sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dětské hry, dětské písničky...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:17    Post subject: Reply with quote

a co Městečko Palermo? Razz
potom Elektrika,...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:19    Post subject: Reply with quote

a co je ta elektrika?
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:21    Post subject: Reply with quote

ja jezdila na tabory akorat nekdy do 7.tridy s tancovanim... a tam se vzdycky hraly takovy hry typu min zidli,vic lidi,kdyz se vypne hudba tak si musi sednout a kdo si nesedne ten vypadne a pak se zas dalsi zidle ubraly, to jsem byla vzdycky drava a rvala se o misto hlava nehlava Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

zmiňoval tu už někdo tu hru s provázkem svázaným do kruhu, který si různě namotávaly na ruce, bylo pár takových "obrazců", a další to musela nějak přebrat na svoje ruce, aby z toho vznikl jiný obrazec?
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 5.5.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

nebo me hodne bavila ta hra s tim "Tutututututututut" jak bylo rozdeleno hriste na dve poloviny a dva teamy, ktere nastridacku vbihaly po jednom na uzemi nepratelskyho teamu a ten mel za ukol toho "tutače" chytnout a držet na sve pulce do doby, než mu dojde dech Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Sat 5.5.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 9:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13155

PostPosted: Sat 5.5.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
nebo me hodne bavila ta hra s tim "Tutututututututut" jak bylo rozdeleno hriste na dve poloviny a dva teamy, ktere nastridacku vbihaly po jednom na uzemi nepratelskyho teamu a ten mel za ukol toho "tutače" chytnout a držet na sve pulce do doby, než mu dojde dech Laughing

to je super hra! to když už jsem jako praktikantka nevěděla co by, tak takhle hra zabrala u všech bez rodzílu věku Laughing
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 5.5.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

To bylo rozthanych triček Laughing Sakra větršinu těch her bych si zase rad zahral, ale čim je člověk starši tim je těžši kolem sebe nazbirat lidi... Confused Jsou nějake tabory pro 20+ lete ? Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 7.5.2007 18:42    Post subject: Reply with quote

Já jsem hry nesnášela. A vůbec mě nebavilo si hrát s děckama. Máti mě dokonce posílala samotnou ven ať furt nesedím doma a pro mě to bylo děsné utrpení. Vždycky když si ostatní hráli tak jsem seděla bokem a když už jsem se přidala tak jsem to zkazila a nebavilo mě to.
Na táboře jsem nebyla nikdy a vůbec mi to nechybí.
(No, já jsem byla vždycky divná. Radši jsem byla doma s knížkou než běhat venku s uřvanýma děckama Embarassed )
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Mon 7.5.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

My hrali cecka:)
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 9.5.2007 11:18    Post subject: Reply with quote

a co třeba bybybam?už si přesně nepamatuju jak se to hrálo, ale hráli jsme to furt.. taky jsme často hráli na schovku..Nejvíc jsem se ale vyblbla z bráchou a s legem, měli jsme toho doma hafo (máma dělala v tuzexu) a vždycky jsme si postavili každej barák a auto a hrály jsme na "Kámu" jako kámoš.. a ty panáčkové z toho lega se chodili navštěvovat.. no dotahly jsme to tak daleko, že kámové měli záoceanský parník..ale větší zábava byla hrát doma v předsíni fotbal nebo hokej.. už si nepamatuju kolikrát jsme vyslili dveře, nebo stěnu v obýváku.. byli jsme hrozný parchanti..
Na tábory jsem jezdila snad od 6ti let, a kolikrát i na dva za prázdniny, parkrát jsem byla i jako praktikantka nebo vedoucí..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 9.5.2007 11:29    Post subject: Reply with quote

No tak já (nečekaně) milovala skákání přes gumu a kupodivu mi to šlo, jednou jsem skočila krčky Laughing Laughing Laughing
Jinak mě ještě bavilo hrát si s legem, ale pořád jsem před každým machrovala, že stavím podle fantazie a ne podle plánků (jestli ono to nebylo spíš tak, že jsem to podle plánků neuměla Laughing )
Pak mě bavilo hrát na schovku, pokaždý s bráchou.

A pak s dětma z ulice jsme hráli stopovanou a šim šau šou Twisted Evil hodně jsme jezdili na kolech a tak vůbec to bylo fajn Smile

A od 4let jsem měla tašku do školy, protože jsem se hrozně těšila a tak si se mnou brácha musel hrát na školu Laughing

Pak samozřejmě honzo vstávej, cukr káva limonáda.

A ve školce jsme hodně hráli chodí pešek okolo nebo nějaký zajíček ve své jamce nebo co Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

když už jsme u těch roštáren, tak jsme jako mali hráli zvonkohru Embarassed Laughing A lego je klasika, stejně jako cheva a ta železna stavebnice... btw u lega jsem uplne nesnašel, když někdo stavěl strakate baraky ! Prostě je stavel z dilku, ktere mu padly pod ruku (bracha a sestrenka) takove "stavby" jsem absolutne neuznaval a neštitil jsem se je do zakladu rozebrat, pokud se v nich vyskytoval dilek, který se mi hodil Twisted Evil Nevinnik
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:45    Post subject: Reply with quote

my jsme hráli obíračku, kluci proti holkám
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 9.5.2007 14:26    Post subject: Reply with quote

Lillian wrote:
s holkama takové to tleskání o dlaně, různě překřížené s říkankama, matně si vzpomínám že to bylo "první ženu...cosi..druhou..a zas cosi"=))


Měl jsem ženu, neměla mě ráda, měl jsem druhou, měla kamaráda, ... Very Happy

S kámoškama jsme si až do pátý třídy hrávaly na rodinku - měly jsme několik let stabilní role, že jedna byla maminka a další její děti.
Taky jsme si hrávaly na Carusošou, obchod nebo dětský domov s tyranskou vychovatelkou Laughing
A vymýšlely jsme si party - s tajnými hesly, časopisy, zakázanými slovy (třeba se nesmělo říkat "polívka", ale "políva" - tohle mi zůstalo dodnes Embarassed )... Taky jsme nahrávaly na kazety vlastní rádiové vysílání nebo horory (ty mám ještě někde schovaný) Very Happy A na chatě jsme tajně chodily na průzkumy opuštěnýho zámku a zakopávali tam poklady pro budoucí generace Very Happy
S bráchou jsme zase stavěli z kostek a umělých zvířátek zoo, z lega skrýše na bonbóny a měli jsme takovou velikánskou knížku se zvířaty a podle ní jsme hráli "myslím si..." a ten druhý se ptal, jestli má peří, 4 nohy atd.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms