sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Maso a vše o něm
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  

Jaké maso máte nejraději?
Drůbeží
60%
 60%  [ 32 ]
Rybí
20%
 20%  [ 11 ]
Hovězí
9%
 9%  [ 5 ]
Vepřové
9%
 9%  [ 5 ]
Total Votes : 53

Author Message
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 29.6.2007 12:21    Post subject: Reply with quote

A v týhle Living Rest. to chodí jak? Taky nějak že si zaplatíte a pak vám nabízí nebo jak? Maj webovky, já vím Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28463

PostPosted: Fri 29.6.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

suga-ne,tam to chodi normalne,ze si objednas dany jidlo z jidelniho listku...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30839

PostPosted: Fri 29.6.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Nayeli
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 30 Apr 2007
Posts: 1152

PostPosted: Fri 29.6.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

maso jim, hovezi moc nemusim, nejradsi mam kureci nebo kruti na vsecky zpusoby - driv jsem mela hodne rada i rybi maso, ale ted uz ho tolik nemusim - jsem ho uz tak trochu prejezena - pritel porad chodi na ryby Laughing , staci mi parkrat do roka, nemam rada pecene ryby - mam rada uzene a smazene - nejvic asi kapr (na Vanoce Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:50    Post subject: Reply with quote

max tak vařiš i ty ryby? a neni pak maso nasladly? ja bych to chtela zkusit, ale mam z toho trochu strach. Jsem rada, že je tu nekdo rybičkovej jako já. ještě jsem nenarazila na rybu, co by me nechutnala
Back to top
View user's profile Send private message  
cooky
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 1254

PostPosted: Fri 29.6.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Já mám maso strašně ráda, jsem masožrout Twisted Evil hlavně teda kuřecí, to na všechny způsoby..hovězí a vepřové mám nejradši k omáčkám..a z ryb mám ráda kapry, pstruhy, hejky..-vlastně všecky krom tuňáka
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30839

PostPosted: Fri 29.6.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

co vám tak chutná na kuřecím mase? já beru že je nejdostupnější,ale přijde mi ze všech mas nejméně kvalitní,hrozně suché, bez chuti a takové prostě nijaké
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:35    Post subject: Reply with quote

Mane, asi zalezi, jak se pripravi.. Ja zase nemam rada cervene maso a jak jsem ho uz pres 5 let nemela, tak se mi z predstavy, ze bych ho fakt mela jist, dela spatne Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

annysek wrote:
Mane, asi zalezi, jak se pripravi.. Ja zase nemam rada cervene maso a jak jsem ho uz pres 5 let nemela, tak se mi z predstavy, ze bych ho fakt mela jist, dela spatne Sad


ale jasně, vím že kuře může být dobré,o tom žádná
ale jde o to že vepřový steak a nebo hovězí jen opepříš dáš na pánev a o maso je super,lae když to uděláš s kuřecím to maso samo o sobě není nic moc...
jo když ho do něčeho naložíš,připravíš s něčím zajímavým tak bdue dobré ,ale to už není moc o mase
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

Mane odkdy je kuřeci maso suche? Shocked Mě přiojde spolu s krutim nejlepši, nejen chuti, ale take tim, že v něm nikdy nemusim nic přebirat snim ho cele... v hovězim a vepřivem jsou pořad nějake žily, šlachy, tluste a vždycky se v tom musim přehrabovat... (nj jsem moc vybiravy Mr. Green )
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

Myslim že Man má docela pravdu a to že kuřecí je suchý je fakt, třeba prsa, fuj Laughing já nemám ráda takový to maso provázkový to je fakt o ničem, to si radši dám tučný koleno Embarassed Laughing
Kuřecí je nutný vždy dost okořenit a nebo k němu přidat něco výrazného. Vepřový plátek moc neděláme tak ani nevím jak moc je lepší. Hovězí nekupujem vůbec, po tom co sem viděla ten film o závodu na hovězí je mi těch krav líto nebo spíš je úplně vidim před sebou zmasakrovaný a ted ta příhoda s tim hov*** v burgru Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:47    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Mane odkdy je kuřeci maso suche? Shocked Mě přiojde spolu s krutim nejlepši, nejen chuti, ale take tim, že v něm nikdy nemusim nic přebirat snim ho cele... v hovězim a vepřivem jsou pořad nějake žily, šlachy, tluste a vždycky se v tom musim přehrabovat... (nj jsem moc vybiravy Mr. Green )


záleží jaký budeš mít kus,já třeba zbožňuju vepřové kotlety,medailonky a podobné věcí,hovězí steak nemám až tak často,přeci jen ta cena je někde jinde,ale stojí to za to.
Kotletu musím akorát okousat,ale že by tam bylo nějaké tlusté,které mimochodem nesnáším,to fakt ne.
Jo kuřecí maso je suché. Krůta je lepší to jasně,ale ono je to i tím že kuřecí maso prostě není vyzrálé. Kuře za 40dní vyroste,zabijí a za chvíli ho jíš. a to maso prostě není uzrálé.Nechápu co na něm lidí vidí,když jdu do restaurace, kuřecí si pokud není nějak zajímavě připravené si nedávám nikdy.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25397

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:49    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by kika on Mon 2.4.2012 12:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 29.6.2007 22:52    Post subject: Reply with quote

Suga - Tak ja jsem naprosto opačneho nazoru... Laughing Naopak kuřeci stači jen slabě osolit a je vyborne! A to bez dalsiho kořeni... navic stavnate (pokud ho zrovna nepečete, nebo nesmažite dvě hodiny) je to proste skvěle a kvalitni minutkove maso Wink Z hověziho se da smažit jedině tak svičkova... a ta je hodně draha ostatni časti jsou strašně suche a vhodne tak na pečeni... k omačkam, nebo do gulaše... vepřove je sice štavnate, protoze je prorostle tukem, ale co se chuti, delkou připravy a delkou připravy neda s kuřecim vubec srovnavat...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms