sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Svlékání očima
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:21    Post subject: Reply with quote

Teda podle nazvu jsem čekal že to bude o něčem jinem Laughing Ja si moc lidi neprohližim, vetsinou vždycky nekam specham a moc okoli nesleduju, jen po očku prolitavam postavy, koukam na prsa, obličej, zadek, nohy... ale tezko rict ceho si vsimam nejdriv, to je kus od kusu...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

ale mas tam u vas vubec co ocima slikat? Laughing
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

Laughing No neco by se naslo... spiše se kolikrat koukam, jak typci v posilovne svlikaji očima moji přitelkyni Bicovnik
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

já se po lidech koukám. Asi se koukám na celek,nemylsím že bych koukal nějak na zadek,prsa nebo tak,koukám se komplexně
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

Co to zakládáš za téma, kočko? Laughing
Zjistila jsem, že si prohlížím ženy mnohem víc než muže. Ženy si někdy všimnu i na ulici, mužů minimálně - ty si prohlížím až s nimi strávím aspoň pár minut, kdy na ně musím koukat. takže nejvíc očíhnuté mám lektory, lidi, kteří chodí cvičit ve stejnou dobu jako já, lidi,kteří se mnou stojí ve frontě..U chlapů mě donedávna zajímala jen výška postavy, stupeň chlupatosti, obličej a celkový vizuální dojem. V poslední době jsem přidala zadek (nj, spinning Embarassed), který ale ve většině případů odráží celkový dojem z postavy.
Složitější to mám u žen. Když už si teda všimnu, sleduju:
zadek, boky/pas
prsa
vlasy
boky/ramena
držení těla
obličej
délku nohou
šířku hrudního koše/zad

edit: jak se pozná svlíkání očima? Já jsem takové tele ignorantské, že by mi asi ani nedošlo, že se mi něco takového děje


Last edited by Rokkan on Sun 10.6.2007 18:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:32    Post subject: Reply with quote

Ja na chlapy taky skoro nekoukam.. Na zeny koukam, kdyz me necim zaujmou.. treba vcera jsem zrovna strasne civela na nejakou slecnu v metru, protoze vypadala tak strasne mile, ze jsem za ni skoro prisla, jestli se mnou enchce kamaradit.. ale teda ze bych nekoho svlekala ocima, to rozhodne ne Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Mě teda nikdy nenapadlo čumět chlapovi na zadek (a nebo to dělám ale nějak nepmyslně?).
Ať je to žena nebo muž, koukám nahoru dycky, vlasy obličej mě zajímá nejvíc, někdy první zaujme celek když je někdo pěkně oblečený. Detaily moc neřeším.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 10.6.2007 19:45    Post subject: Reply with quote

Rokkan wrote:
jak se pozná svlíkání očima? Já jsem takové tele ignorantské, že by mi asi ani nedošlo, že se mi něco takového děje

To já taky nevím Laughing To bylo v názvu toho článku. Prej prostě všichni čumíme.

Jinak já si u ženských skoro nikdy nevšímám prsou, pokud opravdu nejsou velké a vystavené světu Very Happy
Zaujmou mě pěkné nohy, případně zadek (jsem dolňák Laughing ) a taky si všímám, když je ženská přirozeně hezká a podtrhne to líčením a vhodným oblečením. Trendy slečen jsou plné ulice, ale ne každá to umí nosit. Zrovna dneska jsem viděla krásnou prodavačku v parfumerii, měla černé vlasy a světlé oči s jemně kouřovým líčením, a to teda bylo Love

Spíš než že bych ale ženské svlíkala očima, jsou pro mě zdrojem inspirace. Sleduju, co bych si třeba sama mohla pořídit a čeho bych se měla vyvarovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Sun 10.6.2007 19:55    Post subject: Reply with quote

Mám to jako Kostra a Mamba - jsem čumil!

Koukám na lidi pořád, když jdu, když obědvám, když jedu autobusem, když někde čekám - prostě kdy můžu tak koukám Embarassed
A přesně jako holky si předtavuju jak asi ten člověk jde, co bude ještě dneska dělat, odkud jde, když někdo čeká tak asi na koho, jaký má život.
Vydržela bych na lidi koukat fakt dlouho - koukám teda hlavně na ženské, na to jaký mají obličej (jsem trochu ujetá na rty), jakou mají postavu, co mají na sobě, jak to mají sladěné, jaké mají vlasy.

Máme to stejné s kamarádkou a třeba když jdem pařit, tak máme takové chvilky, že jen sedíme a koukáme a pozorujem ty lidi Embarassed

Takže kdybych na někoho z vás na srazu koukala, tak mě jaksi - omluvte, nemůžu si pomoct Embarassed

A stejnou úchylku mám na svítící okna - nakoukávám do oken (ale ne tak, že u nich stojím, jen když jdu - to dělám fakt nenápadně) a představuju si, jak mají lidi zařízené byty, co zrovna dělají, kdo je doma a tak Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

Ja chodim tim stylem, ze se na nikoho nedivam, cumim rovno primo pred sebe, takze nikoho nevidim Laughing Ale pohledy druhych vycitim a uprimne to nenavidim. Hlavne kdyz cumi chlapi, nevim proc, ale strasne me to vytaci a nesnasim to Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
spooon
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1308

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:26    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
...spis jde o to ze proste koukaj treba sice mimo me ale schvalne cumej tak aby videli kdyz se na ne kouknu a kdyz to udelam tak se na me hned podivaj a ja se musim kouknout jinam a kdyz clovek takhle furt nucene nekam kouka tak je to poznat a proste je to blby. nebo je poznat kdyz na tebe kazdou chvili kouknou (asi jeslti na ne nahodou nekoukam) a ja samozrejme nechci abych se na ne koukal takze zase musim nekam nucene koukat.. to ja fakt nemam rad i kdyz je ta holka pekna.. je to veda Razz

ne vazne, protoze je mi to blby tak proste posledni dobou koukam a delam ze holky nevidim. kdyztak se za ni otocim Laughing
naprosto s tebou souhlasím. A čím déle proti někomu sedíš, tím je to horší...

Jinak mě skoro vůbec nezajímají prsa...spíš zadeček, boky...
_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist."
Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:29    Post subject: Reply with quote

Rokkan wrote:
Zjistila jsem, že si prohlížím ženy mnohem víc než muže.

Tak to mam stejne, baby ocumuju a obdivuju (nektere), na chlapy nekoukam asi proto, ze jednoho doma mam a ten mi staci i na cumendu Laughing
Nejvic cumim na vlasy, na ty jsem uchylna. A na oci. Postavu jenom, kdyz me zaujme jeji obleceni.
Ale kolikrat sleduju, ze zensky po me taky koukaji, to je asi u vsech zenskych stejne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13189

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:47    Post subject: Reply with quote

jé, tak to já nemám ráda čumily Laughing Embarassed .teda vás holky potkat, tak nevím Embarassed =)).když si mě nějaká holka moc prohlíží, je mi jasný co jí běží v hlavou, že zkoumá oblečení, možnou cenu ,značku, jak mi to sedne , sladenost, do detailů postavu,cporovnává to se sebou, a když ještě koukaj okatě, tak na ně hodím jeden ze svých extra dlouhejch nepříjemnej pohledů, když nekdo FAKT čumí, tak k pohledu přidám i nákou větičku=).......prostě nemám ráda, když mě nekdo moc zkoumá a hodnotí, asi to znamená že nejsem sama se sebou srovnaná?=) Myslik ..

a když me pozoruje chlap - po očku-no to mi lichotí=),když zírá - většnou zíraj "opálení", dělnící apod -to mi příjemný není ale ignoruju to.......když hodně zírá nekdo od koho bych zírání nečekala=))tak začnu přemýšlet, if nemám na hlavě neco, na obličeji šmouhu od jídla, nebo vyhrnutý triko nebo tak=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

jinak ja nemam rada, kdyz nekdo kouka na me, protoze nikdy nevim, jestli je to proto, ze se mu/ji libim, nebo naopak.. a pak se strasne pozoruju, jestli nemam na podrazce toaletni papir, spenat mezi zubama apod..
edit: ha, koukam, ze lillian prede mnou napsala neco hodne podobneho..
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

Já to mám asi podle nálady. Někdy jdu a koukám po lidech dost, koukám na oblečení a pak do obličeje, prostě jak se tváří a jestli na mě taky kouká Smile A nebo jdu a koukám jen před sebe, všímám si jen těch, který mě zaujmou, povětšinou tím oblečením. A pak zase do obličeje.
Jako že bych zkoumala jejich zadek nebo tak, to ne Very Happy I když dneska na bazéně jsem pozorovala tělo každý holky, která kolem mě prošla Surprised
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms