sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
když vím, že to stejně dál nevede...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Tue 12.6.2007 14:03    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Chanteau on Sun 11.4.2010 23:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 14:30    Post subject: Reply with quote

On se mnou počítá, ale já mu řekla, na jeho větu ,,Co až spolu budem bydlet?" že to asi nebudem, že to si neumim představit. On tohle ví...

Víc se vídat nemůžeme, on studuje tady v Praze a trénuje a bydlí v severních čechách, tzn. že hned po škole jede na trenink.
Back to top
 
Ďáblík
kytky 1, meta: 225
kytky 1, meta: 225


Joined: 04 Jun 2007
Posts: 223
Location: Všude, kde je fajn ;-)

PostPosted: Tue 12.6.2007 14:34    Post subject: Reply with quote

Můžu mít jednu otázku?.....proč s ním vůbec jsi? Shocked
_________________
"Kdybysme měli čekat na dokonalého muže, tak prožijeme celý život v čekárně"
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 12.6.2007 14:34    Post subject: Reply with quote

Já mám kolem sebe hodně takových párů - jsou spolu, ale "proboha, chci si užívat a ne zůstat s jedním chlapem do konce života"

Upřímně mě překvapuje, že dokážeš vidět bez "růžových brýlích" už teď, po dvou měsících vztahu ... i když chápu, že někdo to může mít opačně - prvně může mít pocit, že je strašný a až pak zjistí, že ten druhý je vlastně strašně fajn. (podobně jsem to měla já)

Já bych se s ním nerozcházela. Zkusila bych se vídat častěji, podnikat nějaké výlety (když budou ty prázdiny - je ideální třeba jet pod stan! Výlety utužují vztah a taky při nich potkáš, jestli bys skutečně s ním nedokázala být 48 hodin v kuse ...) a až pak zjistit, jestli je opravdu takový blb bez mozku, jak tu prezentuješ, nebo ne.

Na druhou stranu toho všeho mi přijde -jak psaha Nightwish- trošku nefér vůči němu. Taková malá rada - zkuste ve vztahu víc mluvit! Z tvého vyprávění mám pocit, že jste úplně dva cizí lidi, kteří k sobě mají tuze daleko..
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 14:58    Post subject: Reply with quote

Ďáblík wrote:
Můžu mít jednu otázku?.....proč s ním vůbec jsi? Shocked


Protože si myslim že ho miluju... jestli vůbec vim, co to je... Rolling Eyes

honey: O prázdninách chci někam jet.. ale ještě vzít jeden pár, moji nej kámošku s jejím klukem, ale ty on nechce ani poznat Sad
Back to top
 
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Tue 12.6.2007 15:08    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Chanteau on Sun 11.4.2010 23:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 15:17    Post subject: Reply with quote

Chanteau wrote:
to nevím hele láska by podle mého vypadala jinak...i když každej to má zařízený jinak. když s ním přece nechceš být v budoucnu,přijde ti omezenej..jasně každej má chyby,ale zas ti nesměj tolik vadit


Právě... mně zezačátku přišlel bezchybnej, ale hodně rychle to vyprchalo... Navíc já sem člověk, kterej se snaží vidět věci reálně, nejsem na nějaký zaslepení láskou a ani nikdy jsem nebyla že bych z někoho šílela a plánovala s ním děti. Všechno musím rozmyslet předem, musí to bejt výhodný, hlavně reálný a pak dotažený do konce-dokonalý...
Back to top
 
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Tue 12.6.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

jo chápu..taky vim že nikdo neni dokonalej a žádnej vztah neni dokonalej a většina jich neni na pořád. minimálně ale potřebuju aby kluk byl chytřejší než já,potřebuju mít nějakou takovou intelekční nebo aspoň zkušenostní dominanci Confused
navíc když ti to vyprchalo tak rychle,jak říkáš? co ti na něm vlastně zezačátku přišlo tak skvělý?
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 12.6.2007 15:32    Post subject: Reply with quote

Mala som podobnu znamost, na dotycnom mi po 3 mesiacoch zacalo vadit asi vsetko, tiez aj ze bol trocha jednoduchsi, alebo ako to nazvat, ja som to natahovala, viac menej z lutosti k nemu a teraz viem, ze som sa s nim mala rozist, hned ked mi bolo jasne, ze si neviem s nim predstavit buducnost, bolo by to pre neho lahsie.....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 15:40    Post subject: Reply with quote

Chanteau wrote:
jo chápu..taky vim že nikdo neni dokonalej a žádnej vztah neni dokonalej a většina jich neni na pořád. minimálně ale potřebuju aby kluk byl chytřejší než já,potřebuju mít nějakou takovou intelekční nebo aspoň zkušenostní dominanci Confused
navíc když ti to vyprchalo tak rychle,jak říkáš? co ti na něm vlastně zezačátku přišlo tak skvělý?



Já právě taky. Abych nemusela všechno zařizovat já. Abych když se ho na něco zeptám, si to nemusela dál ověřovat a zjišťovat... Někoho, kdo když budu třeba nemocná, se ke mně bude chovat hezky... Tohle on prostě nesplňuje.
A zezačátku mi na něm možná přišlo skvělý to, že je to dobrej sportovec, že to nebude žádnej ochlasta, nepřišel mi ani hloupej. No jak by taky mohl když jsme se bavili spíš o sobě, abysme se poznali a neřešili sme nějaký zprávy, umění, zdraví... Confused
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 12.6.2007 16:44    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20462

PostPosted: Tue 12.6.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

ale hele já bych fakt řekla ať toho necháš,postupem času by ti toho začalo vadit víc a víc. navíc prodlužovat to by nebylo pěkný vůči němu. myslím že se určitě najde někdo koho budeš mít radši.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 16:57    Post subject: Reply with quote

vseobecnej prehled neni otevreni zadnejch novin.. to je jen z vetsi casti deni ve svete.. a to je rozdil.

myslim ze vseobecnej prehled si clovek buduje uz od detstvi.. tim o co se zajma.. ten rozhled si clvoek nevybuduje ctenim novin ani behem nejaky kratky doby

a ty potrebujes aby tvuj partner vedel neco o umeni ? nebo o zdravi ? tam jde jen o to aby se furt neflakal doma ale taky se nejak udrzoval, neni prece doktor, zpravy.. tak se mrkne jednou denne na net na idnes a vi vsechno Smile ale vim ze ani to tak nekdy neni a je to pak tragedie.taky bych takovyho "blbce" nechtel jako partnera.. ja sam nijak velkej prehled nemam, ale tyhle veci povazuju jaksi za zaklad bez ceho se nikdo neobejde.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:06    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

loth:

ale prd.. norimbersky zakony jsou prave ten vseobecnej prehled.. stejne treba jako to kdo byla Marie Terezie na jakym principu funguje jaderna elektrarna nebo treba kolik ma v sobe clovek zhruba krve.. Smile

jak funguje CPU podle me moc lidi fakt nevi a to se muzou zajmat o pocitace hodne:) to je spis odborna znalost, jako treba kdybych vysolil neco z my skoly o cem tady smaozrejme asi tezko nekdo neco bude vedet a na druhou stranu by se me nekdo zeptal kdo to byl Krystof Kolumbus a ja bych jen valil oci.. chapes ten rozdil ? Smile

jo to si taky myslim ze nikomu to skola nezaruci a neda, i na gymnazia chodej lajdaci ..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms