sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Naše auta
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 186, 187, 188, 189, 190  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 1.5.2009 13:55    Post subject: Reply with quote

Greedy - pekne auto, jen se mi nelibi ten svetly interier a zvlast ten svetly dekor na palubni desce. Druha vec je, ze je to na takove auto asi moc slaby motor, nevim jestli tam mas ten slabsi a starsi 2.0 nebo novejsi 2.2 kazdopadne ten 2.2 ja mam v e46 a tam si myslim ze je to minimum. A trochu lituju ze bydlim ve meste a proto taky trochu hrala roli spotreba a nesel jsem do 325 nebo 330. Nad tou e39 jsem taky trochu uvazoval, ale na muj vkus uz je precejenom konstrukcne a i vzhledove ( i kdyz to je mozna otazka vkusu ) moc stare auto, vyrabelo se taky od roku 95.

Jinak o zvuku motoru mi nemusis vypravet, kolikrat vypnu radio a posloucham motor. Oproti tomu treba takova O2 1.8TSI kterou mam v praci, byt ma podobny vykon a trochu lip zatahuje z nizsich otacek ( a zase ztraci ve vyssich) zni jako sekacka na travu nebo jako nejaka poutova motokara.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
greedy
E39 lover


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 748

PostPosted: Sat 2.5.2009 18:24    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
Greedy - pekne auto, jen se mi nelibi ten svetly interier a zvlast ten svetly dekor na palubni desce. Druha vec je, ze je to na takove auto asi moc slaby motor, nevim jestli tam mas ten slabsi a starsi 2.0 nebo novejsi 2.2 kazdopadne ten 2.2 ja mam v e46 a tam si myslim ze je to minimum. A trochu lituju ze bydlim ve meste a proto taky trochu hrala roli spotreba a nesel jsem do 325 nebo 330. Nad tou e39 jsem taky trochu uvazoval, ale na muj vkus uz je precejenom konstrukcne a i vzhledove ( i kdyz to je mozna otazka vkusu ) moc stare auto, vyrabelo se taky od roku 95.

Jinak o zvuku motoru mi nemusis vypravet, kolikrat vypnu radio a posloucham motor. Oproti tomu treba takova O2 1.8TSI kterou mam v praci, byt ma podobny vykon a trochu lip zatahuje z nizsich otacek ( a zase ztraci ve vyssich) zni jako sekacka na travu nebo jako nejaka poutova motokara.. Smile


Diky, je to novsia 2.2 a vzhladom na to ze je to moje prve auto to nie je zle. Ja som tiez z mesta a najviac casu stravim tam, a tu ten motor bohato staci.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sat 2.5.2009 19:32    Post subject: Reply with quote

Tady moje stará prašivka. Líbí se mi Kyovo bmw, nějak jsem po pár svezeních obdobnýma bmw načuch Very Happy

Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 2.5.2009 21:30    Post subject: Reply with quote

to ne, na první auto to špatné vůbec neni, moje první auto je zde Smile



a to nynější tady



_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 3.5.2009 6:11    Post subject: Reply with quote

Audi je moje třetí auto.
První bylo tohle. Škoda ho, bylo rychlejší jak audi ...

Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Sun 3.5.2009 12:54    Post subject: Reply with quote

Jak se to stalo?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 3.5.2009 13:20    Post subject: Reply with quote

Stálo v servisu a podle hasiče z odboru pro zjišťování příčin požárů začlo hořet bez cizí příčiny a za vznik požáru označil závadu na elektro instalaci. Údajně dle něj se u těhle malejch francouzů prodře kousek od baterie průdchodka na kabel, odře se izolace kabelu a pak už prej stačí jenom špatná vlhkost a udělá to blaf Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
rudosh
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 73

PostPosted: Mon 4.5.2009 14:26    Post subject: Reply with quote

to bych se asi zblaznil..... :-/
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Mon 4.5.2009 22:24    Post subject: Reply with quote

Dal ti k tomu vysvetleni aj nejaky konkretnejsi podklady, pripadne dukazy? Protoze jinak bych tomu, ze mi (a zrovna kdyz nebylo u me) zacalo horet auto samo od sebe neveril ani hovno! Ta izolace se jako prodre sama jo? U baterie...?
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Mon 4.5.2009 23:47    Post subject: Reply with quote

JJ od baterie. Nějak jsem to nezkoumal. Je kolem toho docela dost nejasností, ale auto bylo v tý době na prodej a takhle ho alespoň zaplatila pojišťovna a dostal jsem zhruba to co bych získal prodejem (bylo tam pár věcí na opravu, výměnu). Jenom mě štve, že jsem do toho zrovna v tý době dal novej semišovej volant za 5000czk, karbonovou řadicí páku z UK, sparco REV skořepinu apod. Dostal jsem akorát od hasičů papír, kde bylo že příčinou požáru byla závada na elektroinstalaci.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28774

PostPosted: Sat 9.5.2009 0:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 21.5.2009 23:37    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Tue 30.6.2009 19:33    Post subject: Reply with quote

par relativne aktualnich fotek



































_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Mon 11.10.2010 14:22    Post subject: Reply with quote

Už je to nějaká doba, co to tu naposledy žilo, takže otázka je jednoduchá... Nějaké změny ve vozovém parku?

Já zůstávám stále na svém. CR-V už není nejmladší a potřebuje stále více údržby, takže pravděpodobně poputuje brzy do světa.

No a Fiat 127 se pomalu loučí se sezónou (ten mráz venku po ránu se mi přestává líbit) a půjde nejdřív k někomu, kdo mi rozebere a zase složí motor dohromady (na pár místech teče olej, tak to chce poladit) a hned po tom půjde ke klempířovi. Je potřeba opravit přední část po nárazu do srnky a pravé dveře po nějakém kokotovi, co neuměl parkovat. A taky dostane nový AL kola, co už mám pár měsíců připravené v garáži.
Back to top
View user's profile Send private message  
mihals
Porsche 996 GT2


Joined: 13 Mar 2007
Posts: 229

PostPosted: Mon 11.10.2010 14:29    Post subject: Reply with quote

E30 čeká v garáži na lepší časy a nově jako daily driver přibyla Octa Combi 1.9TDi - konečně jsem v té bandě tédéíčkářů, co si myslí, že TDi je ten nejlepší supersport na světě Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 186, 187, 188, 189, 190  Next
Page 187 of 190

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms