sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
AutoCar
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:19    Post subject: Reply with quote

jojo, na speed som sa chcel vykaslat tiez, ale u mna si to zachranili zivotopismi slavnych ludi od motorizmu.
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 27.3.2009 7:58    Post subject: Reply with quote

Chmmm... pánové, prosím o vaše vyjádření: jsem jediný, kdo naprosto nepochopil smysl toho "komiksu" v posledním čísle AC???

To má bejt jako vtipný? Shocked Kde je nějakej příběh? Pointa? WTF???

Je mi líto, ale zdá se mi, že to s AC jde v poslední době ale opravdu hodně z kopce... Sad Confused
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Fri 27.3.2009 9:26    Post subject: Reply with quote

prosim prosim naskenuj/odfot Smile
ja som s ac skoncil pri ich superb bently teste, a mam taky pocit ze vtedy sa vacsinu tu pritomnych vyjadrila ze ac necitaju.
tak nech si to uzijeme...
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Fri 27.3.2009 9:44    Post subject: Reply with quote

Asi si ho o polední pauze půjdu koupit, ať vím, o co jde.
Back to top
View user's profile Send private message  
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Fri 27.3.2009 15:18    Post subject: Reply with quote

Ten "komiks" je fakt hroznej. klidně bych se bez něj obešel.
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Fri 27.3.2009 16:27    Post subject: Reply with quote

Už jsem si to koupil a čumim jako blázen. Shocked

Že by už neměli o čem psát, tak se snaží zaplácnout místo touhle příšerností? Nebyly by lepší spíš nějaký reklamy?
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Fri 27.3.2009 16:58    Post subject: Reply with quote

tam byl nejayk comics? ja si vsiml jen neusporadanych fotek C6ky a Mirovy E36ky Smile
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
rudosh
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 73

PostPosted: Mon 30.3.2009 22:17    Post subject: Reply with quote

kdyz jsem ho na zachode "cetl" tak jsem si rikal, ze jsem asi unaveny a proto to nechapu.... Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Wed 29.4.2009 2:06    Post subject: Reply with quote

JonnY wrote:
prosim prosim naskenuj/odfot Smile
ja som s ac skoncil pri ich superb bently teste, a mam taky pocit ze vtedy sa vacsinu tu pritomnych vyjadrila ze ac necitaju.
tak nech si to uzijeme...


Ke komisku se vyjadřovat nebudu, když mi to Vojta Med říkal v hospodě, tak mi to přišlo jako cool nápad, jestli to taky muselo přijít i ostatním nevím Smile Je pravda, že opravdu dobrý v tom byly tak dva fóry...

Ad Bentley/Superb - a co jako? Zjistilo se, že velkej, drahej a nafintěnej Volkswagen s cool znáčkem na kapotě není zas o tolik lepší než lacinej velkej Volkswagen se socka znáčkem na kapotě, aby to ospravedlnilo to, že stojí asi asi šestkrát tolik.

Ke konkrétním věcem se vyjádřit nemůžu, protože jsem ani Superbem, ani FS nejel - ale máte nějaký racionální argumenty, kromě toho, že "Bentley je cool a proto musí bejt nejlepší, i když je to vlastně Phaeton"?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Wed 29.4.2009 15:12    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Ad Bentley/Superb - a co jako? Zjistilo se, že velkej, drahej a nafintěnej Volkswagen s cool znáčkem na kapotě není zas o tolik lepší než lacinej velkej Volkswagen se socka znáčkem na kapotě, aby to ospravedlnilo to, že stojí asi asi šestkrát tolik.

Ke konkrétním věcem se vyjádřit nemůžu, protože jsem ani Superbem, ani FS nejel - ale máte nějaký racionální argumenty, kromě toho, že "Bentley je cool a proto musí bejt nejlepší, i když je to vlastně Phaeton"?
jasne. lenze rovnakou logikou to dotiahneme tam, ze jazdena fabia junior ti poskytne 85% superbu za zlomok ceny. ked sa na to pozeras takto, tak priplatok za luxus su vzdy vyhodene prachy.

argumenty ? cela koncepcia toho "testu" bola pre superb krasne prichystana. co sa hodnotilo? vnutorny priestor, hluk pri nespecifikovanej rychlosti a posed? to pre mna nieje objektivny test schopnosti luxusnej limuziny.
v bentley ani superbe som nesedel, ale A6 aj 740i som mal moznost soferovat a ze je superb lepsia limuzina ma proste nejaky casopis nepresvedci. bently je mi vcelku ukradnuty, ale aj ked je to vlastne Phaeton tak si nemyslim ze superb je lepsia limuzina Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Wed 29.4.2009 20:34    Post subject: Reply with quote

JonnY wrote:
jasne. lenze rovnakou logikou to dotiahneme tam, ze jazdena fabia junior ti poskytne 85% superbu za zlomok ceny. ked sa na to pozeras takto, tak priplatok za luxus su vzdy vyhodene prachy.

argumenty ? cela koncepcia toho "testu" bola pre superb krasne prichystana. co sa hodnotilo? vnutorny priestor, hluk pri nespecifikovanej rychlosti a posed? to pre mna nieje objektivny test schopnosti luxusnej limuziny.
v bentley ani superbe som nesedel, ale A6 aj 740i som mal moznost soferovat a ze je superb lepsia limuzina ma proste nejaky casopis nepresvedci. bently je mi vcelku ukradnuty, ale aj ked je to vlastne Phaeton tak si nemyslim ze superb je lepsia limuzina Smile


V Superbu jsem taky neseděl, i když si nějakýho budu muset někde sehnat, protože mě to auto fakt zajímá od chvíle, kdy v britský redakci testovali 3.6 FSI a přirovnávali jeho podvozek k Jaguaru XJ.

Ale tvoje argumenty končí u tý tučně označený věty. To je stejný jako když Jaguar vyhrál spolu s Buickem v testu spolehlivosti JD Power. Ty samý lidi, který do tý doby furt machrovali s výsledkama Toyoty a Lexusu v podobnejch testech, najednou tvrděj, že statistika je podvod, protože Jaguar prostě nemůže bejt spolehlivej.
Je jedno, že jejich jediná zkušenost s Jaguarem je dobitá XJ40 před deseti lety, prostě Jaguar je nespolehlivá mrdka (nebo Buick) a to je neměnnej fakt.
Stejně tak tys v Superbu nejel, ale protože nesnášíš Škodovku (což se u nás dá docela dobře pochopit), tak je ten test blbost. A protože neodpovídá tvojí představě o tom, jak by to mělo bejt, tak zavrhneš celej časopis, protože napsali že něco je jinak než ty si MYSLÍŠ.

Kdybys tím autem jel, tak bychom se mohli bavit o tvým názoru na věc, ale protože jsi s ním nejel ani v něm neseděl, je tvoje argumentace na úrovni zarputilejch tédéíčkářů. Já si to myslím a protože si to já myslím, tak to tak prostě je a všichni se poserte....
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Wed 29.4.2009 22:33    Post subject: Reply with quote

pockaj ako si preboha dosiel na to ze neznasam skodovku? Smile
priznavam ze skodu ani cely vw nejak extra nemusim, ale urcite by som to nenazvla ze ich neznasam.

ja nehovorim ze superb je zle auto. kedze som v nom nesedel, tak by som si nieco take nedovolil. ale pre mna je limuzina o niecom viac nez priestore na zadnych sedadlach. komfort je aj nieco ine nez pohodlne sedadlo.
chces dokonaly komfort? sadni si dozadu do gaz14 cajky, natiahni si nohy a vychutnavaj absolutne meku jazdu. co na tom ze ta predbehne fabia, zerie to 40 litrov a v zakrute musis ist krokom...
autocar sa cely cas ohana tym, ze to je casopis pre soferov. v tom pripade hodnotim vykony, grip, ci jazdnu dynamiku. priestor na zadnych sedadlach nikoho nikdy prilis nezaujimal

a nie. neprestal som si ho kupovat koli tomuto "clanku". ono to bola len posledna kvapka. klesajucu kvalitou clankov anglickej redakcie pozorujem uz pomerne dlho
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Thu 30.4.2009 8:21    Post subject: Reply with quote

JonnY wrote:
pockaj ako si preboha dosiel na to ze neznasam skodovku? Smile
priznavam ze skodu ani cely vw nejak extra nemusim, ale urcite by som to nenazvla ze ich neznasam.

ja nehovorim ze superb je zle auto. kedze som v nom nesedel, tak by som si nieco take nedovolil. ale pre mna je limuzina o niecom viac nez priestore na zadnych sedadlach. komfort je aj nieco ine nez pohodlne sedadlo.
chces dokonaly komfort? sadni si dozadu do gaz14 cajky, natiahni si nohy a vychutnavaj absolutne meku jazdu. co na tom ze ta predbehne fabia, zerie to 40 litrov a v zakrute musis ist krokom...
autocar sa cely cas ohana tym, ze to je casopis pre soferov. v tom pripade hodnotim vykony, grip, ci jazdnu dynamiku. priestor na zadnych sedadlach nikoho nikdy prilis nezaujimal

a nie. neprestal som si ho kupovat koli tomuto "clanku". ono to bola len posledna kvapka. klesajucu kvalitou clankov anglickej redakcie pozorujem uz pomerne dlho


Ty mě fakt donutíš jít si někam půjčit Superba...

Fajn, je tedy GAZ 14 (nebo třeba Lincoln Town Car, což je podobný) dokonalá limuzína?

Sedni si dozadu do Superbu - budeš tam mít víc místa než v A6, víc než ve FS a stejně jako v 7er. Podvozek to má podle britů pohodlnej, interiér taky není blbej, tak co ještě chceš?

Ano, 7er je samozřejmě lepší auto a Bentley ještě víc. To v tom textu bylo taky napsaný. Ale prostě to nejsou o tolik lepší auta, jak by člověk čekal podle těch prachů - vzhledem k tomu, že britská redakce není Svět Motorů a dá se u ní předpokládat jistá nezávislost (nebo případně naopak zaujatost ve prospěch Bentley), věřil bych tomu, že když je pohodlí Superbu a to, co za ty prachy nabízí, nadchlo při obou testech, asi to za ty peníze bude vážně bomba auto.

Ty to pořád bereš jako by to byl standardní srovnávák - ale bylo tam jasně napsaný, že to nejsou rovnocenný auta (ceny od 700k do 6M...) a ve výsledku bylo napsaný, že Superb vyhrál díky poměru cena/hodnota.

A to, že jsme časopis pro nadšené řidiče neznamená, že tak musíme hodnotit vždycky všechno. Bylo tam napsáno, že je to srovnání luxusu. Je to stejný jako kdyby se srovnávaly off-roady - podle tvojí logiky by tam muselo vždycky vyhrát Cayenne GTS, přestože je to auto kravina, protože je nejlepší pro řidiče.

A vůbec, jestli se o tom chceš hádat, tak se aspoň obtěžuj v tom Superbu svýzt - prodejce Škodovky určitě někde najdeš, ne?

Přemejšlím, že to dneska zkusím taky...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Thu 30.4.2009 10:42    Post subject: Reply with quote

tak utekaj si ho pozicat a poreferuj Smile

to sa tu snazim vysvetlit. pre mna je luxusna limuzina viac nez len sedacka, a priestor na zadnych sedadlach. napriklad poriadny bottom end torque, dobry automat a nejaka trakcia. a to tak nejak 2.0 diesel s manualom a prednym nahonom nesplna.
moja predstava o idealnej limuzine? e500 4matic na komfortnom podvozku

opakujem ja nezpochybnujem kvality superbu. ale cely cas co som AC cital redakcia preferovala uplne ine hodnoty. a takato otocka o 180 stupnov bola proste posledna kvapka.
spetne vnimam ako dost velky pokles v kvalite AC napriklad odchod harrisa

cayanne nieje offroad takze by nevyhral
a okrem toho v mojom vnimani je jazdna dynamika pre offroad dolezita len minimalne. pretoze clovek, ktory si kupi 2.5tonove, 2 metre vysoke auto a chce v nom jazdit "sportovo" je pre mna tak trochu mimo (bez urazky)

ja sa nehadam, ja diskutujem. hadas sa ty (j/k) Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Sat 2.5.2009 13:01    Post subject: Reply with quote

JonnY wrote:
tak utekaj si ho pozicat a poreferuj Smile

to sa tu snazim vysvetlit. pre mna je luxusna limuzina viac nez len sedacka, a priestor na zadnych sedadlach. napriklad poriadny bottom end torque, dobry automat a nejaka trakcia. a to tak nejak 2.0 diesel s manualom a prednym nahonom nesplna.
moja predstava o idealnej limuzine? e500 4matic na komfortnom podvozku

opakujem ja nezpochybnujem kvality superbu. ale cely cas co som AC cital redakcia preferovala uplne ine hodnoty. a takato otocka o 180 stupnov bola proste posledna kvapka.
spetne vnimam ako dost velky pokles v kvalite AC napriklad odchod harrisa

cayanne nieje offroad takze by nevyhral
a okrem toho v mojom vnimani je jazdna dynamika pre offroad dolezita len minimalne. pretoze clovek, ktory si kupi 2.5tonove, 2 metre vysoke auto a chce v nom jazdit "sportovo" je pre mna tak trochu mimo (bez urazky)

ja sa nehadam, ja diskutujem. hadas sa ty (j/k) Smile


1) Přečti si ten test znovu, jestli tam najdeš napsáno, že je Superb nejlepší limuzína...

2) Cayenne je sice SUV, ale v terénu docela schopný... a po pravdě řečeno začínám i chápat existenci věcí jako je Cayenne GTS - prostě vysokej, rychlej kombík, kterým dojedeš tam, kde současný břichoplazky zůstanou viset.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Page 43 of 43

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms