sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Důvody rozchodů, dlouhodobé vztahy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 4.5.2007 10:35    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Uprimne receno, kdybychom se ted nestehovali, myslim, ze by to bylo takhle uz dlouhodobe neudrzitelne. Neumim si predstavit, ze bych studovala jeste dalsi 2 roky a bylo to porad stejne jako ted. Ono videt se o vikendu...to je jeste relativne dost...ale kdyz si k tomu clovek pripocte vsechny svatky, narozeniny, vanoce, okamziky kdy potrebuje podporu a ten druhy tam neni...


Sad no právě... (já vím, zase můj zoufalý výkřik do tmy)
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Fri 4.5.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

Holky, taky řeším problém s bydlením, ale už jsem se smířila s tím, že odejdu z Prahy do malýho města. Nemyslím si, že Praha je něco víc a všichni ostatní jsou vidláci. Jo, ten můj se bojí toho, že třeba za několik let zjistím, že se mi v malým městě nelíbí, že jsem zvyklá na ruch a odejdu, ale já přece dopředu nemůžu vědět, jestli se mi tam bude líbit nebo ne, ale v momentálním rozpoložení mi nevadí, že odejdu z hlavního města kde bydlím 22 let.
Spíš mě trápí to, že bychom bydleli v baráku, který teď staví a který bude jeho. Jo, říká, že bude náš, ale není to pravda, bude to jeho majetek.. Chtěla bych tam aspoň pomáhat a finančně přispívat, jenže co kdybychom se náhodou rozešli, tak by to byly peníze vyhozený do vzduchu. Confused
Hodně mi vadí, že budu tak daleko od rodičů, chci se o ně postarat, až mě budou ve stáří potřebovat.
No a v neposlední řadě se obávám toho, jakou tam dostanu práci.. I když teda je pravda, že můj kamarád co pracuje v Kolíně vydělává o 2 tisíce víc jak já v Praze a to nemám žádnou podřadnou práci. Confused

Co se týče změn v dlouhodobých vztazích, tak jsem nezažila dlouhodobý vztah od 15ti a mám na to takový názor, že člověk by měl poznat více partnerů, jinak ho dříve či později začne hlodat myšlenka, že si nic neužil, nic nezkusil a neznám nikoho, komu by to takhle bez nevěry vydrželo, ale nikomu to neberu.
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 4.5.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

Exi - připomínáš mi mě, když jsem byla ještě mladší. Pořád jsem odsud chtěla vypadnout do velkoměsta nebo nejlépe do zahraničí. Ale postupem časo mě to nějak pustilo.

Teď už vím, že by třeba v Praze bydlet něchtěla, je to tam na mě moc velké, hodně lidí a vůbec .... Rolling Eyes. Prostě když tam občas přijedu za tetou, tak se tam necítím dobře Confused. Ale zase závidím, že tam máte více pracovních možností a zábavy. To mi tady chybí. Já bydlím kousek od OV, takže kdykoliv si tam zajedu. To není problém, když chci do velkoměsta Laughing. Jinak bydlím v malém městě a jsem tu naprosto spokojená, nechtěla bych se stěhovat ani do vedlejšího města, byť je to kousíček Wink. Jsem tady prostě zvyklá a dokonce bych chtěla zůstat i v té části kde bydlím. Přítel bydlí v takové vesničce co je vedle našeho města a to já si vždycky říkala, že na vesnici jsou vidláci Embarassed. Když jsem začala chodit s přítelem, tak jsem zjistila, že to není vůbec pravda. Moc ráda bych si tam taký nějaký baráček postavila a žila tam. Závidím všem co bydlí v rodinném baráku a v létě jsem u přítele vařená pečená Laughing. Je mi tam lépe než u nás ve městě, kde nemáme ani blbý balkón Rolling Eyes Bohužel na to abychom si postavili barák s přítelem nemáme. Takže momentálně hledáme byt u nás ve městě, ale ten musí mít aspoň ten balkón Laughing.


Last edited by Dellores on Fri 4.5.2007 14:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Fri 4.5.2007 14:05    Post subject: Reply with quote

Exi - souhlasim s tebou co se naseho mesta tyce. A je mi lito, ze to tvuj pritel nevidi stejne. Ale na druhou stranu chapu, ze tu ma praci (asi dobrou?) a kamose... Ale jako pro me zustat tady by byla asi sebevrazda. Neni to tu spatne, ale to rikam ja, co jezdim domu jen na vikendy, ze... Jako travit tu cely zivot, vydelavat si za kasou nebo v Austinu (popr. jine fabrice) na tydenni dovolenou na Senci, to by me asi kleplo.
S tou Prahou... Driv jsem tam taky strasne chtela, vlastne jeste tento rok. Jako jo, jsou tam super moznosti - prace, zabava... Ale neumim si predstavit, ze bych tam prisla SAMA. Bylo by mi hrozne... s pritelem mozna jo, ale taky me desi to, ze tam proste nebudem nikoho znat (mozna nake lidi z prace)... tak uz premyslim spise o jinem meste... no, to jsou jen takove uvahy Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 4.5.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

Infinita.tristeza wrote:
Co se týče změn v dlouhodobých vztazích, tak jsem nezažila dlouhodobý vztah od 15ti a mám na to takový názor, že člověk by měl poznat více partnerů, jinak ho dříve či později začne hlodat myšlenka, že si nic neužil, nic nezkusil a neznám nikoho, komu by to takhle bez nevěry vydrželo, ale nikomu to neberu.

Tohle spiše prameni z nerozhodnosti, pokud člověk vi co chce tak se nema duvod roczhazet... pripomina mi to lidi co neustale špekulujou nad tím, kde by se mohli mit lepe za vynalozeni co nejmensiho usili... nakonec stejne zjisti, že je to vsude uplne stejne a stále bude, dokud nezmeni sami svuj pristup a uvedomi si že je chyba v nich samych...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 4.5.2007 20:17    Post subject: Reply with quote

Nells Arrow Tak tak. Znám tady hodně lidí, kteří mají maturu (kámoška i pár vysokoškolaček) a makají v Hirschmannu nebo ve Stínu u pásu. Fuj fuj. Jako jestli si přítel myslí, že chcu tady prodávat v obchodě jako on tak to teda ne (jako elektro není špatné, moc se nepředře,má hodně volna a dobré peníze-ale já o tom nic nevím, už vidím jak prodávám televizi nebo komp Laughing ). Ale tvůj přítel zas není tak úplně proti, ne? Já bych šla i sama...sice bych měla velký strach, ale riskla bych to. No, uvidím. Jako jestli se letos nedostanu na VŠ tak to budu muset vyřešit už teď.
NEQUOT.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms