sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Milujeme ty kteří nás odmítají, odmítáme ty kteří nás milují
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sat 28.4.2007 7:58    Post subject: Milujeme ty kteří nás odmítají, odmítáme ty kteří nás milují Reply with quote

Ja nevim jak vy, ale pro mě tohle pravidlo nejspíš platí Sad . Když se mi někdo líbí a pak o mě začne mít zájem nejraději bych okamžitě couvla. Ve čtvrtek jsem měla mít rande, ale já nakonec couvla. Dřív jsem to měla taky tak ale po pár schůzkách už to bylo v pohodě. Stává se vám to taky?
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19340
Location: vedle blázince

PostPosted: Sat 28.4.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Dřív se mi to stávalo. Na domluvený schůzky se mi nikdy nechtělo jít. Ten kdo se mi líbil zase nechtěl mě. Musim ale říct, že s klukem, s kterým jsem rok a půl, tak jsem taky nechtěla chodit na schůzky, ale chodila jsem, protože jsem si z něj chtěla dělat srandu a ukázat mu, že nemůže mít každou, na kterou si ukáže.
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

tak "milujeme ty, kteří nás odmítají a odmítáme ty, kteří nás milují"...to je přesně můj případ Crying or Very sad navíc ještě kvůli tomu vypadám jak totální mrcha, ptz těch, které odmítám je dost... Crying or Very sad do pr...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:13    Post subject: Re: Milujeme ty kteří nás odmítají, odmítáme ty kteří nás mi Reply with quote

snoopyys wrote:
Ja nevim jak vy, ale pro mě tohle pravidlo nejspíš platí Sad . Když se mi někdo líbí a pak o mě začne mít zájem nejraději bych okamžitě couvla.



na tohle spíš platí "chceme jen to, co nemůžeme mít"...
jinak.... tohle jsem dělávala taky... ale jednou s emi to dost vymstilo... nadávám si za to už rok Confused
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Sat 28.4.2007 15:19    Post subject: Reply with quote

Tevi. wrote:
Dřív se mi to stávalo. Na domluvený schůzky se mi nikdy nechtělo jít. Ten kdo se mi líbil zase nechtěl mě. Musim ale říct, že s klukem, s kterým jsem rok a půl, tak jsem taky nechtěla chodit na schůzky, ale chodila jsem, protože jsem si z něj chtěla dělat srandu a ukázat mu, že nemůže mít každou, na kterou si ukáže.


A na konec mohl co? Laughing Já sem to měla taky tak. Chtěla sem mu ukázat že já nejsem každá a nakonec to dopadlo stejně jako u tebe (i ta doba) Cool

snoopyys: Možná když to napoprvé překonáš, pak zjistíš že to stálo za to Wink
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 29.4.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 22:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sun 29.4.2007 17:09    Post subject: Re: Milujeme ty kteří nás odmítají, odmítáme ty kteří nás mi Reply with quote

snoopyys wrote:
Ja nevim jak vy, ale pro mě tohle pravidlo nejspíš platí Sad . Když se mi někdo líbí a pak o mě začne mít zájem nejraději bych okamžitě couvla.


jo, to znám Cool a když ho potom nevidím, tak na něj zase rozechvěle myslím Embarassed to je jedna historie, co trvá už několik let, a tenhle víkend byla trochu oživena.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19340
Location: vedle blázince

PostPosted: Sun 29.4.2007 17:21    Post subject: Reply with quote

mariposa wrote:
Tevi. wrote:
Dřív se mi to stávalo. Na domluvený schůzky se mi nikdy nechtělo jít. Ten kdo se mi líbil zase nechtěl mě. Musim ale říct, že s klukem, s kterým jsem rok a půl, tak jsem taky nechtěla chodit na schůzky, ale chodila jsem, protože jsem si z něj chtěla dělat srandu a ukázat mu, že nemůže mít každou, na kterou si ukáže.


A na konec mohl co? Laughing Já sem to měla taky tak. Chtěla sem mu ukázat že já nejsem každá a nakonec to dopadlo stejně jako u tebe (i ta doba) Cool

snoopyys: Možná když to napoprvé překonáš, pak zjistíš že to stálo za to Wink


njn, mohl ... ale stejně se mi ho podařilo pokořit Mr. Green ... bývaly dny, kdy prstíčkem hrabal ... a teď mi přijde, že je to kolikrát skoro naopak Rolling Eyes ale začínám se vzmužovat Laughing
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Sun 29.4.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

Na mňa toto pravidlo bohužiaľ v minulosti dosť platilo Sad .

A v súčasnosti by som ho modifikovala asi tak, že som milovala niekoho, kto ma najprv nemiloval, a teraz, keď mám priateľa, ma zrazu miluje... a je mi z toho nanič Crying or Very sad
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 29.4.2007 17:48    Post subject: Reply with quote

Ted mě napadá otázka: Proč si někdo v pohodě najde přítele/přítelkyni a někdo s tim má takový "problémy"?
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 29.4.2007 19:01    Post subject: Reply with quote

snoopyys wrote:
Ted mě napadá otázka: Proč si někdo v pohodě najde přítele/přítelkyni a někdo s tim má takový "problémy"?


no je to asi hodně o tom,kdo to jak bere... já sem třeba ještě před rokem byla taky taková,že když mě někdo chtěl-pryč od něj,a když byl někdo míň dosažitelnej,tak sem po něm šílela...Teď mam přítele už 4 měsíce-první,u kterýho sem nezdrhla.Nejdřív sem taky nabírala zpátečku,hodně hodně moc....Pak sem si ale řekla,že tohle prostě jednou musí skončit,jinak se snad nikdy nevdám ( Laughing )...Začla sem si uvědomovat,že od sebe odhánim skvělýho člověka a že bych byla vážně pitomá,kdybych se ho nedržela...Prostě mi došlo,že sem si asi tak nějak celou dobu vsugerovávala,že s nikym bejt nemůžu,že to nevydržim,apod.( Rolling Eyes ) ....Takže sem to v sobě překousla,teď sem hrozně šťastná...Asi bych se teď kopala do hlavy,kdybych to před těma 4ma měsícema vzdala. Musela sem to v sobě překousnout,to bylo všechno. Ono je někdy lepší nedělat si z věcí takovou hlavu a brát to v pohodě.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19340
Location: vedle blázince

PostPosted: Sun 29.4.2007 19:43    Post subject: Reply with quote

snoopyys wrote:
Ted mě napadá otázka: Proč si někdo v pohodě najde přítele/přítelkyni a někdo s tim má takový "problémy"?


řekla bych, že ten člověk je třeba prostě moc náročnej... nebo se nepohybuje v tom " správným okolí" , kde by se mu někdo líbil. Nebo prostě ten člověk moc usilovně hledá. Já kluka našla vždy, když jsem nehledala.
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 29.4.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

Tevi. wrote:
snoopyys wrote:
Ted mě napadá otázka: Proč si někdo v pohodě najde přítele/přítelkyni a někdo s tim má takový "problémy"?


řekla bych, že ten člověk je třeba prostě moc náročnej... nebo se nepohybuje v tom " správným okolí" , kde by se mu někdo líbil. Nebo prostě ten člověk moc usilovně hledá. Já kluka našla vždy, když jsem nehledala.


ale to neni o tom,jak je to snadne,ale to je zakon schvalnosti,bych rekla..cim vic neco chces,tim min to mas..


Jinak to je u me stejne jako u kostry a Tevi.,ve vztahu jsem hodne dominantni a stastna jsem jen tehdy,kdyz je po mem..ale zase si rikam,ze zalezi na urcite domluve,samozrejme se umim podrizovat a obetovat,ale taky je lepsi,kdyz ukazu,kdo je ve vztahu panem Cool (i kdyz si leckdy preju,aby to bylo naopak,ale bylo by to lepsi?)
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19340
Location: vedle blázince

PostPosted: Mon 30.4.2007 11:56    Post subject: Reply with quote

Crazy girl wrote:
Tevi. wrote:

řekla bych, že ten člověk je třeba prostě moc náročnej... nebo se nepohybuje v tom " správným okolí" , kde by se mu někdo líbil. Nebo prostě ten člověk moc usilovně hledá. Já kluka našla vždy, když jsem nehledala.


ale to neni o tom,jak je to snadne,ale to je zakon schvalnosti,bych rekla..cim vic neco chces,tim min to mas..



tohle jsem moc nepobrala Embarassed . Já jsem psala, že je to snadné?
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 30.4.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

řekla bych, že je to o náhodě, někoho potkáš, zjistíš, že by to asi šlo..
jinak já vždycky chci to co nemužu mít..a stejně se snažim, abych to dostala..

Najít si přítele.. tohle spojení se mi nelíbí.. prostě za každou cenu někoho hledat je blbost.. to mužeš hledat na netu, v seznamce..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms