sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ohrané téma...prsa
Goto page 1, 2, 3 ... 126, 127, 128  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 19:43    Post subject: Ohrané téma...prsa Reply with quote

Tak nejdřív, schválně jsem se nepřihlásila pod svým nickem Smile

Už se to řešilo i na starém boardu, ale je to dýl, tak mě zajímají vaše názory. Včera jsem byla s kamarádkou večer se pobavit a nějak jsme se dostaly na naše věčné téma prsa, protože je nám oběma 22 a máme nulky Confused Fakt jsem si za celý večer nevšimla holky, a že jich tam bylo, co by měla tak malý prsa jako já, i když mám s push-upku Rolling Eyes Jednu dobu mi to tak strašně moc nevadilo, ale celkově to byl můj největší problém vždycky. Pokaždý když jsem někde venku, koukám holkám na prsa a závidím jim Embarassed Laughing Bavily jsme se s tou kamarádkou, protože nás to už fakt štve. Bez podprsenky jsem šla ven jen jednou a celou dobu jsem měla tak strašnej pocit, že jsem nedokázala myslet na nic jinýho. Strašně bych si chtěla koupit obyčejnou nevyztuženou podprsenku, plavky, nebo triko s volnýma zádama, což je pro mě nemožný. Tak mě zajímá, má s tím někdo zkušenosti nebo někoho takového znáte?Začínám o tom opravdu vážně uvažovat. Kamarádka je nedočkavá a chce si to zařídit na splátky, já mam docela slušnou brigádu, tak přemýšlím že si našetřím na příští léto, letos už bych to stejně nestihla. Impulsem bylo možná i to, že si teď nechaly zvětšit prsa dvě moje kamarádky a mají to fakt hezký, nemají přehnaně velký, prostě tak akorát na to, jak jsou štíhlé. Nejvíc mě štve, co na to říkají ostatní kámošky a tak. Sice vím, že to myslí dobře, ale ony se svýma dvojkama nebo trojkama prostě nikdy nepochopí, jaký to je Rolling Eyes Ať už se říká cokoliv, tak je prostě pravda, že prsa jsou symbolem krásy. I když někdo tvrdí, že na velikosti zas tolik nezáleží, tak všechno má svou míru. Většina lidí by se taky asi divně koukala na kluka, kdyby měl extrémně malý přirození, a na extrémně malý nebo žádný prsa se tak prostě kouká taky Sad I když je jasný že za to nikdo nemůže jak se narodil, tak většina lidí by po někom takovém asi netoužila. Každý máme ideál krásy, a většinou si představujeme průměr nebo nadprůměr, ale ne podprůměr Laughing Confused
Back to top
 
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 26.5.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 26.5.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

já jsem ta co nějaký prsa má, ale nevadilo by mi mít třeba o číslo o dvě menší..
Pokud je to pro tebe tak hrozný a opravdu tě to omezuje, tak bych na tu plastiku šla.
teda já ne, jsem proti zbytečnym umělým zásahům do těla.. Ale zase, když ti to vyřeší problém..Možná bych přemýšlela i nad tim jestli nemaj třeba chlapy orší názor na umělý prsa než na malý prsa.. chápu, že to chceš udělat kvuli sobě a ne kvuli chlapum, ale stejně.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 20:01    Post subject: Reply with quote

hope Arrow nojo, jenže ony jsou velký prsa, malý prsa a žádný prsa Laughing a já mám ty poslední Laughing . Kdybych ty peníze ted měla tak jdu do toho na 100%.

Přítel zatím nějaký zásadní nesouhlas neprojevil, možná to je tím, že si myslí že si vymýšlím. Ale asi se mu to nebude líbit, i když podle těch jeho keců jen proto, že budu nosit výstřihy Rolling Eyes Ale na jiných holkách se mu výstřihy líbí Evil or Very Mad

Taky uvažuju o tom, že s ním letos nepojedu na dovolenou a ty peníze si nechám na to. On už beztak jede k moři s klukama a pak s nimi ještě jede někam tady v Čechách, takže dovolenou si užije dost Rolling Eyes
Back to top
 
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:04    Post subject: Reply with quote

moje kdysi nejlepší kamarádka (už se moc nevídáme, žije momentálně už rok v Miláně) plastiku má. Měla prsa taky maličký. Udělali jí to nádherně (má teď dvojky, větší by mít nemohla kvůli zádům apod). Vypadá to naprosto přirozeně, dokud si na to nesáhnete, pak to poznat je. Po operaci se nemohla ani najíst, ale zotavila se rychle. Jednou za deset let se musí chodit na výměnu. Jo a dělali jí "přes" podpaží (ne bradavkou), což je podle mě lepší.

já mám prsa taky malý (ale já je teda zbožňuju Razz ), ale NIKDY bych do toho nešla. neumím si představit, že by mi někdo něco cizího rval takovým maličkým otvorem a pak bych to mohla nahmatat. já bych se toho štítila nebo tak něco, jsem na tohle hrozná. šroub v koleni nenahmatáš, ale tohle jo Bojik
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:10    Post subject: Reply with quote

ja teda patrim ktore prsa maju, a zial nieje to vzdy plus, kluden by som brala mensie...teda ... okrem toho ze je tazke zohnat dobru podprdu, plavkyy , vsetko je mi pres prsa male, a niekedy mam pocit ze chlapi hovoria s prsami a nie so mnou, tak ma z nich boli pekne aj chrbat... ak to ale pomoze tvojmu sebavedomiu, preco nie... ja mam ale nazor, ze v konecom dosledku je to aj tak jedno... ak sa chlapovi pacis a skoncite spolu v posteli , podla mna prsa nehraju nejaku rolu ...a su zas chlapi, trebars priatel mojej segry ktoru zboznuju male/ziadne prsa...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

mně se taky víc líbí malý a ještě menší Razz Laughing
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

tak myslim ze to by kazdy chlap videl radsej male prsa ako toto...a este by som sa bala kompliakacii pri dietati,..
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 20:17    Post subject: Reply with quote

No ty fotky vypadají strašně Shocked Mně se líbí třeba tohle [img][/img]
Back to top
 
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 20:19    Post subject: Reply with quote

To jí udělali z takových

I když já nemam ani poloviční jako má ona před plastikou Smile
Back to top
 
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

ja by som mozno uvazovala o zdvihnuti... najma po kojeni... jj, neni o chlapoch ale myslim ze zene to zdvihne sebavedomie a trebars ak mala predtym trable z malych prs, potom je odviazanejsia aj v sexe, viac si veri, nesie sa-- Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 126, 127, 128  Next
Page 1 of 128

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms