sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Emily the Strange
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28819

PostPosted: Thu 24.5.2007 8:40    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Thu 24.5.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

Ha, tak uz vim, kde Popcorn je.. nebyla jsem si predtim jista.

villete, ona si tam S. kupovala trictvrtaky Emily a staly priblizne stejne jako moje z HMka. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Wed 1.8.2007 2:21    Post subject: Reply with quote

jj, taky tuhle znacku muzu.. Razz
ja mam od nich teda jen jednu vec - tasku..sice predrazenou jak svina Embarassed Confused ale presne takovou, co sem shanela a mam z ni furt hroznou radost Razz a kamosce sem od Emily koupila zapalovac Laughing

ale chystam se ted od ES na naky pekny triko a hlavne jednu cernou kozenou tasku, ktera me uplne uhranula Twisted Evil Laughing ..jen cekam, az mi ji jeste trosku slevni.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 1.8.2007 7:25    Post subject: Reply with quote

ja mám tričko to je super Smile a vysoké tenisky a tie som ešte nemala na sebe
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Wed 1.8.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

Nikolaos wrote:
ja mám tričko to je super Smile a vysoké tenisky a tie som ešte nemala na sebe
jaky?? Smile a ty boty sis koupila pres net nebo normalne? ja nad jednema premyslim, ale mam strach kupovat pres net prave boty..pokazdy to cislujou jinak se mi zda.. Confused jednou mam 39, jednou 40..nekdy dokonce 41 Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 1.8.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

U nás v jednom skateshopu mají věci Emily. I boty a tak. Ale on to není jako úplně skateshop. Dají se tam pořídit i takové ty rockabilly věci a tak. I něco od Lucky 13 a taky Ruby Gloom. Já jsem si tam koupila tohle tričko a mám ho hrozně ráda:



Ale troufnu si tvrdit že na mě vypadá líp, protože je mi úplé.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 1.8.2007 21:01    Post subject: Reply with quote

Ja se dneska divala na mikiny.. ty Emily si fakt kupovat nechci, prijde mi to za prve jako padelek a za druhe predrazeny. To jedine v Popcornu. Ale zase za to utracet.. Embarassed
Musim se ale priznat, ze jsem videla krasnou mikinu, ktera by se ke mne uplne hodila.. ale stoji 800 Confused Vlastne neni Emily, takze jsem OT.

Velvet, to si na tobe umim uplne predstavit.. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 2.8.2007 6:58    Post subject: Reply with quote

Faiby wrote:
Nikolaos wrote:
ja mám tričko to je super Smile a vysoké tenisky a tie som ešte nemala na sebe
jaky?? Smile a ty boty sis koupila pres net nebo normalne? ja nad jednema premyslim, ale mam strach kupovat pres net prave boty..pokazdy to cislujou jinak se mi zda.. Confused jednou mam 39, jednou 40..nekdy dokonce 41 Rolling Eyes

hodím obrázok ale momentálne sa to nedá.
Z metalshopu. A ja nemám problém vždy mi sadne 40 mne sa zdá práve, že to číslovanie je dobré. Mám odtiaľ už tretie boty a všetky mi sedia akurát.
Velveta ja som si kúpila tiež tie čierne tenisky z lebkou čo si sem dávala ty a mám k nim fialové šnúrky. Ano priznávam inšpirovala si ma ty.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Thu 2.8.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Velvet -- tak to triko je moc pekny, je jasny, ze na tobe to bude urcite vypadat lip..pac me se na tady tehle modelce snad nelibi vubec nic Confused vsechno na ni moc visi..pritom, kdyz sem podobny veci videla na normalnich holkach, pusobilo to uplne jinak.. Smile

Nikolaos -- hmm..tak ja nevim, jestli to mam risknout..zkusit ty boty objednat.. Myslik ale tak zas, kdyby neco, prodat je muzu nekomu vzdycky...


ja mam od ES zatim jen tuhle tasku

a je uplne perfektni Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 2.8.2007 16:26    Post subject: Reply with quote

Faiby: ono si skús odmerať nohu a prirovnať to tuším 40 veľkosť je 25cm? neviem presne ale je to fakt klasická veľkosť myslím je mi to dobré
ale napr. nohavičky L sú dosť maličké povedala by som ,že tak M oni sú bokové takže sa zdajú vätšie ale nie sú tak pozor na tie veci sú také mänšie podľa mňa
http://www.metalshop.sk/xVP-topanky_damske_emily_the_strange___skull_check___3792007___black
takže tieto mám a sú krááásne a prišli peknučko zabalené spokojnosť maximálna
Najprv sa mi tá značka zdala trocha debilná ale keď si vyberiem tie správne kúsky tak je super a spokojnosť s kvalitou Smile


toto tričko mám je pekné ten motív je Love
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Thu 2.8.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

Nikolaos -- jj, ja to zkusim..pomerit a naky asi fakt nakonec objednam..diky za radu! Smile
jinak souhlas...chce to vybrat si ty spravne kousky..to jo.. Cool pac neco se mi tam taky zda tak nejak az "moc".. Confused ¨
a to triko je krasne! je videt, ze mas dobry vkus Cool ..ostatne jsi to potvrdila i tema botama-ty sou taky vyborny.. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Fri 3.8.2007 6:56    Post subject: Reply with quote

Faiby ďakujem.
Keď tak ti ich odmeriam tie topánky a aj dlžku mojej nohy a môžeš si to porovnať.
Ešte sa mi páčila taká kožená veľká taška ale tá je už vypredaná./na metalshope/ Inak som vedela, že keď si ju nekúpim hneď tak sa vypredá len bola dosť drahá.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 3.8.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

Nikolaos - No ty boty jsou nádherný, já je taky chci, ale není tam zip viď? To se musí asi pěkně blbě šněrovat Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Fri 3.8.2007 10:33    Post subject: Reply with quote

Velvet Arrow to tričko je fakt krásný, já mam taky jedno Emily, ale už se chci podívat zase po novým Smile můžu se prosím zeptat, kde najdu ten obchod? Tedy jestli myslíš v Budějkách Wink
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 3.8.2007 11:18    Post subject: Reply with quote

courten - No Final přece. Já tam dýl nebyla, vždycky jsem to brala jako takovej ten typickej skateshop a pak jsem koukala co tam všechno maj Wink Oni tam mívaj fakt dost dobrý věci. Původně jsem si ještě chtěla koupit triko Lucky 13, ale nakonec jsem si koupila Emily Smile Ale maj to tam jak kdy. Někdy je toho víc, někdy míň. Maj tam i kalhotky Emily, ponožky a tak...měli tam i botky, mikiny...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms