sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Prosím pomoc, nedopatřením se video dostalo na internet...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

Tak pardon,omlouvám se-jsi bejvalá stirptérka a společnice.Teď už jen vozíš prostitutky po Praze,to je fakt. Laughing Takže se ti moc omlouvám Embarassed

Je mi jedno že mě nemáš ráda,ale nelži Máčeně!

Fajn,ale já se budu bránit,to mi zakázat nemůžeš,když ty si můžeš psát co chceš,tak já taky.
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

tak to je hezký že jsi mně jako kámošku nebrala Very HappyVery Happy fajn zjištění po té době co jsme se spolu furt bavili, jezdili spolu tancovat a podnikali spolu věci...tohle může říct fakt jen svině. nojo, to je důvod že jsi mi šla do kluka protože jsi mně vlastně nebrala jako kámošku Laughing Laughing
jj je plnoletej.ale když byl se mnou tak byl normální, pak poznal tebe a je z něj to co je.
btw lepší podvádět půl roku kluka co s nim jsem 2,5 roku než 9 měsíců kluka co jsi s nim 5 let Wink
papa a už na tebe nemam náladu. zoufalá mi spíš příjdeš ty když ti nestačí ten tvůj

jestli o mně ještě jednou řekneš že jsem bejvalá společnice tak ti osobně příjdu rozbít hubu protože tohle je absolutní lež...nikdy jsem s nikým nespala za prachy.to že jsem dělala pár stripů a tancovala jsem (k toplessu jsem se dostala jen díky tobě, vzpomínáš. ty jsi mi tlačila abych jela s Lukášem do Hradce že je to ok, že to ani nebudeš vnímat a ta podprsenka jde sundat sama....) neznamená že jsem štětka a striptérka.
Kdo ti řekl že vozim šlapky?koukam rostíkovo slova, je vidět že vy dva si nejspíš rozumíte nejen v posteli. Ani on pořádně neví co dělam, dělam taxíkářku a ano, vozim i kurvy protože nikdy nevíš co ti vleze do tága. Takže laskavě drž hubu nebo si napřed ověř informace. začínáš mi holka pěkně štvát
_________________
women who behave rarely make history


Last edited by LadyCroft on Tue 5.6.2007 16:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:03    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
Shocked Shocked Shocked

holky je fakt nutny tahat tu spinu takhle ven, nemuzete si to vyrikat mezi ctyrma ocima....nebo mezi sesti i s dotycnym


Už se perou? Už se perou?

Je nech, stejně nepřestanou - koukej - perou se dál.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:04    Post subject: Reply with quote

byzzy Roflnik
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
kecka wrote:
Shocked Shocked Shocked

holky je fakt nutny tahat tu spinu takhle ven, nemuzete si to vyrikat mezi ctyrma ocima....nebo mezi sesti i s dotycnym


Už se perou? Už se perou?

Je nech, stejně nepřestanou - koukej - perou se dál.


jj aspon mame cteni na dobrou noc Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

nechcete nám to někdo prosím přesunout nebo smazat to?
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
nechcete nám to někdo prosím přesunout nebo smazat to?


A kam přesunout? Proč píšeš, že to má někdo smazat, když pořád reaguješ dál a dál - si to vyříkejte na icq ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:08    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
LadyCroft wrote:
nechcete nám to někdo prosím přesunout nebo smazat to?


A kam přesunout? Proč píšeš, že to má někdo smazat, když pořád reaguješ dál a dál - si to vyříkejte na icq ne?

my se máme obě v ignoraci Confused
tak jo, nebudu reagovat. ale tahle ... mi nebude nazvývat společnicí.tohle fakt ne
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 16:08    Post subject: Reply with quote

Tancovat jsme spolu byli dvakrát a bavili jsme se spolu ve třídě jako s kteroukoliv spolužačkou.A že jsme něco podnikali?-co prosim tě? Very Happy
Do nikoho jsem ti nešla,miluju Martina,máme se fajn,máme svůj byteček a žijeme si bezva...ještě bych ti řekla jednu novinku,ale ty bys to všude roztroubila,takže se to dozvíš až s ostatními Wink
A já jsem Martina 9 měsíců nepodváděla,to je lež. Ale pokud bereš společnou návštěvu konzertu Kabátů za nevěru,tak fajn-jo a ještě Martin o tom věděl Wink
Tak o zoufalosti bys mohla spíš ty vyprávět...ale ne nám,ale psychiatrům Wink
Takže se měj moc krásně,pozdravuj Lukáše a buďte také tak šťastní jako jsme my s Martinem. pápá
Back to top
 
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:09    Post subject: Reply with quote

Lady - vy jste fakt borky - omlouvám se, tobě asi do smíchu není, ale tím, že se máte navzájem v ignoraci jsi mě fakt pobavila Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:10    Post subject: Reply with quote

uff.smazat Confused
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 16:12    Post subject: Reply with quote

A nebudu držet hubu Very Happy Jen si vyhrožuj,aspoň kdyby se mi něco stalo,tak mám důkaz kdo půjde do chládku Wink Já sjem neřekla že jsi kurvička-na rozdíl od tebe.Řekal jsem společnice a to je konzumentka-to ty sama jsi se nazvala kurvičkou Very Happy
A do toplessu jsem tě nenutila,zase tvoje další lež.Sama jsi tam jezdila,tak nekecej.A nevim kdo začal vyprávět o těch stripech a povídat jak to není žádenj rozdíl jeslti sundat podprsenku nebo tanga....asi máš okno..neob přímo výlohu Laughing
Nevim jakej je Rosťa v posteli,tak mi to řekni ať můžu říct,jeslti bysme si rozumněli stejěn i v posteli Wink
V ignoraci tě nemám,já tě rovnou vymazala Very Happy
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:14    Post subject: Reply with quote

ty jsi fakt tuplovaná dylina. nemá fakt cenu ztrácet čas s takovýma blbkama.společnice=prostitutka a to ví snad každej. konzumentka=konzumentka Rolling Eyes Idea
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 5.6.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
ty jsi fakt tuplovaná dylina. nemá fakt cenu ztrácet čas s takovýma blbkama.společnice=prostitutka a to ví snad každej. konzumentka=konzumentka Rolling Eyes Idea


To asi mluvíš o sobě-stačí se mrknou na nějaký inzeráty co nabízejí.Někde nazývají konzumentka i jako společnice.Ale jinde kurvičky,to máš pravdu,to uznávám.Ale já myslela tu první možnost-konzumentku.
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:17    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
LadyCroft wrote:
ty jsi fakt tuplovaná dylina. nemá fakt cenu ztrácet čas s takovýma blbkama.společnice=prostitutka a to ví snad každej. konzumentka=konzumentka Rolling Eyes Idea


To asi mluvíš o sobě-stačí se mrknou na nějaký inzeráty co nabízejí.Někde nazývají konzumentka i jako společnice.Ale jinde kurvičky,to máš pravdu,to uznávám.Ale já myslela tu první možnost-konzumentku.
no tak to příště definuj přesněji protože ono to člověk může pochopit podle svého.všude na inzerátech na bordely máš napsáno hledáme společnice :-/
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms