měla bavit jinak, nevim proč Confused

cože? Shocked holky se mě bály? a já se snažila být milá, ale zároveň jsem byla tak nervózní. a už jsem to tu psala, že působím na cizí lidi chladně, namyšleně a nedokážu s tím nic dělat. myslím si, že se tvářím normálně, nejsem naštvaná, pohoda a pak mi známý řekne, že se tvářím vražedně, no a tak je to furt. když na mě někdo promluví, tak se skoro pořád usmívám...

a víš, že mi to ani nevadí? mladší nebo stejně staří kluci mě ve většině taky moc nezajímají Cool (ovšem vyjímka se najde Twisted Evil )

děkuju vám všem za podporu, ještě si vše podrobně pročtu... Wink

_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 30.6.2007 12:07    Post subject: Reply with quote

Claris wrote:

cože? Shocked holky se mě bály? a já se snažila být milá, ale zároveň jsem byla tak nervózní. a už jsem to tu psala, že působím na cizí lidi chladně, namyšleně a nedokážu s tím nic dělat. myslím si, že se tvářím normálně, nejsem naštvaná, pohoda a pak mi známý řekne, že se tvářím vražedně, no a tak je to furt. když na mě někdo promluví, tak se skoro pořád usmívám...

a víš, že mi to ani nevadí? mladší nebo stejně staří kluci mě ve většině taky moc nezajímají Cool (ovšem vyjímka se najde Twisted Evil )

děkuju vám všem za podporu, ještě si vše podrobně pročtu... Wink


ses z kluku nervozni ? bav se s nima stejne a hlavne se bav jen s tema s kterejma si mas co rict, nema cenu nic lamat pres koleno Smile

s tim ze se tvaris vrazedne ma problemy vic lidi.. vetsinou se ten clovek za neco schovava..ze je nerovozni nemo ma treba nejakou malinkatou socialni fobii.. Smile a na lidi pak takovej clovek pusobi treba namyslene a pritom to tak vubec neni..

ale tak je ti jenom 18, to se spravi Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Loth..
Guest





PostPosted: Sat 30.6.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Claris, tak to mame uplne stejne Laughing Pry se tvarim jak masovy vrah a vypadam namyslene...a lidi se potom desne divi, kdyz namyslena nejsem. (tohle se opakuje u me snad s kazdym novym kolektivem, takze na tom asi neco je)
A kluci se me asi fakt boji, jediny, kdo me kdy zastavil na ulici jsou uchylaci, ozralove, bezdomovci, kteri chteji cigo, nekdo kdo sel nahodou kolem a potrebuje zapalovac, a prodejci O2 tarifu Razz Pritom holky me oslovuji samy Laughing

Ale vis jak, je ti 18, urcite chces jit na vs, tak tam poznas zase novy lidi...
Back to top
 
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28813
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sat 30.6.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Loth, tak jsme na tom úplně, ale úplně stejně Cool

Kyo, schovávám tak nervozitu, jsem si toho vědomá...
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 30.6.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

ja sem na tom taky stejne , ted z ale tolik ne, cim vic se chovam prirozenejc tim vic lidi me bere. proste zapomen na to jak pusobis na ostatni a bud sama sebou Smile

ale tolik strachu jako z Loth z tebe urcite nesrci, to by ani nebylo mozny Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Loth..
Guest





PostPosted: Sat 30.6.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

No to teda dik Laughing

Ja nevim jak u Claris, ale u me tohle neni problem s tim, ze te lidi neberou...nebo ze se nechovas prirozene...spis je to blby prvni dojem Cool
Back to top
 
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 30.6.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

bane tak hrozny to neni ale poprve sem se te taky bal.. Cool

je to proste o tom jak na lidi pusobis, kdyz na nekoho totiz zapusobis na prvni dojem spatne, u spousta lidi uz nebudes mit moznost to napravit.

ja kdyz sem nervozni nebo tak tak mam zas sarkasticky poznamky Smile

a myslim ze je to fakt proste o tom nehrat si na neco, zapomenout na to jak na lidi pusobis a bejt sama sebou.. vzdycky jsou lidi na ktery proste dobre pusobit nebude, nikdo nepusobi dobre na vsechny.. a nekdo pusobi dobre na vic lidi , nekdo na min no. to ale neni na zavadu.

a Claris, ses spis introvert nebo extrovert ?
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28813
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sat 30.6.2007 18:19    Post subject: Reply with quote

Kyo, ehm...proč děláš z Loth sedmihlavou saň? Paranoidnik prostě nemáme ten dar, že se tváříme pořád přívětivě a mile...

a jak píše Loth, je to o tom prvním dojmu. když někoho neznám, tak se na něj prostě neusmívám a už kolikrát jsem se přistihla, že se na něj dívám "shora" Embarassed a přitom to tak vůbec nemyslím, jen o něčem třeba přemýšlím...no svého ksichtu už se nezbavím Cool

Kyo, spousta lidí při pohledu na mě, se radši klidí pryč a ani by je nenapadlo mě oslovit, to platí převážně u kluků. Loth na to kápla, že holky mě oslovují normálně...

a jsem asi spíš introvert a když už vyhledám společnost, tak známých lidí, přátel...
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 30.6.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Claris wrote:
Kyo, ehm...proč děláš z Loth sedmihlavou saň? Paranoidnik prostě nemáme ten dar, že se tváříme pořád přívětivě a mile...

a jak píše Loth, je to o tom prvním dojmu. když někoho neznám, tak se na něj prostě neusmívám a už kolikrát jsem se přistihla, že se na něj dívám "shora" Embarassed a přitom to tak vůbec nemyslím, jen o něčem třeba přemýšlím...no svého ksichtu už se nezbavím Cool

Kyo, spousta lidí při pohledu na mě, se radši klidí pryč a ani by je nenapadlo mě oslovit, to platí převážně u kluků. Loth na to kápla, že holky mě oslovují normálně...

a jsem asi spíš introvert a když už vyhledám společnost, tak známých lidí, přátel...


ale ona vi jak to myslim Smile navic kdyz ji clovek pozna tak je presnej opak takova privetiva miloucka Cool


sem si myslel ze ses spis introvert no.. tak zas myslim ze kdyz uz najdes nekoho s kym si rozumis tak to stoji za to Smile

a ksichtu se nezbavuj, byla by to skoda Cool proste si z toho nedelej hlavu, musis si najit nekoho kdo o to bude stat, ty o nej budes stat a s kym si rozumis - i kdyz to ma trvat dyl no Smile

a treba se snaz vic smat Razz
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms