sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Změny v dlouhodobých vztazích
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Fri 26.1.2007 12:23    Post subject: Změny v dlouhodobých vztazích Reply with quote

Tak tady to máme jako samostatné téma Wink


Last edited by Lenore on Tue 30.1.2007 17:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

Uz me nema rad tak, jako driv..
Rekla jsem mu, ze se posledni dobou chova ke mne jinak. On rekl, ze je to mozna tim, ze se oba menime, ze nas vztah plynule prechazi z faze zamilovanosti do faze rozumove. Rekla jsem, ze nechci, abychom meli rozumovy stereotypni vztah bez zamilovanosti. On, jestli pry nestaci milovat?
Ja, ze staci, ale ze to spis vypada, ze me ma rad min, nez driv. On pry, ze se mi to zda, jak se oba menime. Ze pry se mu zda, ze ja se menim jeste vic, nez on, i kdyz je to mozna subjektivni. Zeptala jsem se ho, jak jsem se zmenila. Pry uz nejsem tak easy goin´, jako jsem byvala. Driv me pry nic nenastvalo a nerozhodilo. Pry i nas kamarad rikal, ze me obcas nepoznava.. Shocked
Nemuzu myslet na nic jineho.. Zretelne si totiz pamatuju, jak mi rikal, ze na me ma rad tu mou flegmaticnost, ze me nic nerozhodi a jsem porad v pohode..
Jsem strasna..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

Annysku, vůbec nejsi strašná a nevyšiluj, je to normální Wink

Ty máš tenhle přechod ve vztahu asi ztížený tím, že to dřív bylo až moc ideální. Pak se na to hůř zvyká (vím o čem mluvím Laughing ).
Ale musíš si prostě přiznat, že do konce života na sebe jenom zamilovaně vrkat nebudete. A vůbec to neznamená, že tě má rád míň.
Mně to taky občas chybí, takový to úžasný ze začátku, ale na druhou stranu už bych to nevracela. Je to hezký i jenom občas a ten vztah má teď zase jiné výhody Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Annysku, taková krize přijde čas od času v každém vztahu Confused Faktem je, že se lidi mění a vztah by se tomu měl přizpůsobit.
Zkus tomu nechat volný průběh, hlavně se z něj nesnaž na sílu tlačit vyznání lásky, ujišťování o tom, že je všechno v pohodě atd. Jenom bys ho tím znechutila.
Mně se vždycky osvědčilo, když jsem se trochu stáhla. Přítel si pak uvědomil, že mu chybím. Není to ale lék na všechny problémy, někdy je naopak lepší snažit se trávit čas spolu, získávat společné zážitky.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:27    Post subject: Reply with quote

Kdyz ja jsem z toho uplne hotova.. Mam pocit, ze maji pravdu a ze jsem hrozne.. Ze veci nezvladam, jako driv..
Ja na nej ale zamilovane vrkam jeste ted, tak proc ne on na me?

Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:33    Post subject: Reply with quote

Ale vždyť ti snad nikdo neřekl, že jsi hrozná, jenom že jsi se změnila. A bylo by spíš divný, kdyby ne, navíc v tvém věku.

Určitě na tebe taky vrká, jenom ti to nestačí Mr. Green Ale tak na to se musíš zeptat jeho, proč už to nedělá.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Lenore, to ja jsem mu to rikala, ale on rika, ze to neni pravda.. Treba jsem mu rikala, ze me neliba tolik jako driv.. ze me treba skoro nepolibi "jenom tak"..
ted se bavim s tim kamaradem na icq.. Pry jsem vic podrazdena, nez driv a vic se nastvu..
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:44    Post subject: Reply with quote

annysku jak dlouho jste spolu? Nemám přehled Embarassed Každopádně tohle odmilování a přechod do víc rozumové fáze musí přijít v každým vztahu a vždycky to u někoho přijde dřív a ten druhej se s tím musí vyrovnat. Taky mě mrzí, že přítel mi nedá pusu jenom tak, kytku nedonese jak je rok dlouhej Confused Prostě to tak je ale neznamená to, že mu na tobě nezáleží. Zní to jako klišé ale teďka se přestáváte dívat na sebe a začínáte se dívat stejným směrem
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:45    Post subject: Reply with quote

No vždyť ti říkám, že on to tak nevidí. Já nevim, ale zákonitě takové to prvotní nadšení a snaha prostě musí někdy opadnout, jinak by se člověk asi zbláznil Laughing

A že už nejsi tak flegmatická... ono je to taky čím dál těžší, jak člověk stárne, tak přibývají problémy a zodpovědnosti a bezstarostnost se jen těžko udržuje. Kvůli tomu tě ale přece nepřestane milovat.
Kdybys viděla, co já dělám příteli za výlevy a pořád je se mnou Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

kecko, jsme spolu dva roky.. ja vim, ze je to presne ta chvile, kdy se tohle ma stat, ale ja to jeste nechci.. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

Anny, možná máš ale důvod, proč jsi víc podrážděná, nebo ne?

Přece se nedá očekávat, že budeš po celý život šťastná a bezproblémová. Tak to bohužel nefunguje Confused

S těma pusama a držením za ruku... To jsem taky několikrát řešila Rolling Eyes
Chlap tohle přestane dělat, jakmile jsi pro něj méně atraktivní a zevšedníš mu. Dobrá zpráva je, že to lze správnými podněty napravit Wink Je možné se "znovuzamilovat".
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Tue 30.1.2007 17:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:47    Post subject: Reply with quote

anny u nás tahle situace taky nastala nedávno a byla jsem z toho zoufalá, připadala jsem si nemilovaná a zbytečná. Naštěstí jsem si včas uvědomila jak velkej důkaz je třeba to, že umyje nádobí, protože ví, že to dělám strašně nerada
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:48    Post subject: Reply with quote

Annysku fakt nemá smysl se tím užírat, navíc Mexxie má pravdu, taková ta zamilovanost se pohybuje ve vlnách. Letos spolu budeme pět let a taky mívám období, kdy cítím úplně ty motýlky a jsem neskonale šťastná a jindy si na něj třeba přes den ani nevzpomenu a leze mi na nervy. Ale tak to prostě je.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:56    Post subject: Reply with quote

Ja potrebuju, aby mi nekdo daval pocit, ze me ma rad, ze jsem pro nekoho krasna atd.. Sad
Ted jsem se o tom pobavila s tim kamaradem a trochu me uklidnil, protoze on Ondru zna, chodili spolu na stredni..
mexxie, ale to jsou takove blbosti.. naposledy to bylo to, kdyz nas silvestru bylo pet paru na chate.. Hrali jsme treba nejake hry, byla tam takovata "rivalita mezi pohlavim" ze srandy, ale vsechni ostatni kluci zaroven pri tech hrach byli se svymi pritlkynemi, jen ten muj mi musel napriklas kazit obchody v monopolech ve prospech kluku, atd.. Tohle jsou jen takove malickosti, ktere by me normalne jen pobavily, ale kdyz je toho moc, tak to zamrzi.. Confused Proste mi obcas pripada, ze se ke mne chova, jako starsi bratr, ktery me skadli, nez jako partner.. Hlavne takhle pred jinyma..


Last edited by annysek on Mon 29.1.2007 15:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Page 1 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms