sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dětské hry, dětské písničky...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

melly jsem rada ze je tady nekdo dalsi Twisted Evil my to hravali celou zakladku Very Happy a klidne bych sla do toho i ted.. akorat uz si to moc nepamatuju Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

ja hlavně si vzpomenu, jak děcka na táboře hrají různé hry, které jsem dlouho nehrála. A taky si vzpomínám na mrkanou. Znáte to? Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

metti podle nazvu mi to nic nerika ale beztak to znam Very Happy jak se to teda hralo?pro pripomenuti Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:43    Post subject: Reply with quote

strasne dobra hra (aj pre dospelych) su Osobnosti. Hrava sa to niekto?
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13155

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

jé,šlapku jsme hráli taky=)..to většinou ve škole o přestávkách a taky s holkama takové to tleskání o dlaně, různě překřížené s říkankama, matně si vzpomínám že to bylo "první ženu...cosi..druhou..a zas cosi"=))
pak taky to na průlezkách a jeden měl zavřený oči a říkal "zem" nebo po hmatu chytal....ale říkali jsme tomu jinak...
gumu jsme moc neskákali, zato jsme s kamarádkou měli období kdy jsme pořád skákali přes švihadlo=))..
a taky jsme furt lítali po lesích a dělali lesní domečky, a donutila sem bráchu aby mi pomohl vyrobit luk, a taky že jo!!ale napnout ho bylo něco =)) měla jsem taky vyrobené šípy a celkem obstojně jsem střílela Laughing .. a postavili jsme si týpí=))

a ještě si pamatuju, jak jsme s bráchou a segrou hrála na zločince a policajty, všichni tři jsme jezdlili kolem baráku na kole Laughing .. a jeden byl policajt, a nesmelo se jezdit po trávníků, kdo jezdil, toho policajt chytal, brácha dokonce vyrobil falešné peníze, okopčil ty normal na faxu a vystříhal,to bylo něco! Laughing ..a taky jsme ta delali semafor apod=))

a pak všechny tyhle bezstarostný hry vystřídalo období, kdy jsem skoro nemluvila, nechodila ven si hrát, jen četla a pořád jsem strašně brečela..ve třetí třídě..ani už moc nevím proč, ale bylo to smutný..

vůbec, jak jsme byli hraví a furt si neco vymýšleli, ted me všechno hned omrzí a nic me nebaví Sad
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

nocturmasi,tak vidis,lillian taky rika slapka kdepak zabi skok Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:51    Post subject: Reply with quote

beatrix-hralo se to tak že je kruh, a jsou dvojice, u které jeden klečí před tím druhý a je k němu otočený zády a druhý stojí. Ten kdo je na řadě tak mrká na toho, který klečí a jinak se ostatní musí dívat na záda těch, kteří klečí před nimi. No a v podstatě pointa je v tom, že když na klečícího někdo mrkne, tak musí rychle uhnout a ten co stojí nad ním ho musí plácnout Laughing

Možná že to nepochopíš, protože neumím vysvětlovat Embarassed Laughing Laughing

Anebo jsem si vzpoměla na chodí pešek okolo Laughing Laughing


Last edited by Lujsa on Sat 5.5.2007 17:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:53    Post subject: Reply with quote

Tu mrkanou znám Shocked uplně se mi to připomnělo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:54    Post subject: Reply with quote

tak to ja teda neznam vubec Sad a to jsem myslela ze znam vsechny hry Paranoidnik Pisknik
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
strasne dobra hra (aj pre dospelych) su Osobnosti. Hrava sa to niekto?

jako hádání, koho si kdo myslí?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sat 5.5.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

beatrix-tak to máš asi velkou zásobu her že?
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:02    Post subject: Reply with quote

ja si na spoustu z nich vubec nevzpominam.. ale proste jsem vetsinu casu travila venku s deckama na hristi... to bylo jen do školy,rychle se převlict a ven a chodila jsem domu až za tmy.. Laughing ale třeba na to krvavy koleno (ten nazev se mi nechce furt nejak zdat Paranoidnik ) bych si sama nevzpomnela.. vzdycky kdyz nekdo neco napise tak se mi to vybavi Very Happy
pritel je v tomhle naprostej barbar,ten snad nezna nic Laughing ja vzdycky jen: hele a hrali jste čap ztratil cepičku? aon na me cucel jak na blazna Laughing ani nehral cukr kava limonada Razz nebo: hele rekni mi nejakou pohadku... treba o smolickovi.. a on,hm to snad ani neznam.. Confused jsem zvedava kdo bude rikat pohadky detem Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

Tak si vezme nějakou knížku a bde je jim předčítat Laughing anebo si bude vymýšlet. Já od té doby co dělám brigádu na táboře, tak jich docela znám dost. Hlavně když chtějí dělat pořád to stejné. Cukr, káva, limonáda tak to teda jsou fajn hry, pak ještě osel.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:09    Post subject: Reply with quote

ja vim ze jsme jich hravali jeste plno..ale za boha si nemuzu vzpomenout jaky Evil or Very Mad tak doufam ze sem nekdo casem jeste neco napise aby mi to mohlo dojit a mohla jsem napsat:to jsme hrali taky Laughing metti na tabore,tak to je dobry,to musis mit taky slusnou zasobu Very Happy a je fajn slyset ze je porad bavi cukr kava jako "za nas" Laughing

a s tím předčítáním pohádek to u něj taky zrovna nevidim Laughing ten tak akorát hospodářský noviny a sport Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 5.5.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

my jsme na tabore hrali gordicky uzel.....to je ze si moc lidi stoupne do kruhu, zavrou oci, natahnou pravou ruku a nekoho se chytnou, pak to same s levou....pote vsichni oci otevrou no a muze se zacit rozpletat.....hrali jsme to minuly rok...a pohoda, rozpletli jsme to myslim i pri 12 lidech, ale to uz je zabava treba na pul hodiny Laughing Laughing
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms